Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Nataša Koroļova

Krāpšanas skandālam pierimstot, Tarzāns un Nataša Koroļova demonstrē savu mīlu

Krāpšanas skandālam pierimstot, Tarzāns un Nataša Koroļova demonstrē savu mīlu 1

Par vienu no 2020. gada Krievijas šovbiznesa lielākajiem skandāliem uzskatāma striptīzdejotāja Tarzāna ļaušanās gultas priekiem ar aktrisi Anastasiju Suļženko. Internetā parādījās seksa video, kas padarīja neapstrīdamu krāpšanas faktu. Vīrietis visiem spēkiem centās izlūgties sievas, dziedātājas Natašas Koroļovas piedošanu. Pāris nokārtojuši nesaskaņas, ierakstījuši jaunu dziesmu un Āfrikā uzņēmuši romantisku video.

Pēc tikšanās ar seksīgo Tarzānu viņa bijusī mīļākā Anastasija nogādāta slimnīcā

Pēc tikšanās ar seksīgo Tarzānu viņa bijusī mīļākā Anastasija nogādāta slimnīcā 1

Jau vairāk nekā mēnesi Krievijas šovbiznesa zieds iztirzā striptīzdejotāja Tarzāna un viņa sievas, dziedātājas Natašas Koroļovas laulību, kā arī vīrieša krāpšanas skandālu. Tarzāna bijusī mīļākā, aktrise Anastasija Šuļženko paviesojās sarunu šovā “Андрей Малахов. Прямой эфир” un atklāja jaunas detaļas par attiecībām ar slaveno dejotāju.

Nataša Koroļova komentē vīra Tarzāna neuzticību

Nataša Koroļova komentē vīra Tarzāna neuzticību

Viena no karstākajām vasaras izskaņas ziņām Krievijas šovbiznesā ir striptīzdejotāja Tarzāna – īstajā vārdā Sergeja Gluško un viņa sievas, dziedātājas Natašas Koroļovas attiecības. Tarzāns pieķerts neuzticībā, beidzot Nataša komentē neuzticības faktu.