Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Horoskops aunam

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Horoskops vērsim

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Horoskops dvīņiem

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Horoskops vēzim

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Horoskops lauvai

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Horoskops jaunavai

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Horoskops svariem

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Horoskops skorpionam

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst atvasaras mežā sēnes un brūklenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

Horoskops strēlniekam

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

Horoskops mežāzim

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Horoskops ūdensvīram

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Horoskops zivīm

Baudi vēl silto rudens sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām iespēju pasēņot vai paogot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Narkotikas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

VID kriminālvajāšanai nodod apjomīgu kriminālprocesu par narkotisko vielu kontrabandu pasta sūtījumos

VID kriminālvajāšanai nodod apjomīgu kriminālprocesu par narkotisko vielu kontrabandu pasta sūtījumos

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 29. jūnijā Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nodevusi kriminālprocesu pret 1982. gadā dzimušu Latvijas pilsoni, kurš nelegālās interneta vietnēs pasūtījis dažādas narkotiskās vielas un veicis ar tām nelikumīgas darbības, informēja VID.

VID: Vidēji gadā Latvijas muitā tiek atklāta pustonna narkotisko vielu

VID: Vidēji gadā Latvijas muitā tiek atklāta pustonna narkotisko vielu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pēdējos gados vidēji atklāj un konfiscē aptuveni pustonnu narkotisko vielu, ceturtdien preses konferencē par godu Eiropas Savienības (ES) Muitas savienības 50 gadu jubilejai sacīja VID ģenerāldirektora vietnieka muitas jomā, Muitas pārvaldes direktora pienākumu izpildītāja Ingrīda Gulbe-Otaņķe.

Kauguros aizturēts vīrietis ar 55 gramiem metamfetamīna

Kauguros aizturēts vīrietis ar 55 gramiem metamfetamīna

27. jūnijā, Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki veica profilaktiskos pasākumus narkotisko vielu nelikumīgās aprites jomā. Likumsargi Kauguros aizturēja vīrieti, pie kura atrada pulverveida vielu.

Policijai nav informācijas par "Xanax" popularitāti pusaudžu vidū

Policijai nav informācijas par "Xanax" popularitāti pusaudžu vidū 1

Latvijā kopumā pieaug nelikumīga psihotropo medikamentu lietošana, taču policijas rīcībā nav informācijas, ka pusaudžu vidū popularitāti būtu ieguvis recepšu medikaments alprazolams jeb “Xanax”, pastāstīja Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes 2.nodaļas priekšnieks Sandis Radziņš.

Latvijas jauniešiem arvien populārāka kļūst narkotiku iegāde internetā

Latvijas jauniešiem arvien populārāka kļūst narkotiku iegāde internetā 3

Latvijas jauniešu vidū arvien izplatītāka kļūst prakse – internetā iegādāties narkotikas. Pārrobežu tirgoņi narkotiku lietotājus un potenciālos izplatītājus vervē ļoti aktīvi. Norēķini šajos darījumos notiek, izmantojot kriptovalūtas. Muitas policija šomēnes narkotiku saņemšanas brīdī pastā aizturējusi kādu prestižas Rīgas vidusskolas audzēkni.

Par LSD un citu narkotisko vielu kontrabandu aiztur 12. klases skolnieku

Par LSD un citu narkotisko vielu kontrabandu aiztur 12. klases skolnieku 3

Par vairākkārtējiem narkotisko vielu kontrabandas faktiem pasta sūtījumos Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas sākušas kriminālprocesu pret 1999. gadā dzimušu Latvijas pilsoni, kurš ir 12. klases skolnieks un mācās vienā no Rīgas prestižajām skolām, norāda dienesta pārstāvji.