Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Narkotikas

Psihoterapeits aicina veidot norobežotu kopienu jauniešiem ar narkotiku problēmām

Psihoterapeits aicina veidot norobežotu kopienu jauniešiem ar narkotiku problēmām 1

Patlaban pieejamie pakalpojumi jauniešiem ar narkotisko vielu problēmām nav gana efektīvi, tādējādi būtu jāveido norobežota kopiena, kur šie jaunieši varētu izrauties no savas vides un saņemt piemērotu palīdzību, intervijā aģentūrai pauž Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs.

Kaņepes un to produkti izņemti no smago narkotiku saraksta

Kaņepes un to produkti izņemti no smago narkotiku saraksta 12

Stāsts par kādu senu diskusiju, kas saistīta ar kaņepju lietošanu medicīniskos nolūkos. Nesen noticis balsojums Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) narkotiku komisijā, kurā 52 valstu pārstāvji nolēmuši, ka ‘Cannabis’ jeb kaņepes un to produkti jāizņem no smago narkotiku saraksta. Tie joprojām tiek kontrolēti, taču nu jau kā vielas ar medicīnisku potenciālu.

Policija Madonā aiztur vīrieti, kura automašīnā uziet narkotikas

Policija Madonā aiztur vīrieti, kura automašīnā uziet narkotikas 2

Sestdien, 5. decembrī, Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar kinologu un dienesta suni Darvinu aizturēja 1982. gadā dzimušu vīrieti saistībā ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, aģentūru LETA informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Būtiski palielinās narkotiku sūtīšana pa pastu

Būtiski palielinās narkotiku sūtīšana pa pastu 1

Latvijā narkotisko vielu sūtīšana ar pasta starpniecību ir sasniegusi nebijušus apmērus – šogad vien ierosināti jau vairāk nekā 600 kriminālprocesi par narkotiskajām vielām, kas tiek sūtītas pa pastu, vēsta TV3 ziņas.

Par narkotiku pasūtīšanu "darknetā" aiztur 16 gadus vecu jaunieti

Par narkotiku pasūtīšanu "darknetā" aiztur 16 gadus vecu jaunieti

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas oktobrī par psihotropo vielu pārvietošanu pāri Latvijas robežai no Nīderlandes ar pasta starpniecību aizturējušas 2003. gadā dzimušu Latvijas pilsoni, informēja VID.