Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 3. marts

Tālis, Tālavs, Marts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nākamā pietura mīlestība

Mīlas šova Dana uzskata, ka makšķernieki nav ne ar ko labāki par trofeju medniekiem

Mīlas šova Dana uzskata, ka makšķernieki nav ne ar ko labāki par trofeju medniekiem 16

Viena no skandalozākajām šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniecēm Dana neslēpj, ka pelna iztika radot erotisku saturu, kā arī ir pārliecināta vegāne, kuras dienas sastāvdaļa ir joga. Jaunā sieviete pēta iepazīšanās aplikācijas un ir pārsteigta par vīriešu vēlmi iekārdināt dāmas ar fotogrāfijām, kas pārbagātas ar nāves enerģiju.

Mīlas šova Gints skaidro, kāpēc neizveidojās attiecības ar sievišķīgo Leinu

Mīlas šova Gints skaidro, kāpēc neizveidojās attiecības ar sievišķīgo Leinu 30

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām romantisko Gintu, kurš devās uz randiņu ar sievišķīgo Leinu. Jauniešiem bija daudz kopīgu sarunu tēmu, Gints Leinu apbūra ar muzikālajiem skaņdarbiem, bet tomēr nekas neizdevās. Gints paskaidro, kāpēc nav sekojušas citas tikšanās, kā arī pastāsta par meitenēm, mīlestību un randiņiem.

“Bērni man ir tabu!” Mīlas šova Jāni biedē meitenes, kurām ir jau atvases

“Bērni man ir tabu!” Mīlas šova Jāni biedē meitenes, kurām ir jau atvases 27

Šovakar vērosim jautrāko randiņu šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” vēsturē. Mīlestību centīsies atrast 20 gadus vecā Jūlija un 23 gadus vecais Jānis. Viena no tēmām, kuru jaunieši pārrunās teju uzreiz pēc iepazīšanās būs bērni un gatavība atvasēm. Vai starp Jāni un Jūliju uzplauks mīla? Skaties 21.40, telekanālā TV3 un platformā Go3!

Skatītāju iemīļotais aklo randiņu šovs "Nākamā pietura: Mīlestība" atgriežas kanālā TV3

Skatītāju iemīļotais aklo randiņu šovs "Nākamā pietura: Mīlestība" atgriežas kanālā TV3 12

Pirmdien, 15. februārī, plkst. 21.40 kanālā TV3 un televīzijā Go3 ar jauniem iepazīšanās stāstiem un nebēdnīgiem piedzīvojumiem, meklējot otro pusīti, pie skatītājiem atgriezīsies aklo randiņu šovs ”Nākamā pietura: Mīlestība”! Jaunajā sezonā skatītājus sagaida vairāk nekā 25 romantiski iepazīšanās stāsti, kuriem atbilstošos pārus piemeklēs attiecību pētniece Inga Bērziņa.

''Man ir Latvijas trūcīgā iedzīvotāja statuss.'' Pēc policijas iejaukšanās nāk gaismā patiesība par Balvu Gunāra turīgumu

''Man ir Latvijas trūcīgā iedzīvotāja statuss.'' Pēc policijas iejaukšanās nāk gaismā patiesība par Balvu Gunāra turīgumu 224

Iepazīšanās šovu zvaigzne Balvu Gunārs pēc plātīšanās par ballēšanos nonācis policijas redzeslokā. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks paziņo, ka iespējamais sods viņu nesatrauc. Kā atklāj Gunārs, kurš, startējot mīlas šovos, radījis turīga lauksaimnieka iespaidu, patiesībā viņam esot piešķirts trūcīgā statuss, neapmaksāti naudas sodi krājas gadiem un jauni sodi nebaida – no viņa tāpat neko atņemt nevarot.

Mīlas šova Alīna par attāluma attiecībām un ilgām pēc saderināšanās

Mīlas šova Alīna par attāluma attiecībām un ilgām pēc saderināšanās 1

Pirmajā šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” raidījumā mīlestību meklēja Alīna no Alūksnes. Jaunā māmiņa laimi šovā neatrada, bet pēc šova izveidoja attiecības ar kādu draugu, kurā saskatīja ko vairāk, nekā tikai platonisku sarunu biedru. Alīna un jaunais vīrietis joprojām ir attiecībās.

Līgavu mednieks Gunārs no Balviem uz visiem laikiem atteicies no alkohola lietošanas

Līgavu mednieks Gunārs no Balviem uz visiem laikiem atteicies no alkohola lietošanas 12

Latvijas mīlas šovu tīģerim Gunāram Sārtaputnam gads sācies uz pacilātas nots – nelegāla ballīte, 30 gadus jaunākas virtuālas mīlnieces uzrašanās – ne viens vien fans spriež, ka, šādus notikumus piedzīvojot, Gunāra apziņai plašākos ūdeņos iekuģot palīdzējis zaļā pūķa plosts. Taču viņi rūgti maldās! Kā Skaties.lv paziņo Gunārs, 1. februārī aprit mēnesis, kopš viņš atteicies no alkohola un izlēmis par labu dzīvei skaidrā.

Pie Gunāra Balvos ievākties pošas draiska ārzemniece

Pie Gunāra Balvos ievākties pošas draiska ārzemniece 139

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns pievērsis sev policijas uzmanību, publiski izlieloties ar 60. jubilejas vētraino ballīti laikā, kad pulcēties aizliegts. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka likumsargi šobrīd pa visu rajonu meklējot pierādījumus, lai Gunāru sauktu pie atbildības. Taču saimnieku tas nesatrauc. Viņa sirdī uzreiz pēc jubilejas uzplaukusi mīlas puķe, un, kamēr policija meklē pierādījumus, viņš meklē stieni!

Par Balvu Gunāra diskotēku informēta policija; saimniekam var nākties atbildēt likuma priekšā

Par Balvu Gunāra diskotēku informēta policija; saimniekam var nākties atbildēt likuma priekšā 19

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns no Balviem nedēļas nogalē svinējis 60 gadu jubileju. Pēc svinībām saimnieks medijiem dižojies, ka lielajā dienā pārkāpis visus Covid-19 ierobežojumus, komandantstundas laikā savā mājā uzņemot pulku viesu un sarīkojot diskotēku. Skaties.lv noskaidroja, ka par šo lietu interesēties sākusi arī policija.

Linda Mūrniece un Agris Freibergs pārtrauc draudzību un likvidē mīlas pierādījumus

Linda Mūrniece un Agris Freibergs pārtrauc draudzību un likvidē mīlas pierādījumus 72

Lai arī sarunā ar Skaties.lv abi jaunlaulātie atteikušies no plašākiem komentāriem, uzņēmējas Lindas Mūrnieces un šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieka Agra Freiberga publiskās aktivitātes liecina – pagājušā gada izskaņā noslēgtā laulība nonākusi strupceļā. Janvāri pāris noslēdzis, izņemot kopbildes no sociālajiem tīkliem un pārtraucot draudzību.

''Piečakarējām policiju!'' Balvos pie Gunāra sestdienas naktī notikusi nelegāla diskotēka

''Piečakarējām policiju!'' Balvos pie Gunāra sestdienas naktī notikusi nelegāla diskotēka 78

24. janvārī 60. jubileju (bet sirdī – 21. dzimšanas dienu) svinēja šovu ”Saimnieks meklē sievu”, ”Piecērt Eglītei!” un ”Nākamā pietura: Mīlestība” zvaigzne Gunārs Sārtaputns. Lai arī šobrīd aizliegts rīkot balles, pie Gunāra tieši komandantstundas laikā esot ieradies ballīšu zvēru pulks, un naktī no sestdienas uz svētdienu Gunāra īpašumā Balvos notikusi nelegāla diskotēka.

Mīlas šova Danai žēl, ka daudzas dāmas dzīves laikā tā arī nav izjutušas orgasmu un sasniegušas baudas virsotnes

Mīlas šova Danai žēl, ka daudzas dāmas dzīves laikā tā arī nav izjutušas orgasmu un sasniegušas baudas virsotnes 13

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām erotiskā satura veidotāju Danu. Sieviete velta laiku pašizaugsmei, sevis izzināšanai un nemetas attiecībās ar ”pirmo pretimnācēju”. Dana aizdomājas par sieviešu lielākajām problēmām, bailēm un uzsver, ka PSRS laika ietekmē vēl mūsdienās ir daudz daiļā dzimuma būtņu, kuras nav izjutušas orgasmu, kurām nav ne mazākās nojausmas, kā to sasniegt.

Pēc dalības mīlas šovā Aigars un Sintija turpināja tikties. Kādas tagad ir viņu attiecības?

Pēc dalības mīlas šovā Aigars un Sintija turpināja tikties. Kādas tagad ir viņu attiecības? 7

Decembra izskaņā noslēdzās pirmā šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” sezona. Vienīgais pāris, kurš pēc raidījuma turpināja iet uz randiņiem bija Aigars un Sintija. Aigars Sintiju izvizināja ar moci, Sintija Aigaru iepazīstināja ar aukstumpeldēm un viņi vairākkārt vakariņoja kopā. Skaties.lv sazinājās ar Sintiju, lai uzzinātu, kā attīstās šova partneru attiecības.