Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nacionālais veselības dienests

Ārsta nosūtīts, ierodas veikt Covid-19 testu, bet durvis slēgtas! Vēža slimniekam teju "aprauj" starošanu

Ārsta nosūtīts, ierodas veikt Covid-19 testu, bet durvis slēgtas! Vēža slimniekam teju "aprauj" starošanu 6

Pierakstījies valsts apmaksāta Covid-19 testa veikšanai, kura negatīvs rezultāts nepieciešams, lai iestātos slimnīcas stacionārā svarīgas medicīniskās procedūras veikšanai, seniors, vēža slimnieks, ieradies “MFD” laboratorijas analīžu nodošanas punktā noteiktajā laikā, bet atskārtis, ka tas ir slēgts vēl krietni pirms darba laika beigām.

Ģimenes ārsti diskutē par vakcinācijas pret Covid-19 tempu kāpināšanu un bērnu vakcināciju

Ģimenes ārsti diskutē par vakcinācijas pret Covid-19 tempu kāpināšanu un bērnu vakcināciju 2

Latvijā gan slimnīcu Covid-19 nodaļas, gan ģimenes ārsti gatavojas smagam rudenim. Ģimenes ārsti 8. septembrī Veselības nozares vadībai īpaši akcentēja, ka viņiem vislielākais atbalsts būtu papildu darba rokas. Daudzi atzīst, ka ir psiholoģiski grūti strādāt apstākļos, kad daļa pacientu kareivīgi pauž viedokli, ka mediķi viņiem grib nodarīt pāri, vēsta TV3 Ziņas.

Nedēļas otrajā pusē pieaudzis vakcinācijas pret Covid-19 temps

Nedēļas otrajā pusē pieaudzis vakcinācijas pret Covid-19 temps 3

Nedēļas otrajā pusē Latvijā vakcinācijas pret Covid-19 temps pieaug, līdz ar to šīs nedēļas vidējais vienā dienā sapotēto cilvēku skaits patlaban ir 5201 jeb par 231 personu vairāk nekā pagājušajā nedēļā, liecina aģentūras LETA veiktie aprēķini, pamatojoties uz Nacionālā veselības dienesta (NVD) datiem.

Ģimenes ārsti lūdz sniegt kodolīgāku informāciju par Covid-19 aktualitātēm

Ģimenes ārsti lūdz sniegt kodolīgāku informāciju par Covid-19 aktualitātēm

Jelgavas puses ģimenes ārstiem šodien bija iespēja Veselības ministrijas vadībai vēstīt, kas mediķiem šobrīd sarežģī dzīvi. Izrādās, ka daudzi gribētu no valsts iestādēm saņemt kodolīgāku informāciju. Patlaban ārsti teju reizi nedēļā saņemot jaunas noteikumu grāmatas, kurām ”izburties” cauri ir stipri apgrūtinoši, stāsta TV3 Ziņas.

Jūlijā 98,7% stacionēto Covid-19 pacientu nebija vakcinēti

Jūlijā 98,7% stacionēto Covid-19 pacientu nebija vakcinēti

Analizējot Nacionālā veselības dienesta apkopotos datus par jūlijā stacionētiem Covid-19 pacientiem, situācija ir līdzīga kā jūnijā – lielākā daļa cilvēku, kuri saslima ar Covid-19 un kuriem smagas slimības norises gaitas dēļ bija vajadzīga ārstēšana slimnīcā, nav bijuši vakcinēti pret šo infekcijas slimību, aģentūru LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centrā.

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits pieaudzis līdz 79

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits pieaudzis līdz 79 1

Latvijas slimnīcās aizvadītajā diennaktī ievietoti seši Covid-19 pacienti un viens izrakstīts, līdz ar ko stacionēto kopskaits kopš vakardienas ir palielinājies par četrām personām un sasniedzis 79, liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā aktuālā informācija.

Līdz šim anulēts tikai viens viltus vakcinācijas pret Covid-19 sertifikāts; piektdien būs vēl 11

Līdz šim anulēts tikai viens viltus vakcinācijas pret Covid-19 sertifikāts; piektdien būs vēl 11 3

Kad Valsts policija aizturēja divas organizētās noziedzības grupas par vakcinācijas fakta imitēšanu, tika gūti dokumentāri pierādījumi par vairāk nekā 200 viltus ceļā vakcinācijas sertifikātu ieguvušajiem, bet līdz šim policija Nacionālajam veselības dienestam nosūtījusi informāciju tikai par vienu cilvēku, kura sertifikāts jāanulē, vēsta TV3 Ziņas.

Psihiatrs Tērauds: Attiecībā uz vakcināciju pret Covid-19 vērts padomāt ne tikai par sevi, bet arī par tuviniekiem

Psihiatrs Tērauds: Attiecībā uz vakcināciju pret Covid-19 vērts padomāt ne tikai par sevi, bet arī par tuviniekiem 16

Covid-19 pandēmijas apstākļos nereti var dzirdēt argumentu – “es jau nekur neeju, kāpēc man vakcinēties” -, bet, lai cik izolēti cilvēks var dzīvot, izbraucot vien reizēm uz veikalu, psihiatrs Elmārs Tērauds RīgaTV 24 raidījumā ”Uz līnijas” aicina cilvēkus savā nostājā pret vakcinēšanos pret Covid-19 padomāt arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības veselību kopumā.