Trešdiena, 8. decembris

Gunārs, Vladimirs, Gunis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK

NA aicinās mainīt koalīcijas līgumu un nodot EM tās pārraudzībā

NA aicinās mainīt koalīcijas līgumu un nodot EM tās pārraudzībā 1

Nacionālā apvienība (NA) rosinās Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) un koalīcijas partnerus vienoties par izmaiņām koalīcijas līgumā, kā arī nodot Ekonomikas ministriju (EM) tās pārraudzībā, izriet no NA līdera Raivja Dzintara 13. maija preses konferencē paustā.

Vitenbergs neplāno pamest ministra amatu

Vitenbergs neplāno pamest ministra amatu 8

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, kuru pēc lēmuma iestāties Nacionālajā apvienībā (NA) no amata lēmusi atsaukt viņa līdz šim pārstāvētā partija “KPV LV”, neplāno pats atstāt amatu un cer uz “KPV LV” izpratni par nepieciešamību kopīgiem spēkiem pārvarēt Covid-19 pandēmiju.

Advokāts: NA iniciatīva Satversmē nostiprināt vīrieša un sievietes veidotas ģimenes jēdzienu ir destruktīva

Advokāts: NA iniciatīva Satversmē nostiprināt vīrieša un sievietes veidotas ģimenes jēdzienu ir destruktīva 3

Nacionālās apvienības (NA) priekšlikums labot Satversmi, konstitucionāli nostiprinot sievietes un vīrieša veidotas ģimenes jēdzienu, ir ļoti sāpīgs, jo laikā, kad sabiedrība diskutē par to, kā pēc iespējas vairāk aizsargāt indivīda intereses, ir deputāti, kuri ar savu iniciatīvu darbojas pretējā virzienā, cenšoties samazināt lielas sabiedrības daļas tiesisko aizsardzību, aģentūrai LETA sacīja advokāts Lauris Liepa.

Dzintars: Valdībā nav iezīmējusies divu nometņu veidošanās

Dzintars: Valdībā nav iezīmējusies divu nometņu veidošanās 1

Apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un Jaunās konservatīvās partijas (JKP) saprašanās memorands, kas paredz valsts fiskālās politikas un disciplīnas pārskatīšanu, nav vērsts pret kādu un neiezīmē divu nometņu veidošanos valdībā, tā TV3 raidījumam “900 sekundes” izteicās VL-TB/LNNK līderis Raivis Dzintars.

VL-TB/LNNK par Rīgas mēra amata kandidātu virzīs bijušo deputātu un ministru Cilinski

VL-TB/LNNK par Rīgas mēra amata kandidātu virzīs bijušo deputātu un ministru Cilinski 1

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas nodaļa šodien kopsapulcē lēmusi par Rīgas mēra amata kandidātu virzīt bijušo Saeimas deputātu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Eināru Cilinski, liecina apvienības Rīgas nodaļas priekšsēdētāja Edvarda Ratnieka paziņojums vietnē “Twitter”.

Rosina noteikt, ka priekšvēlēšanu aģitācijai jānotiek tikai latviski

Rosina noteikt, ka priekšvēlēšanu aģitācijai jānotiek tikai latviski 11

Priekšvēlēšanu aģitācijai ir jānotiek tikai latviski, – tā uzskata Nacionālā apvienība (NA). Partijas ieskatā, šādas likuma izmaiņas būtu ieviešamas iespējami drīz, lai tās būtu spēkā jau pirms gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. Taču iecerei pagaidām trūkst Saeimas vairākuma atbalsta.

Politiskā krīze Rīgas domē: NA izvirza nosacījumus, bet Burovs uzskata prasības par neizpildāmām

Politiskā krīze Rīgas domē: NA izvirza nosacījumus, bet Burovs uzskata prasības par neizpildāmām

Rīgas domes opozīciju pārstāvošā Nacionālā apvienība (NA) izvirzījusi grūti izpildāmus nosacījumus iespējamiem koalīcijas partneriem, kuri vēlētos “nacionāļu” balsis savam Rīgas mēra amata kandidātam. Tas vēl vairāk apgrūtina iespējas Rīgas domē pie varas nokļūt tā dēvētajai latviskajai opozīcijai, tāpēc par reālāko Rīgas mēra amata kandidātu joprojām uzskatāms partiju “Gods kalpot Rīgai” un “Saskaņa” virzītais Oļegs Burovs.