Iet uz sadaļu:
Seko mums:

MXGP

Jonass Afjonas "Grand Prix" izcīna piekto vietu

Pauls Jonass no “Gas Gas” komandas trešdien izcīnīja piekto vietu pasaules motokrosa čempionāta devītā posma – Afjonas “Grand Prix” – prestižākās MXGP klases sacensībās.

Latvija Nāciju kausā motokrosā startēs bez Jonasa

Latvija Nāciju kausā motokrosā startēs bez Jonasa 1

Latvijas motokrosa izlasi septembra beigās gaidāmajā Nāciju kausā motokrosā pārstāvēs Kārlis Sabulis, Mairis Pumpurs un Toms Macuks, bet sastāvā nebūs pašmāju vadošā motosportista Paula Jonasa, ziņo Latvijas Motosporta federācija (LaMSF).

Jonasam 11. vieta Nīderlandes "Grand Prix"

Latvijas motosportists Pauls Jonass no “Gas Gas” komandas svētdien ieņēma 11. vietu pasaules motokrosa čempionāta ceturtā posma – Nīderlandes “Grand Prix” – prestižākās MXGP klases sacensībās.

TV3 sporta ziņas: Jonasa starts MXGP otrajā posmā, F1 sacensības, NBA un ''Tour de France''

TV3 ”900 sekunžu” sporta ziņās Kaspars Dvinskis šorīt stāsta par Paula Jonasa sekmēm otrajā MXGP sezonas posmā, kas risinājās Lielbritānijā, F1 Štīrijas sacensībām, kur kārtējo uzvaru izcīnīja Verstapens, NBA Austrumu konferences fināla trešo spēli starp Milvokī  ”Bucks” un Atlantas ”Hawks”, kā arī par ”Tour de France” sacensībām, kur dalību ņēma arī latviešu braucējs Toms Skujiņš.

Gajsers nodrošina savu trešo MXGP čempiona titulu

Slovēnijas motosportists Tims Gajsers trešdien izcīnīja otro vietu pasaules motokrosa čempionāta sezonas 17.posma – Pjetramuratas “Grand Prix” – prestižākās MXGP klases sacensību pirmajā braucienā, nodrošinot čempiontitulu.