Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. jūlijs

Aleksis, Aleksejs, Alekss

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savu enerģiju investē izpalīdzot vai pakalpojot citiem. Vai tas būtu padoms kādam ģimenes loceklim vai kāds darbiņš drauga vai kaimiņa labā, viss tiks ieskaitīts tavu labo darbu sarakstā.

Horoskops vērsim

Mēģini izrauties no ierastā un pierastā apmierinājuma mākoņa. Aizbrauc uz vietām, kur nekad neesi spēris savu kāju vai vismaz savā ēdienkartē iekļauj kaut ko nekad nebaudītu un eksotisku.

Horoskops dvīņiem

Šodien izvairies no muļķīgiem un neko nepierādošiem riskantiem gājieniem. Ieteicams pārskatīt visas pēdējo dienu finanšu operācijas, maksājumus, čekus, jo var atklāties būtiskas kļūdas vai mahinācijas.

Horoskops vēzim

Šodien tiecies un meklē pozitīvas sajūtas, cilvēkus, iespaidos un bēdz no depresīvā un pesimistiskā. Dalīšanās ir veids kā tu palīdzēsi pats sev. Šodien tas dzīvei piešķirs jēgu un kādu smalkāku dimensiju.

Horoskops lauvai

Romantiska izvērsīsies šī diena. Varēsi izpausties mīlestības jomā izmantojot izdevību saskatīties ar kādu cilvēku vai arī no jauna iekvēlosies jūtas pret tavu esošo partneri.

Horoskops jaunavai

Šodien uzmanies no pārpūles, labāk iemērc kājas piemājas dīķī vai ezerā un veldzē savu sakarsušo ķermeni un garu. Vislabāk ir pabeigt visus uzsāktos darbus, bet nekam jaunam gan neķeries klāt.

Horoskops svariem

Tās izmaiņas tavā dzīvē, kuras tiks uzsāktas šodien, pēc kāda laika perioda liks atcerēties to sākumu un tu nemaldīgi zināsi teikt, ka tas sākās pēc jūlija mēness aptumsuma. Pamatu notikumu attīstībai centies ielikt drošu un stabilu.

Horoskops skorpionam

Šodien izvairies no citu cilvēku radītiem apgrūtinājumiem, jo itin viegli kļūsi neapmierināts. Vairies no sarunām, kuras tevi satrauks un sakritīs uz nerviem. Labāk parakņājies sevī uz atrodi sava rūgtuma sakni.

Horoskops strēlniekam

Šodien būtu ieteicams pakavēties pagātnē. Tava šī brīža situācija, lai kāda arī tā nebūtu, ir to lēmumu rezultāts, kurus tu pieņēmi vakar vai pirms neilga laika. Ja tavā dzīvē ir kas tāds, ko vēlies mainīt, bet nevarēji šim solim saņemties, dari to šodien.

Horoskops mežāzim

Ļoti sazemēta diena gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Iespējams, tā pat ir labāk, lai akumulētu spēkus briestošajiem negaisiem. Un spēku var iegūt tiešā saskarē ar zemi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vairāk par citām izpausmēm parādīsies tava ietiepība un nevēlēšanās kādam pakļauties. Tikai tāpēc, ka ideja vai doma nav radusies tavā galvā, to nepadara par muļķīgu un nekam nederīgu. Vērtējumus formulē piesardzīgi.

Horoskops zivīm

Šodien neslēp savu dabas doto intuīciju. Nekādā gadījumā neatmet ar roku darbiem vai problēmām, kurus nevar pieveikt ar pirmo piegājienu. Vari sagaidīt palīdzību to pat nelūdzot un negaidot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūzika

Doties uz filmu sadaļu
Justs atgriežas ar jaunu dziesmu un video

Justs atgriežas ar jaunu dziesmu un video 2

Pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu skaņdarbu sava talanta cienītājus iepriecinājis dziedātājs Justs. Kopā ar mūzikas producentu no Daugavpils tapusi dziesma ”Still Loving You”, kas nu tiek piedāvāta plašākas sabiedrības novērtējumam.

Mūzika, daba un miers - Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos pirmo reizi notiek pasākums “Virzskaņa”

Mūzika, daba un miers - Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos pirmo reizi notiek pasākums “Virzskaņa”

Mūzika, daba un miers – šādu pieeju izvēlējies jauns mūzikas festivāls ”Virzskaņa”. Tas piedāvā muzikālos priekšnesumus izbaudīt bez košām atrakcijām, apmeklētāju uzmanību vēršot tikai uz mūziku. Festivāls notiek pirmo reizi un tas risinās īpašā vietā – Dikļos, kur pirms 155 gadiem aizsākās latviešu Dziesmu svētku tradīcija.

Aminata izdod singla "Maiga vara" oriģinālo versiju

Aminata izdod singla "Maiga vara" oriģinālo versiju

Pirms nepilna mēneša Latvijas popdziedātāja Aminata pirmoreiz izdeva dziesmu latviešu valodā – “Maiga vara”. Tagad laista klajā tās oriģinālā jeb angliskā versija “I Don’t Know”, kā arī videoklips.

Foto: ļaužu pūļi plosās LP koncertā Siguldā

Foto: ļaužu pūļi plosās LP koncertā Siguldā

Otrdienas, 2. jūlija, vakarā, spītējot lietusgāzēm, ļaužu pūļi no Latvijas un ārzemju viesi pulcējās gleznaino Siguldas pilsdrupu ieskautajā estrādē, lai baudītu visa pasaulē populārās mākslinieces Laura Pergolicci jeb LP koncertu. Skaties.lv piedāvā ieskatīties mirkļos no koncerta.

Katrīne Lukins piedāvā īpaši romantisku vasaras hitu un kaislīgu video

Katrīne Lukins piedāvā īpaši romantisku vasaras hitu un kaislīgu video

Dziedātāja Katrīne Lukins beidzot laiž klajā savu pirmo singlu latviešu valodā. Dziesma ”Ar tevi kopā” tapusi sadarbībā ar Jāni Driksnu un Kasparu Ansonu, viens no dziesmas mūzikas autoriem ir Katrīnes tēvs Andris Lūkins. Dziesmai tapis arī romantisks video klips, kurā redzams aizraujošs iepazīšanās stāsts.

Anna Dribas piedāvā vasarīgu mīlas dziesmu

Anna Dribas piedāvā vasarīgu mīlas dziesmu 1

Ar romantisku dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājusi temperamentīgā dziedātāja un dejotāja Anna Dribas. Nesen plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs ”Tikai tu”.

Linda Leen izdod hita “Uzar mani kā zemi” remiksus

Linda Leen izdod hita “Uzar mani kā zemi” remiksus 1

Sava talanta cienītājus īsi par saulgriežiem iepriecinājusi populārā dziedātāja Linda Leen – šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam skatuves māksliniece nodevusi divus hita ”Uzar mani kā zemi” remiksus un kopā ar mūziķi Rihardu Lībieti aicina uz īpašiem naktskoncertiem.

Oskars Deigelis piedāvā jaunu vasaras hitu

Oskars Deigelis piedāvā jaunu vasaras hitu

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājis dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis. Viņš klausītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko skaņdarbu ”Beigu beigās”.

Aminata izdod pirmo dziesmu latviešu valodā

Aminata izdod pirmo dziesmu latviešu valodā 5

Pašmāju popdziedātāja Aminata sava talanta cienītājus šovasar iepriecinājusi ar īpašu skaņdarbu – viņa pirmo reizi izdevusi dziesmu latviešu valodā. “Maiga vara” ir īpaši juteklisks stāsts par sevis apzināšanos, ko tekstā ietērpis Jānis Šipkēvics jeb Shipsea no populārās grupas “Instrumenti”.

Lauris Reiniks piedāvā lipīgu vasaras hitu

Lauris Reiniks piedāvā lipīgu vasaras hitu 1

Pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājis populārais dziedātājs Laurs Reiniks. Šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs “Izvēdināt galvu” .

Latgales repa supergrupa un Ozols apvieno spēkus jaunā hitā

Latgales repa supergrupa un Ozols apvieno spēkus jaunā hitā

Popularitāti guvusī muzikālā apvienība ”Latgalīšu Reps” no Ludzas savus fanus iepriecinājusi ar jaunu dziesmu – plašākas sabiedrības vērtējumam piedāvā jaunu skaņdarbu ”Kūdra deg”, kas tapis sadarbībā ar hiphoperi Ozolu.