Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Horoskops aunam

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

Horoskops vērsim

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops vēzim

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops lauvai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops jaunavai

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops svariem

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops skorpionam

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops strēlniekam

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops mežāzim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops zivīm

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūzika

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Tapusi brīnumskaista “Klusa nakts, svēta nakts” versija

Tapusi brīnumskaista "Klusa nakts, svēta nakts" versija 4

Skaistu muzikālu dāvanu Ziemassvētkos pasniedzis čellists Mareks Radzēvičs. Viņš izdevis brīnišķīgu dziesmas “Klusa nakts, svēta nakts” instrumentālo versiju. Skaņdarbs palīdzēs noķert Ziemassvētku sajūtu, ja pagaidām tas nav izdevies.

“Bermudu divstūris” piedāvā ņipru ballīšu hitu

"Bermudu divstūris" piedāvā ņipru ballīšu hitu 3

Gada izskaņā patīkamu jaunumu saviem cienītājiem sarūpējusi viena no pašmāju lustīgākajām muzikālajām apvienībām – duets “Bermudu divstūris”. Mūziķi izdevuši jaunu dziesmu ”Šūpojam masas”, kurai ir cerības kļūt par īstu ballīšu grāvēju.

Jaunā dziedātāja Patrisha izdod mammai Janai veltītu Ziemassvētku dziesmu

Jaunā dziedātāja Patrisha izdod mammai Janai veltītu Ziemassvētku dziesmu 2

16 gadus vecā dziedātāja Patrisha, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, pēc izslēgšanas no tālākas dalības šovā ”X Faktors”, oktobrī izdeva mūzikas video ”Memories”. Ziemassvētku gaidīšanas laikā viņa fanus iepriecina ar dziesmu ”Nosargāt sapni”, kas ir veltījums mammai un pašas ģimenei.

Liepājā atklāj “Islandes nedēļas nogali”; tas būs grandiozi!

Liepājā atklāj "Islandes nedēļas nogali"; tas būs grandiozi!

Vēju pilsēta Liepāja šajā nedēļas nogalē kļūs par klasiskās mūzikas cienītāju galapunktu. Trīs dienās vairākos koncertos koncertzālē “Lielais dzintars” notiks unikāls klasiskās mūzikas festivāls ”Islandes nedēļas nogale”, kurā uzstāsies starptautiski atzīti Islandes koncertmeistari, kuri izdevuši ierakstus daudzās pasaules valstīs.