Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūzika

Doties uz filmu sadaļu
Grupai "Jumprava" jauns videoklips

Grupai "Jumprava" jauns videoklips

Pēc ilgāka pārtraukuma grupas “Jumprava” dalībnieki stājās kameras priekšā, lai Dagmāras Legantes režijā taptu dziesmas ”Strīds” videoklips. Dziesma atrodama šonedēļ izdotajā albumā “Insomnia”.

Noklausies! Aminata piedāvā lipīgu dziesmu "Pamet mani"

Noklausies! Aminata piedāvā lipīgu dziesmu "Pamet mani" 1

Ar jaunu dziesmu latviešu valodā savus talanta cienītājus iepriecinājusi popdziedātāja Aminata – plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs “Pamet mani”, kas ir priekšvēstnesis jau pavisam drīz sagaidāmajam minialbumam “Maiga vara”.

"Prāta vētra" vienojas kopīgā dziesmā ar lietuviešu popzvaigzni

"Prāta vētra" vienojas kopīgā dziesmā ar lietuviešu popzvaigzni

Ceturtdien, 31. oktobrī, dienas gaismu ieraudzījis kopprojekts, kurā apvienojušās populāras divu kaimiņvalstu muzikālās apvienības – latviešu ”Prāta vētra” un lietuviešu ”Daddy Was A Milkman”. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodota jauna dziesma ”This Is How I Feel”.

Februārī Rīgā koncertēs leģendārie ''Limp Bizkit''

Februārī Rīgā koncertēs leģendārie ''Limp Bizkit''

28. februārī ”Arēnā Rīga” viesosies pasaulslavenā amerikāņu repmetāla un reproka grupa ”Limp Bizkit”, kas kļuvusi par smagās mūzikas ikonu, apvienojot roka, metāla un agresīva hiphopa elementus. Izslavētie skatuves huligāni satricinās Rīgu ar iespaidīgu šovu un sev vien raksturīgo neapturamo enerģiju.

“X Faktorā” iepazītā Beatrise piedāvā atvasarīgu singlu

“X Faktorā” iepazītā Beatrise piedāvā atvasarīgu singlu 2

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājusi dziedātāja Beatrise Heislere, kuru trio “Hypnotic” sastāvā plašāka publika iepazina šova “X Faktors” pirmajā sezonā un ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē 2018. gadā. Skatuves māksliniece plašākas sabiedrības novērtējumam nodevusi atvasarīgu singlu “Aizturi elpu”.

Pašmāju mūzikā uzmirdz jauna dziedātāja Mønta

Pašmāju mūzikā uzmirdz jauna dziedātāja Mønta

Latvijas mūzikā šonedēļ debitējusi jauna dziedātāja un dziesmu autore Mønta, īstajā vārdā Monta Strūberga. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodots dziedātājas debijas singls ”Tu nezini, kas gaida tevi”.

''Duets Sandra'' piedāvā pirmo dziesmu, ko sarakstījusi Andra sieva Oksana

''Duets Sandra'' piedāvā pirmo dziesmu, ko sarakstījusi Andra sieva Oksana 2

”Duets Sandra”, rudenim iestājoties, pārsteidz ar sev netipisku hitu – ”Atmiņas par vasaru”. Kā Skaties.lv atklāj apvienības līderis Andris Brīnums, to radījusi viņa mīļotā sieva Oksana, un tas ir kas vairāk ”Prāta vētras” un Laura Reinika stilā. Un kāpēc gan ne arī ”Duets Sandra” daiļradē?

Grupa “Triānas parks” un Intars Busulis piedāvā kopdziesmu

Grupa “Triānas parks” un Intars Busulis piedāvā kopdziesmu

Otrdien, 15. oktobrī, grupa ”Triānas parks” izdevusi jaunu albumu ”11”, kurā iekļautas vienpadsmit dziesmas latviešu valodā. Līdz ar albuma publiskošanu klausītājiem tiek nodots trešais singls – dziesma ”Kamēr”, kas ir duets kopā ar dziedātāju Intaru Busuli.

Aija Andrejeva piedāvā jaunu ballīšu himnu

Aija Andrejeva piedāvā jaunu ballīšu himnu 5

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājusi populārā dziedātāja Aija Andrejeva, šonedēļ plašākam sabiedrības novērtējumam nododot singlu ”Bungādiņas”, kas ir otrais vēstnesis no nākampavasar gaidāmā septītā studijas albuma ”Es iešu tālāk”.

Noskaties: grupai “Inokentijs Mārpls” jauna dziesma un baiss video

Noskaties: grupai “Inokentijs Mārpls” jauna dziesma un baiss video 1

Pankroka apvienība ”Inokentijs Mārpls” klausītāju novērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Izdzītais”, kas ir trešais singls no jaunās izlases ”Skalbe. Dzirnavās”. Kompozīcija ir mūziķu interpretācija par pasaku meistara Kārļa Skalbes ”Kaķīša dzirnavām”.

Intaram Zommeram tapusi rudenīga dziesma

Intaram Zommeram tapusi rudenīga dziesma 2

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus šoruden iepriecinājis dziedātājs un dziesmu autors Intars Zommers. Viņš plašākam sabiedrības vērtējumam nodevis rudenīgu skaņdarbu “Vēstule uz picas kastes”.