Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Horoskops aunam

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

Horoskops vērsim

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām.

Horoskops dvīņiem

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops vēzim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops lauvai

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops jaunavai

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops svariem

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops skorpionam

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops strēlniekam

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops mežāzim

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops ūdensvīram

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

Horoskops zivīm

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūzika

Markus Riva izdevis pozitīvi lādētu ballīšu hitu latviešu valodā

Markus Riva izdevis pozitīvi lādētu ballīšu hitu latviešu valodā 6

Populārais latviešu mūziķis un TV šova ”X Faktors” vadītājs Markus Riva šonedēļ izdevis skaņdarbu ”Kā būs, tā būs” no nākampavasar gaidāmā albuma. Dziesmas vēstījuma ilustrācijai skatuves mākslinieks izvēlējies foto, kurā iemūžināts 10 gadu vecumā.

Latvijas mūzikā jauns vārds – Mo Aspen

Latvijas mūzikā jauns vārds - Mo Aspen 13

Latvijas mūzikas gardēžiem pēdējais laiks iegaumēt jaunu vārdu – Mo Aspen. Mūziķis sevi piesaka ar singlu ”Hold Me Close” no gaidāmā debijas albuma ”Magical Things”, kurš tiks prezentēts 2017. gada izskaņā.

Raimonda Paula melodijai ”Rudens ogle” tapis patriotisks klips

Raimonda Paula melodijai “Rudens ogle” tapis patriotisks klips 4

Šajā pelēkajā novembra dienā ikvienam iespējams atgriezies košajā Cēsu rudenī! Komponista Raimonda Paula talanta cienītāju un citu mūzikas draugu uzmanībai nodota skaņdarba ”Rudens ogle” video versija, kuras filmēšana notikusi Vidzemes pērlē – Cēsīs.

Samanta Tīna iedzied vienu no skaistākajām Paula dziesmām

Samanta Tīna iedzied vienu no skaistākajām Paula dziesmām 2

Turpinot sadarbību ar komponistu Raimondu Paulu, šarmantā dziedātāja Samanta Tīna klausītāju vērtējumam nodevusi jaunāko veikumu – dziesmu ”Pietiks” ar Imanta Ziedoņa vārdiem, ko 1983. gadā izpildīja Viktors Lapčenoks un grupa ”Inversija.

Pašmāju repa grupa iekāro Renāra Kaupera naudu

Pašmāju repa grupa iekāro Renāra Kaupera naudu 2

Par Latvijas pirmo repa supergrupu dēvētā apvienība ”Singapūras Satīns” šoruden ir enerģijas un spara pilna un šonedēļ faniem nodevusi vēl vienu jaunu videoklipu. Tas tapis dziesmai ”Hallo”, kuras viens no liriskajiem varoņiem ir grupas ”Prāta vētra” solists Renārs Kaupers.

Ralfs Eilands “900 sekunžu” studijā dzied par LNT

Ralfs Eilands "900 sekunžu" studijā dzied par LNT

Ralfs Eilands, kurš otrdien, 26. septembrī, viesojās “900 sekunžu” studijā, kopā ar “Regeja orķestri” 18. oktobrī mūzikas namā “Daile” izpildīs regeja leģendas Boba Mārlija populārākās melodijas.

Pēc piecu gadu pārtraukuma Lauris Reiniks dosies koncerttūrē

Pēc piecu gadu pārtraukuma Lauris Reiniks dosies koncerttūrē 13

Lieliskus jaunumus saviem daiļrades cienītājiem sarūpējis populārais dziedātājs un iemīļotais šovu vadītājs Lauris Reiniks – oktobrī ar koncertu Cēsīs tiks atklāta mūziķa Latvijas koncertturnejā ”Es domāšu par tevi”, kas noritēs 12 pilsētās.

Daiļā Laura Raila izdod līdz šim glamūrīgāko klipu

Daiļā Laura Raila izdod līdz šim glamūrīgāko klipu 1

Dziedātāja Laura Raila ar grupu ”The Power Band” klausītāju uzmanībai nodevusi jaunu videoklipu, kura filmēšana notikusi Melngalvju namā. ”Fantastiski skaistā zāle klipam piešķir īpašu auru,” akcentē dziedātāja. Turklāt šis ir līdz šim greznākais dziedātājas videoklips.