Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 19. janvāris

Andulis, Alnis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien meklē dullus un jocīgus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops vērsim

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

Horoskops dvīņiem

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops vēzim

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops lauvai

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops jaunavai

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops svariem

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops skorpionam

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops strēlniekam

Flirts ar Erotiku šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops mežāzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops ūdensvīram

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops zivīm

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūzika

“Tautumeitas” ar jaunu singlu aicina iet čigānos

“Tautumeitas” ar jaunu singlu aicina iet čigānos

Ziemassvētku gaidīšanas laikā ar jaunu dziesmu savus fanus iepriecinājusi etno mūzikas grupa ”Tautumeitas”, kas pērn popularitāti iemantoja šovā ”X Faktors”. Skaistās dziedātājas klausītāju vērtējumam nodevušas Ziemassvētku singlu ”Čigāns saka čigānam”.

Latviju modina “Tumsas” hits “Draugs” burvīgā kora sniegumā

Latviju modina “Tumsas” hits “Draugs” burvīgā kora sniegumā

Pavisam drīz – 11. decembrī – Ķīpsalas hallē izskanēs lielkoncerts “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis”. Tas pulcēs daudzus mūziķus, kuri savulaik strādāja un uzstājās kopā ar Mārtiņu. Viņu vidū arī koristi Mārtiņš Kalnājs un Guntis Cimiņš, kuri 6. decembra rītā viesojās raidījumā “900 sekundes”.

Kašers piedāvā lirisku Ziemassvētku hitu “Būtība”

Kašers piedāvā lirisku Ziemassvētku hitu “Būtība”

Ziemassvētku gaidīšanas laikā tradicionāli daudzas pašmāju mūzikas zvaigznes savus fanus iepriecina ar tematiskām dziesmām. Arī multimākslinieks Kašers klausītāju uzmanībai nodevis jaunu dziesmu ”Būtība”, ko Ziemassvētkiem veidojis kopā ar savu radošo komandu.

Pašmāju popmūzikā debitē jauns duets – Adriana Miglāne un Nauris Brikmanis

Pašmāju popmūzikā debitē jauns duets – Adriana Miglāne un Nauris Brikmanis 3

Šonedēļ pašmāju šovbiznesā sevi pieteicis jauns duets, kurā apvienojušies ”X Faktora” pirmās sezonas zvaigzne Adriana Miglāne un grupas ”Dziļi violets” solists un ”Izklausies redzēts” uzvarētājs Nauris Brikmanis. Klausītāju vērtējumam nodota pirmā dziesma ”Laimes lācis”, kurā mūziķi atklāj savas domas par latviešiem.

Latvijā tapusi unikāla simfonija – to radījusi lidosta

Latvijā tapusi unikāla simfonija – to radījusi lidosta

Apvienojot lidostā dzirdamās skaņas, kā arī cilvēka un mākslīgā intelekta spējas, radīts īpašs mūzikas skaņdarbs. Turklāt tas paveikts tepat Latvijā. Lidosta ”Rīga” ir kļuvusi par pirmo lidostu pasaulē, kur paveikts šāda veida eksperiments.

Populāri latviešu mūziķi vienojas kopīgā Ziemassvētku hitā

Populāri latviešu mūziķi vienojas kopīgā Ziemassvētku hitā 6

Muzikālu dāvanu Ziemassvētku gaidās sarūpējuši Latvijā pazīstami un iemīļoti mūziķi, kuri apvienojuši spēkus jaunā dziesmā ”Reiz Ziemassvētkos…”. Jaunais singls ir priekšvēstnesis koncertu sērijai, kas tiks atklāta nākamnedēļ.