Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Izmaini spēka pielikšanas punktus. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret visiem, kuri analīzē un vērtē tavu darbu, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var gadīties kāds pārpratums, galvenokārt dēļ pienākumiem un solījumiem, kurus nespēj pildīt.

Horoskops dvīņiem

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka vēlēsies uzņemties papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls gandarījums, gan fizisks izsīkums.

Horoskops vēzim

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz senām problēmām un pārstāsi cilāt vecās lietas. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus oponentus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops jaunavai

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops svariem

Tas, kas sākumā šķitīs patiess un uzticams, beigās var izrādīties neīsts un melīgs. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām nelielās norādes, kas tevi mudinās doties pareizajā virzienā.

Horoskops skorpionam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā darījumā ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja neieklausīsies citu izteiktajās prognozēs, vinnesta varbūtība daudzkārt samazināsies.

Horoskops strēlniekam

Tu nomaldīsies no pareizā ceļa, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes izrādīsies kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu varēšanu.

Horoskops mežāzim

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un arī pārslodzei.

Horoskops ūdensvīram

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar ietekmi un pēdējā vārda tiesībām kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, mudinās tevi izvirzīt prasības, kuras nav izpildāmas.

Horoskops zivīm

Esi pamodies ar vēlēšanos darīt vairāk un arī to, ko noteikti nevajadzētu. Enerģijas rezerves tevi nodrošinās ar nepieciešamo degsmi un apetīti pēc lielāka kumosa, nekā spēj apēst.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūzika

”Manis bija par daudz.” Dzintars Čīča pametis Latviju un izšķīries ar līgavu

''Manis bija par daudz.'' Dzintars Čīča pametis Latviju un izšķīries ar līgavu 5

Mūzikas draugus pārsteigusi vēsts, ka dziedātājs Dzintars Čīča, kurš pagājušā gada pavasarī ar līgavu pie sāniem atgriezās Latvijā apņēmības pilns veidot ģimeni un karjeru dzimtenē, atgriezies Anglijā, turklāt viens pats. Skaties.lv uzrunāja mākslinieku, lai noskaidrotu, kas pēdējā laikā risinājies ārēji tik veiksmīgā mūziķa sirsniņā un vai visas šīs pārmaiņas viņa privātajā dzīvē nebūs par iemeslu tam, lai atceltu faniem apsolīto vērienīgo koncerttūri.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Dzintars Čīča uzmirdz ar jaunu hitu ”Bučas visiem!”

Dzintars Čīča uzmirdz ar jaunu hitu ''Bučas visiem!'' 134

Savā vārda dienā ar jaunu hitu pie klausītājiem dodas tautas iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča. Dziesma ”Bučas visiem!” ir priekšvēstnesis mūziķa 25 gadu jubilejai, kas ar vērienīgu sirsnību visā Latvijā tiks svinēta pavasarī.

Šaušalīgi kadri: Ģirts Ķesteris griež vēnas izaicinošā mūzikas video

Šaušalīgi kadri: Ģirts Ķesteris griež vēnas izaicinošā mūzikas video 1

Vasaras izskaņā ar jaunu klipu nākusi klajā grupa ”Ryga”, kas pazīstama ar provocējošajiem dziesmu video. Hitam ”Give Me Your Love” tapis izaicinošs video, kurā vienā no galvenajām lomām iejuties Dailes teātra aktieris un TV3 seriālu ”UgunsGrēks” un ”Svešā seja” zvaigzne Ģirts Ķesteris.

Latviju satricina trubu karaļi – duets ”Santehniķi” no Ogres

Latviju satricina trubu karaļi – duets “Santehniķi” no Ogres 5

Pēc vairākām spilgtām performancēm galvaspilsētas ielās slavas saulītē nonācis ogrēniešu Elana Purekļa (16) un Emīla Manguļa (18) pirms diviem gadiem dibinātais duets ”Santehniķi”. Iepazīsimies tuvāk, kas ir jaunekļi, kuri reizi pa reizei manīti, Vecrīgā spēlējot kādu savdabīgu mūzikas instrumentu – trubafonu, kura galvenā sastāvdaļa ir visparastākās santehnikas caurules, bet ”kociņu” vietā lieti noder pludmales čības!

“Carnival Youth” izdod klipu dziesmai ar Imanta Ziedoņa vārdiem

"Carnival Youth" izdod klipu dziesmai ar Imanta Ziedoņa vārdiem

Latviešu indīroka apvienība “Carnival Youth” publicējusi videoklipu jaunākajam grupas singlam “Stūre” no albuma “Vienā vilcienā”. Klips filmēts Siguldā, kur 26. augustā gaidāms līdz šim lielākais “Carnival Youth” brīvdabas koncerts.