Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Mūzika

Doties uz filmu sadaļu
Talantīgais pašmāju mūziķis Kriss Noa piedāvā jaunu singlu ''The Line''

Talantīgais pašmāju mūziķis Kriss Noa piedāvā jaunu singlu ''The Line''

Latviešu mūziķis Kriss Noa (Chris Noah), īstajā vārda Krists Indrišonoks, piedāvā jaunu  singlu ”The Line” no martā gaidāmā EP jeb mini-albuma. Kā stāsta Kriss, dziesmā ”The Line” viņš ir centies izstāstīt stāstu par to, kā dažkārt vide un apstākļi mainās, pats cilvēks arī mainās, taču ir sajūtas un emocijas, kas paliek tevī pašā nemainīgas –  lai arī kā tās censtos atstāt pagātnē.

Antra Stafecka un Igo apvienojas romantiskā duetā

Antra Stafecka un Igo apvienojas romantiskā duetā

Tuvojoties visu mīlētāju dienai, dziedātāji Igo un Antra Stafecka izdevuši jaunu dziesmu “Kad būsi zālē atgūlies”. Skaņdarba mūzikas autors ir komponists Jānis Strazds, bet vārdus sarakstījis Igo.

Grupas ''Carnelian'' vokāliste piedāvā savu pirmo oriģināldziesmu

Grupas ''Carnelian'' vokāliste piedāvā savu pirmo oriģināldziesmu 2

Dziedātāja Signija Taraņenko, ar skatuves vārdu Signia, pagājušā gada nogalē priecēja ar “Muzikālo Adventes kalendāru”, savā ”YouTube” kanālā publicējot 24 Ziemassvētku dziesmu kaverversijas. Šonedēļ Signija prezentējusi savu pirmo oriģināldziesmu “Where Are You”.

Tiks paziņoti balvai “Zelta Mikrofons 2020” nominētie ieraksti

Tiks paziņoti balvai “Zelta Mikrofons 2020” nominētie ieraksti

Jau ceturtdien, 9. janvārī, īpašā ievadballītē paziņos mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” nominantus. Šogad žūrija vērtēja 116 albumus, 55 dziesmas, 61 videoklipu, 22 debijas albumus un 8 koncertierakstus video formātā. Kopskaitā 262 pieteikumi pretendē uz iekļūšanu nominantu pieciniekā.

Markus Riva gadu uzsāk ar ļoti personisku dziesmu

Markus Riva gadu uzsāk ar ļoti personisku dziesmu 2

Mūziķis Markus Riva gada sākumā izdevis jaunu dziesmu ”Impossible”, kas radīta kopā ar dziedātāju Aminatu Savadogo. Tas ir dziļi personisks stāsts par iekšēju ticību un nesalaužamu garu, kas vieno abus dziedātājus un aicina ikkatru vienmēr vairāk ieklausīties sevī.

Tapusi jauna versija latviešu mūzikas hitam ''Apvij rokas''

Tapusi jauna versija latviešu mūzikas hitam ''Apvij rokas'' 2

Atskatoties uz aizvadīto gadu, savu iepriekšējo profesionālo darbību, kā arī atsaucot atmiņā mācību gadus Jāzepa Mediņa mūzikas skolā, kas tajā laikā atradās Skolas ielā 15, kur šobrīd mīt Kaņepes Kultūras centrs, talantīgā latviešu dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo tā telpās nofilmējusi savu video Imanta Kalniņa dziesmai ”Apvij rokas”.

Latvijas iedzīvotāji visvairāk klausās popmūziku

Latvijas iedzīvotāji visvairāk klausās popmūziku

Gandrīz visi jeb 94{7dd86e0ff0b7e9faf0f7228939bb361b293491e9e30a01d3127e057520cb4448} Latvijas iedzīvotāju ikdienā klausās mūzikas ierakstus, secināts “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības” (LaIPA) pētījumā. Iedzīvotāju mūzikas gaume ir atšķirīga, bet pārliecinošākais vairākums jeb 38{7dd86e0ff0b7e9faf0f7228939bb361b293491e9e30a01d3127e057520cb4448} kā iemīļotāko žanru ir minējuši popmūziku. Savukārt otrajā vietā ierindojas rokmūzika (18{7dd86e0ff0b7e9faf0f7228939bb361b293491e9e30a01d3127e057520cb4448}), bet trešajā – šlāgermūzika (10{7dd86e0ff0b7e9faf0f7228939bb361b293491e9e30a01d3127e057520cb4448}).

Interneta sensācija: pasaulslavenajam Ziemassvētku hitam jauns video

Interneta sensācija: pasaulslavenajam Ziemassvētku hitam jauns video

Amerikāņu dziedātāja un ”Grammy” laureāte Meraija Kerija īsi pirms Ziemassvētkiem fanus iepriecinājusi ar jaunu videoklipu, kas tapis viņas klasiskajam hitam ”All I Wan For Christmas Is You”, kas ir viena no pasaulē populārākajām Ziemassvētku dziesmām.

Noklausies! Samanta Tīna piedāvā liegu Ziemassvētku singlu

Noklausies! Samanta Tīna piedāvā liegu Ziemassvētku singlu

Ziemassvētku gaidīšanas laikā saviem atbalstītajiem īpašu pārsteigumu sagādājusi Latvijā un Lietuvā populārā dziedātāja Samanta Tīna. Klausītāju vērtējumam skatuves māksliniece piedāvā dziesmu latviešu valodā ”Pirmais sniegs”.

Mārtiņš Ruskis piedāvā ziemas sezonas hitu - ''Sniegavīrs''

Mārtiņš Ruskis piedāvā ziemas sezonas hitu - ''Sniegavīrs''

Neskatoties uz to, ka 1. decembrī klajā nāca jauns Mārtiņa Ruska dziesmu albums ar jaunām un vēl agrāk nedzirdētām Raimonda Paula dziesmām, mūziķis nav pārstājis dziesmas rakstīt arī pats. Šoreiz, talkā aicinot dziesmu vārdu autoru Guntaru Raču, tapusi jauna, īpaši ziemas sezonai atbilstoša dziesma ”Sniegavīrs”.

"Labvēlīgais tips" piedāvā jaunu dziesmu "IA jeb Operācija i - 2. daļa"

"Labvēlīgais tips" piedāvā jaunu dziesmu "IA jeb Operācija i - 2. daļa" 1

Sākoties korporatīvo ballīšu laikam, Jaungada sagaidīšanas priekšnojautām, iepirkšanās trakumam, slēpošanas un slideno ceļu sezonai, grupa “Labvēlīgais tips” parūpējusies par attiecīgu muzikālo noformējumu un laiž klajā jaunu dziesmu “IA jeb Operācija i – 2. daļa”.

"Bērnu izrādē bērni līdz 7 gadiem var netikt ielaisti?" Rēzeknes "Gorā" gaidāmā pasākuma rīkotāji mulsina vecākus

"Bērnu izrādē bērni līdz 7 gadiem var netikt ielaisti?" Rēzeknes "Gorā" gaidāmā pasākuma rīkotāji mulsina vecākus

Jēkabpiliete Gita vēlējusies iepriecināt savu 5 gadus veco meitiņu, pirms Ziemassvētkiem sagādājot viņai satikšanos ar multfilmas ”Ledus sirds” (”Frozen”) mīļāko tēlu Olafu. Rēzeknē, Latgales vēstniecībā ”Gors”, 21. decembrī notiks muzikāla izrāde ”Sniegavīrs Olafs”. Bērna mamma grasījusies iegādāties biļetes, bet organizatori viņu samulsinājuši: izrādes rīkotāji internetā informējuši, ka ”bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti.”

Rūta Dūduma kopā ar vīru piedāvā savu versiju dziesmai "Ķiršu lietus"

Rūta Dūduma kopā ar vīru piedāvā savu versiju dziesmai "Ķiršu lietus" 1

Beidzot noticis tas, ko daudzi skaistā Ķiršu pāra fani, iespējams, gaidījuši jau sen. Dziedātāja un dažādu TV šovu dalībniece Rūta Dūduma-Ķirse kopā ar vīru mūziķi Jāni Ķirsi ierakstījuši savu versiju Zigmara Liepiņa dziesmai ”Ķiršu lietus” un nu to piedāvā plašākas sabiedrības novērtējumam.

Noklausies! Sandis Kiops radījis himnu latgaliešiem

Noklausies! Sandis Kiops radījis himnu latgaliešiem 5

Leģendārais šlāgermūzikas skandālists Sandis Kiops Ziemassvētku gaidās jau sarūpējis dāvanu saviem faniem, īpaši latgaliešiem. Mūziķis piedāvā sava visu laiku skaļākā hita ”Pīlādžoga” latgaliešu versiju, kas papildināta ar Rēzeknē filmētu klipu.

Markus Riva izdod pirmo albumu latviešu valodā un piedāvā stilīgu dziesmu ''Melns vai balts''

Markus Riva izdod pirmo albumu latviešu valodā un piedāvā stilīgu dziesmu ''Melns vai balts''

Latviešu mūziķis un producents Markus Riva laidis klajā albumu ”Laika upe”. Šis ir jau sestais dziedātāja studijas albums, taču pirmais latviešu valodā. Ierakstā dzirdamas gan agrāk izskanējušas dziesmas, gan arī pavisam jaunas kompozīcijas un nebijušas sadarbības. No 1.decembra tas pieejams ”Spotify”, ”Itunes” un citās mūzikas straumēšanas vietnēs.