Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. septembris

Asja, Asnate, Dāgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dienas piedāvājumi tevi nevarēs atstāt pilnīgi vienaldzīgu. Veiksmīgi atrisināsi kādu senu jautājumu tikai nepaļaujies uz cilvēkiem, kuri nez no kurienes uzrodas kā īstās un vienīgās patiesības paudēji un lietu kārtotāji.

Horoskops vērsim

Šodien meklēsi sabiedrību un cilvēkus, kuru skatījums tev šķiet vērā ņemams. Ja kādā jautājumā vai problēmas risinājumā esi nedaudz apmaldījies, nekautrējies jautāt padomu, tomēr pēdējo vārdu atstāj sev.

Horoskops dvīņiem

Šodien meklēsi piederības sajūtu un vēlēsies, lai tevi pieņem kā savējo. Nekautrējies demonstrēt savu inteliģenci un atjautību. Ja apzinies, ka tavās zināšanās ir nopietni robi, to aizlāpīšanai paļaujies tikai uz saviem spēkiem.

Horoskops vēzim

Šodien izcelsies uz apkārtējo fona pateicoties savai vispusībai un zinātkārei. Tava psiholoģiskā elastība palīdzēs pielāgoties jebkurai situācijai. Izvairies kļūt pārāk pielaidīgs.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams dzirdēt visus viedokļus, pat ja tie ir tikai starp citu vai pa jokam. Visās attiecību formulās šodien dominēs vajadzība izskaitļot nezināmo. Harmonisks laiks, lai sūtītu mājienus un saņemtu šifrētas vēstules.

Horoskops jaunavai

Vieglais un nepiespiestais dienas solis liks aizmirst par neseno pasivitāti un dzīves nogurumu. Ieteicams pavingrināt savas smadzenes kādā jautājumā, kas ir ārpus tavas komforta zonas vai apspriežot netradicionālas tēmas.

Horoskops svariem

Vēlme un vajadzība pēc atrašanās sabiedrībā atstās novārtā konstruktīvu darbu un mērķtiecīgu rīcību. Tomēr būsi gandarīts par dinamisko un pozitīvo komunikāciju, kas ir labs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Horoskops skorpionam

Meklē saskarsmes formu dažādošanas iespējas, ja vēlies ar kādu partneri nodibināt labas un ilgstošas attiecības. Paplašini redzesloku un iegūsi citu fokusu attiecībā uz notiekošo.

Horoskops strēlniekam

Šodien mēģini noskaidrot, kas tevi patiesi interesē un patīk. Nevajadzētu aizrauties ar notiekošā pastāvīgu apstrīdēšanu un neracionālu plānu bīdīšanu. Tā ir tava laika un emocionālo resursu izniekošana.

Horoskops mežāzim

Šodienas sadarbība paredz patīkami pavadītu laiku, bet kā pievienotā vērtība nāks otrās elpas vai dzīves iespējas došana kādai idejai vai projektam, kuram patiesi tici, bet sabiedrība saka pretējo.

Horoskops ūdensvīram

Paliekot uzticīgs savai būtībai, dosi priekšroku praktiskām un konstruktīvām sarunām, nevis populistisku ideju bīdīšanai. Savu darbību orientēsi uz detaļām, tehniskiem aspektiem un konkrētiem aprēķiniem.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti sevi pozicionēt kā pārāku un gudrāku. Esi atvērts atbildēm, kuras negaidi, nesaproti un nepieņem. Nopietnus lēmumus tomēr atstāj tikai savā un augstāko spēku ziņā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūzika

Doties uz filmu sadaļu
"Instrumenti" gatavo līdz šim vērienīgāko uzstāšanos

"Instrumenti" gatavo līdz šim vērienīgāko uzstāšanos 1

“Mēs gatavojamies mūsu vērienīgākajam koncertam,” – tā sestdien Daugavas stadionā Rīgā iecerēto koncertu raksturo grupas ”Instrumenti” dalībnieks Jānis Šipkēvics. ”Instrumenti” arī saka, ka jau nepilnu gadu ir gatavojušies šim koncertam.

Rača fani stundu stāv rindā pēc dzejnieka autogrāfiem

Rača fani stundu stāv rindā pēc dzejnieka autogrāfiem 4

Ceturtdien, 22. augustā, izpārdotā Dzintaru koncertzālē notika dzejnieka un mūziķa Guntara Rača jaunās dzejoļu grāmatas ”Mīlestība ir” atvēršanas svētku koncerts. Publika uzstāšanos uzņēma ar stāvovācijām un pēc koncerta vēl ilgi uzkavējās koncertvietā, lai tiktu pēc mākslinieka autogrāfiem.

Šovakar Lucavsalā atdzims metālopera "Kurbads. Ķēves dēls"

Šovakar Lucavsalā atdzims metālopera "Kurbads. Ķēves dēls"

Piektdienas vakarā Lucavsalā bez maksas būs vērojama metālopera ”Kurbads. Ķēves dēls”. LNT rīta raidījums “900 sekundes” viesojās iespaidīgā uzveduma ģenerālmēģinājumā, vērojot, kā notiek gatavošanās šim pasākumam, kas veidots kā grandiozs multimediāls uzvedums ar uguņošanu.

Foto: viss Latvijas mūzikas zieds mirdz jautrā zaļumballē Jelgavā

Foto: viss Latvijas mūzikas zieds mirdz jautrā zaļumballē Jelgavā

Aizvadītajā sestdienā Jelgavas brīvdabas koncertzālē ”Mītava” Pasta salā izskanēja vērienīgais koncerts ”Mana vasaras melodija 2019”, kurā tika noskaidrota arī šīs vasaras iemīļotākā melodija – jelgavnieku balsojumā par to tika atzīta grupas “Dzelzs Vilks” izpildītā dziesma “Tās vēl nav beigas”.

Metālisti no Daugavpils uzvarējuši pasaules smagā metāla festivālā

Metālisti no Daugavpils uzvarējuši pasaules smagā metāla festivālā 1

Mēs braucām uzvarēt! Tā par iegūto 1. vietu vienā no pasaules ietekmīgākajiem smagā metāla festivāliem ”Wacken open air” Vācijā izsakās Daugavpils grupas ”Varang nord” pārstāvji. Grupas dalībnieki par savu sasniegumu ir priecīgi, taču viņiem nākas atzīt, ka smagais metāls Latgalē ir teju iznīcis.

Mart Inc. sadarbībā ar Aivo Oski līdz nepazīšanai pārveido Paula dziesmu

Mart Inc. sadarbībā ar Aivo Oski līdz nepazīšanai pārveido Paula dziesmu

Ražīgais latviešu mūzikas producents un daudzu pazīstamu latviešu dziesmu remiksētājs Mart Inc. (Mārtiņš Pīzelis) jau ilgāku laiku loloja jaunu dziesmu, kuras pamatā būtu pazīstamās Raimonda Paula dziesmas ”Kad saule aiziet” instrumentālā tēma. Pieaicinot talkā producentu Lotaru Lodziņu, kurš ir arī jaunās dziesmas teksta autors, ka arī viņa partneri Jāni Kalvi un jauno dziedātāju Aivo Oski, ir tapusi dziesma ”Domām svara nav”.

Mārtiņš Ruskis publicē pirmo dziesmu no gaidāmā Raimonda Paula dziesmu albuma

Mārtiņš Ruskis publicē pirmo dziesmu no gaidāmā Raimonda Paula dziesmu albuma 1

Dziedātājs un radio raidījumu vadītājs Mārtiņš Ruskis publicējis savu pirmo dziesmu no rudenī gaidāmā dziesmu albuma, kurā būs iekļautas jaunas Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmas, kā arī abu autoru, agrāk publicētu, skaņdarbu jaunas versijas. Veikumu mākslinieks piedāvā baudīt arī Skaties.lv lasītājiem.

''X Faktora'' zvaigzne Līga Rīdere nāk klajā ar jaunu hitu

''X Faktora'' zvaigzne Līga Rīdere nāk klajā ar jaunu hitu 1

”X Faktorā” iepazītie mākslinieki nepārstāj rosīties, kad šova filmēšanas kameras izslēgtas – katrs no tiem turpina iet pa iemīto mūzikas taciņu vēl sparīgāk. Izņēmums nav Līga Rīdere, kuras trumpis neapšaubāmi ir izjustas dziesmas latviešu valodā. Nupat viņa nodevusi sava talanta cienītājiem jaunāko veikumu.

Evija Smagare izdod otro singlu no gaidāmā debijas albuma

Evija Smagare izdod otro singlu no gaidāmā debijas albuma

Dziedātāja Evija Smagare, kura plašāku atpazīstamību guvusi pēc sadarbības ar grupu ”Prāta vētra”, izdevusi jaunu dziesmu latviešu valodā – ,,Lielceļš”. Dziesma ir otrais singls no nākamgad gaidāmā debijas albuma.

Jauns vasaras hits: grupa ''Audiokvartāls'' un daiļā Anete aicina spēlēties

Jauns vasaras hits: grupa ''Audiokvartāls'' un daiļā Anete aicina spēlēties 1

Poproka apvienība ”Audiokvartāls”, piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu ar nosaukumu ”Nāc ar mani spēlēties”.
”Nāc ar mani spēlēties” ir otrais singls no grupas gaidāmā debijas albuma, pie kura grupas dalībnieki strādā jau labu laiku. Dziesma ierakstīta DFE ierakstu studijā, tās producents ir Mārtiņš Gailītis, vārdu autors Ivars Ozoliņš, bet mūzikas radīšanā piedalījās visi grupas mūziķi.

Anita Intaite izdod sievietēm veltītu dziesmu

Anita Intaite izdod sievietēm veltītu dziesmu

Ar jaunu dziesmu apritē atgriezusies dziedātāja un komponiste Anita Intaite, kuru ar skatuves vārdu Košā Latvija iepazina TV šovā ”Okartes skatuve”. Viņa izdevusi dziesmu ”Nepieradinātā”, kas veltīta ikvienai sievietei un meitenei. Dziesmai tapis arī videoklips.

Tukumā uzņem kinofilmu par mūzikas leģendu Viktoru Coju

Tukumā uzņem kinofilmu par mūzikas leģendu Viktoru Coju 22

Šonedēļ Kurzemes pusē sākusies uz patiesiem notikumiem balstītas spēlfilmas uzņemšana. Krievijas un Latvijas kopražojuma kinolente vēstīs par pēdējiem krievu rokmūziķa Viktorija Coja dzīves mirkļiem un notikumiem pēc viņa nāves.

Mazāk nekā 5 minūtēs par to, ko dzirdēsim no Sieviešu stendapa, Stūrī Zēveles un Baložu pilniem pagalmiem

Mazāk nekā 5 minūtēs par to, ko dzirdēsim no Sieviešu stendapa, Stūrī Zēveles un Baložu pilniem pagalmiem

Festivālā “Laba Daba” kopumā būs klausāmi vairāk nekā 60 mūzikas grupu un Dj apvienību koncerti, kā arī skatāmas 20 teātra izrādes un teatrāli uzvedumi. Tostarp gan netradicionāli tautu deju izpildījumi, gan laikmetīgā deja, leļļu un objektu, netradicionālas un ierastākas formas teātra izrādes, cirka meistarklases, klaunu teātra izrāde no Izraēlas bērniem vecumā no trīs gadiem, kā arī vairākas stāvizrādes.