Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūzika

"100. debijas" zvaigzne Semēvics atgriežas apritē ar soloalbumu

"100. debijas" zvaigzne Semēvics atgriežas apritē ar soloalbumu

Grupas “100. debijas” fanus ar jaunu muzikālu veikumu iepriecinājis grupas bijušais solists Agris Semēvics, kurš nesen izdevis ”Lielisko mirkļu albumu…”, kas ir mūziķa pirmais soloalbums. “Tā ir romantiska popmūzika pieaugušiem cilvēkiem,” intervijā “900 sekundes” albumu raksturoja Agris Semēvics.

Radīts visu laiku lētākais latviešu mūzikas video

Radīts visu laiku lētākais latviešu mūzikas video 8

Pašmāju repere MC Kat ar lepnumu prezentē savu jaunāko veikumu, ko stāda priekšā kā visu laiku lētāko mūzikas video Latvijā. Tā izmaksas – absolūta nulle. Pat matus pirms filmēšanās viņa sev apgriezusi pati.

“Prāta vētras” jaunā albuma nosaukums būs garākais grupas vēsturē

“Prāta vētras” jaunā albuma nosaukums būs garākais grupas vēsturē

Tuvojas viens no prestižākajiem notikumiem Latvijas mūzikā – “Zelta Mikrofona” ceremonija. Jau otrdien, 27. februārī, “Zelta Mikrofona” statuetes pasniegs labāko ierakstu, dziesmu vai videoklipu autoriem un izpildītājiem. Kategorijā “Labākā dziesma” nominēta grupa “Prāta vētra”, kura šodien viesojās “LNT sekundēs”.

Izdota, iespējams, šīs vasaras romantiskākā kāzu dziesma

Izdota, iespējams, šīs vasaras romantiskākā kāzu dziesma 2

Gada romantiskākajā nedēļā jaunu dziesmu “Shivers” klausītāju vērtējumam nodevis jaunais mūziķis Jēkabs Ludvigs Kalmanis jeb The Ludvig, kurš plašāku popularitāti ieguva, pērn piedaloties “Eirovīzijas” nacionālajā atlasē. Dziesmas atskaņojums “dzīvajā” tika piedzīvots raidījumā “LNT Brokastis”.

Dons Valentīna dienā izdod jaunu mīlas dziesmu

Dons Valentīna dienā izdod jaunu mīlas dziesmu 1

Valentīna dienas vakarā mūziķis Dons izpārdotā “Arēnas Rīga” koncertā svinēs sava jaunā albuma ”Namiņš. Kaste. Vārdi” iznākšanu. Līdz ar albuma iznākšanu fanu uzmanībai tiek nodots trešais singls “Namiņš”.

"Pasargājiet bērnus no šīs brīnumskolotājas!" Mūzikas stundas Preiļos daudziem ir pamatīgs bieds

"Pasargājiet bērnus no šīs brīnumskolotājas!" Mūzikas stundas Preiļos daudziem ir pamatīgs bieds 263

Preiļos skolēni un viņu vecāki neapmierināti ar mūzikas skolotājas mācīšanas metodēm. Uzskata, ka skolotāja neievēro valstī noteikto mācību programmas standartu. “Skolotāja no mūsu bērniem vēlas izveidot brīnumbērnus mūzikā! [..] Lūdzam pasargāt mūsu bērnus no šīs “brīnumskolotājas”!” Tā pauž satraukta otrklasnieka māte. Arī vecāko klašu skolēni no citas skolas, kur arī strādā šī skolotāja, nav apmierināti ar viņas mācību metodēm. Saka, ka “gandrīz visi pie viņas bija nesekmīgi”.