Seko mums:

TV raidījumi un projekti

KHL Mūsējie

Kuldas "Kuņluņ Red Star" atgūst pirmo vietu Austrumos

“Sauso” uzvaru piektdien izcīnīja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ķīnas komanda Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kas savā laukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspēja Maskavas apgabala “Vitjaz”, atgriežoties Austrumu konferences līderpozīcijā.

Daugaviņam lielākais spēles laiks komandā; "Torpedo" izlaiž uzvaru

Latvijas hokeja izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komanda ceturtdien ielaida divus vārtus pēdējās sešās minūtēs un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē viesos ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) piekāpās Ufas “Salavat Julajev” vienībai.

Kuldas "Kuņluņ Red Star"  sīvā cīņā papildlaikā piekāpjas CSKA

Kuldas "Kuņluņ Red Star" sīvā cīņā papildlaikā piekāpjas CSKA

Latvijas hokejista Artūra Kuldas pārstāvētā Ķīnas komanda Pekinas “Kuņlun Red Star” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē savās mājās izglābās no neveiksmes pamatlaika izskaņā, taču pēc tam papildlaika pēdējā sekundē ielaida vārtus un ar 3:4 (0:2, 0:1, 3:0, 0:1) zaudēja Maskavas CSKA komandai.

Karsums: Pagājušās sezonas parāds gan joprojām ir procesā

Lai gan Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Dinamo” nav norēķinājies ar visiem hokejistiem, tajā skaitā Mārtiņu Karsumu, divu gadu līgums ar komandu tika noslēgts pēc abpusējas vēlmes, sarunā ar žurnālistiem atklāja latviešu uzbrucējs.

Daugaviņam vārti pret CSKA, Torpedo KHL sezona noslēgusies

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla piektajā mačā guva vārtus, bet viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo komanda izbraukumā ar 2:3 piekāpās Maskavas CSKA un cieta zaudējumu visā sērijā.

Daugaviņš un Torpedo nonāk viena zaudējuma attālumā no sezonas noslēguma

Trešo zaudējumu pēc kārtas KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijas spēlēs piedzīvojusi latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo komanda, ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, nonākot viena zaudējuma attālumā no sezonas noslēguma.

Daugaviņa Torpedo zaudē CSKA, nokļūstot iedzinējos sērijā 1-2

Otro zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijas spēlēs piektdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ar 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) savā laukumā piekāpjoties līgas favorītei Maskavas CSKA.

Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda pirmdien palīdzēja Helsinku Jokerit komandai uzvarēt Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas Torpedo un vēl vismaz par vienu spēli pagarināt abu vienību Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla sēriju.

Sport Express: Skudra divus Jokerit hokejistus nosaucis par gejiem

Kontinentālās hokeja līgas komandas Ņižņijnovgorodas Torpedo galvenais treneris Pēteris Skudra divus spēlētājus no Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas kluba Helsinku Jokerit nosaucis par gejiem, vēsta laikraksts Sport Express.

Daugaviņam uzvaras vārti pagarinājumā pret Kuldu un Jokerit

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš guvis uzvaras vārtus pagarinājumā KHL Gagarina kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē. Aizvadītajā mačā Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo savā laukumā ar rezultātu 3:2 pieveica Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Somijas komandu Helsinku Jokerit, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-1.

Bārtulim piespēle, Admiral jau 0-3 pret Sibirj

Latvijas aizsargs Oskars Bārtulis izcēlies ar rezultatīvu piespēli KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē, kur Admiral ar rezultātu 1:3 savā laukumā piekāpās Novosibirskas Sibirj spēlētājiem, sērijā līdz četrām uzvarām nokļūstot iedzinējos ar rezultātu 0-3.

Bārtuļa Vladivostokas Admiral ar zaudējumu sāk Gagarina kausa izcīņu

Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda pirmdien ar zaudējumu iesāka Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņu. Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas spēlē Admiral ar rezultātu 2:4 (0:1, 2:2, 0:1) izbraukumā piekāpās Novosibirskas Sibirj spēlētājiem.

Daugaviņš gūst vārtus Torpedo uzvarā pret Kuldu un Jokerit

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien guva vārtus, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas Torpedo komandai, ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā mačā izbraukumā ar 6:4 pārspēt Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Somijas klubu Helsinku Jokerit.

Gagarina kausa pirmajā kārtā latviešu duelis - Kulda pret Daugaviņu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā savā starpā tiksies Latvijas hokejistu Artūra Kuldas un Kaspara Daugaviņa pārstāvētās komandas – attiecīgi Helsinku Jokerit un Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns.

Kuldam pirmie gūtie vārti sezonā, Daugaviņam trīs rezultatīvas piespēles

Latvijas hokeja aizsargs Artūrs Kulda guvis savus pirmos vārtus sezonā, palīdzot Helsinku Jokerit komandai tikt pie uzvaras, savukārt Kaspars Daugaviņš atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm, tomēr viņa pārstāvētā un Pētera Skudras ar Ģirtu Ankipānu trenētā Ņižņijnovgorodas Torpedo KHL) pirmspēdējās kārtas spēlē cieta zaudējumu.

Lada ar Masaļski vārtos pārtrauc četru zaudējumu sēriju

Četru zaudējumu sēriju piektdien izdevies pārtraukt Toljati Lada komandai, kuru trenē Latvijas speciālists Artis Ābols, jo šī vienība Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā ar pieredzējušo latviešu vārtsargu Edgaru Masaļski vārtos savā laukumā ar 2:1 pagarinājumā pieveica vienu no Austrumu konferences spēcīgākajām vienībām Novosibirskas Sibirj.

Daugaviņa pārstāvētā Torpedo cieš zaudējumu pret Traktor

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā piektdien cietusi latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, jo šī vienība ar 2:4 (1:1, 1:0, 0:3) izbraukumā piekāpās Čeļabinskas Traktor hokejistiem.