Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Moneyval

Amerikas Tirdzniecības palāta: Vēl ir daudz darāmā Latvijas finanšu sektora reputācijas atjaunošanā

Amerikas Tirdzniecības palāta: Vēl ir daudz darāmā Latvijas finanšu sektora reputācijas atjaunošanā

Lai gan paveikts liels darbs, lai atjaunotu Latvijas finanšu sektora reputāciju, tomēr vēl atlicis daudz darāmā, lai atbalstītu šo nozari, tostarp attīstot kapitāla tirgu un ieviešot jaunas tehnoloģijas. Tā pēc tikšanās ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadītāju Santu Purgaili secinājuši Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (ATPL) biedri, aģentūru LETA informēja ATPL pārstāve Ieva Melngaile.

Kazāks: Ir cerības, ka nekāds "pelēkais saraksts" mums nedraud

Kazāks: Ir cerības, ka nekāds "pelēkais saraksts" mums nedraud 1

Lai gan varbūtība, ka Latvija tiks iekļauta Finanšu darījumu darba grupas (FATF) tā sauktajā “pelēkajā sarakstā, ir augsta, nevajag to uzskatīt par ticamāko scenāriju, LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Latvijas Bankas padomes loceklis un Latvijas Bankas prezidenta amata kandidāts Mārtiņš Kazāks.

Vai Latvija tiešām vairs nav naudas atmazgātāju paradīze?

Vai Latvija tiešām vairs nav naudas atmazgātāju paradīze? 1

Pirms gada Latvijai pārslīdēja draudīga ēna – “Moneyval” prasība vai nu bez žēlastības un ātri sakārtot finanšu nozari, kas līdz tam bija kā pasaulīgo prieku dārzs, vai arī nonākt tā sauktajā “pelēkajā sarakstā”.

Gatavojas licencēt ārpakalpojuma grāmatvežus

Gatavojas licencēt ārpakalpojuma grāmatvežus 2

Pēc starptautisko ekspertu kritikas par vājo kontroli ārpakalpojumu grāmatvedības nozarē Latvijā, kuru tāpēc bijis iespējams iesaistīt naudas atmazgāšanas procesos, Valsts ieņēmumu dienests (VID) kopā ar Finanšu ministriju (FM) gatavojas to licencēt.

SVF pauž bažas par Latvijas paveikto finanšu noziegumu apkarošanas jomā

SVF pauž bažas par Latvijas paveikto finanšu noziegumu apkarošanas jomā 2

Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF) ir bažas par Latvijas paveikto finanšu noziegumu apkarošanas jomā, aicinot valsti aktīvāk ieviest Eiropas Padomes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas ekspertu komitejas “Moneyval” rekomendācijas.

Valdība iecerējusi lielas izmaiņas FKTK vadībā

Valdība iecerējusi lielas izmaiņas FKTK vadībā 2

Saeimai būs jāskata valdības virzītie grozījumi likumos, kas iezīmē būtiskas izmaiņas galvenajā banku uzrauga – Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) – darbībā jau rudenī, tajā skaitā – pirms termiņa pārvēlētu jaunu padomi.