Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Moneyval ziņojums

Latviju neiekļauj "pelēkajā sarakstā"

Latviju neiekļauj "pelēkajā sarakstā" 4

Pasaules centrālā organizācija naudas atmazgāšanas apkarošanai Finanšu darījuma darba grupa (FATF) lēmusi nepakļaut Latviju pastiprinātai uzraudzībai, tādējādi Latvija netiks iekļauta tā dēvētajā valstu “pelēkajā sarakstā”, portālu Skaties.lv informēja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) birojs.

Amerikas Tirdzniecības palāta: Vēl ir daudz darāmā Latvijas finanšu sektora reputācijas atjaunošanā

Amerikas Tirdzniecības palāta: Vēl ir daudz darāmā Latvijas finanšu sektora reputācijas atjaunošanā

Lai gan paveikts liels darbs, lai atjaunotu Latvijas finanšu sektora reputāciju, tomēr vēl atlicis daudz darāmā, lai atbalstītu šo nozari, tostarp attīstot kapitāla tirgu un ieviešot jaunas tehnoloģijas. Tā pēc tikšanās ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadītāju Santu Purgaili secinājuši Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (ATPL) biedri, aģentūru LETA informēja ATPL pārstāve Ieva Melngaile.

Kazāks: Ir cerības, ka nekāds "pelēkais saraksts" mums nedraud

Kazāks: Ir cerības, ka nekāds "pelēkais saraksts" mums nedraud 1

Lai gan varbūtība, ka Latvija tiks iekļauta Finanšu darījumu darba grupas (FATF) tā sauktajā “pelēkajā sarakstā, ir augsta, nevajag to uzskatīt par ticamāko scenāriju, LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Latvijas Bankas padomes loceklis un Latvijas Bankas prezidenta amata kandidāts Mārtiņš Kazāks.

Valdība iecerējusi lielas izmaiņas FKTK vadībā

Valdība iecerējusi lielas izmaiņas FKTK vadībā 2

Saeimai būs jāskata valdības virzītie grozījumi likumos, kas iezīmē būtiskas izmaiņas galvenajā banku uzrauga – Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) – darbībā jau rudenī, tajā skaitā – pirms termiņa pārvēlētu jaunu padomi.

Latvijas iekļaušanai "Moneyval" pelēkajā sarakstā būtu smagas sekas; paredz problēmas izmantot kredītkartes ārvalstīs

Latvijas iekļaušanai "Moneyval" pelēkajā sarakstā būtu smagas sekas; paredz problēmas izmantot kredītkartes ārvalstīs 3

Naudas atmazgāšana nav noziegums bez upuriem. Jādara vairāk, lai investori Latviju neuzskatītu par naudas atmazgāšanas un nelikumīgu finanšu paradīzi. Ar šādu vēstījumu pirms mēneša klajā nāca ASV vēstniece Latvijā Nensija Petita, un tieši Amerikas institūciju pārmetumi naudas atmazgāšanā bija iemesls tam, ka pagājušajā gadā sabruka viena no lielākajām Latvijas komerciestādēm “ABLV Bank”.