Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Mode

Ziemas jakas izvēle: ņem vērā savu ķermeņa tipu!

Ziemas jakas izvēle: ņem vērā savu ķermeņa tipu! 1

Ziemas jakas izvēle var būt nogurdinošs process, kurā neizlēmība kļūst par labāko draudzeni. Tagad, kad ziema jau piezagusies ar salu un aukstumu aiz loga, pienācis pēdējais brīdis izvēlēties jaku, kas ir silta, glīta un galvenokārt – tādu, kas lieliski piestāv. Andelē Mandelē pieejamas visdažādākās ziemas jakas, virsjakas, mēteļi un kažoki – krāsaini, klasiski, ieturēti un moderni – piemēroti ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei. Bet kā neapjukt izvēlē? Lasi un uzzini!

Foto: Latvijas stila ikonas novērtē, kādam jābūt patiesi mūsdienīgam vīrietim

Foto: Latvijas stila ikonas novērtē, kādam jābūt patiesi mūsdienīgam vīrietim 3

Trešdien, 30. septembrī, pašmāju modīgākie ļaudis pulcējās uz stilistes un modeles Sintijas Selickas-Užanes radīto modes šovu. Tajā mūsdienu inovatīvās tehnoloģijas pārliecinoši tika kombinētas ar Latvijas jauno modes mākslinieku tērpiem, pierādot, ka viedierīces kļuvušas par vienu no moderna vīrieša tēla pamatelementiem.

Kā nekļūdīties, pošoties kāzām? Seši apģērba likumi viesiem

Kā nekļūdīties, pošoties kāzām? Seši apģērba likumi viesiem

Vasara ir galvenais kāzu laiks, un daudziem pasākuma viesiem piemērota apģērba izvēle rada lielas pārdomas un rūpes. Kā nepārpucēties, lai izskata ziņā neaizēnotu laulātos un spēt pielāgoties arvien radošāko svinību vietām, taču vienlaikus ierakstīties etiķetes noteikumos?

TV3 jau februārī gaidāms jauns pārvērtību šovu “Stilistu kaujas”

TV3 jau februārī gaidāms jauns pārvērtību šovu “Stilistu kaujas”

Jau 5. februārī plkst. 21.35 kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos jaunais pārvērtību šovs ”Stilistu kaujas”, kur dalībnieces piedzīvos vizuālas pārmaiņas populāro latviešu modes mākslinieku Aleksandra Pavlova, Lauras Valutas un Daces Krieviņas-Bahmanes rokās. Visas sezonas laikā modes eksperti sacentīsies, lai noskaidrotu, kuram būs izdevies radīt visatbilstošāko tēlu šova dalībniekam.

Esi balles karaliene jeb 5 galvenie noteikumi, kā ģērbties formāli svinīgos pasākumos

Esi balles karaliene jeb 5 galvenie noteikumi, kā ģērbties formāli svinīgos pasākumos

Decembris, kā ierasts, ir ballīšu, svinību un pasākumu laiks, kas apbur ar daudzveidību, krāšņumu, spožiem gliteriem, mirdzošām vakarkleitām, krāsainu konfeti, dzirkstošiem dzērieniem, prieku, sajūsmu un uguņošanu. Pasākumam nepiemērots tērps noteikti var izbojāt ballīti, savukārt rūpīgi izstrādāts tēls parastu ballīti var pārvērst aizraujošā vakarā ar lieliskiem pārsteigumiem.

Foto: Rīgas modes nedēļas izaicinošākā skate

Foto: Rīgas modes nedēļas izaicinošākā skate 1

Pagājušās nedēļas nogalē ar vairākām modes skatēm nesen atvērtajā ”Hanzas personā” noslēdzās 31. Rīgas modes nedēļa jeb ”Riga Fasion Week”. Par modes svētku izskaņas naglu izvērtās pašmāju zīmola ”Nóló” jaunās kolekcijas prezentācija.

Silti un stilīgi: 7 padomi, kā izskatīties modīgi arī aukstā laikā

Silti un stilīgi: 7 padomi, kā izskatīties modīgi arī aukstā laikā

Latvijā modes likumi ir atšķirīgi mūsu dažādo gada laiku dēļ. Kad logos sitas vējš un lietus un termometra stabiņš no rītiem nerāda iepriecinošu ainu, rodas vēlme atmest ar roku modes tendencēm. Stila eksperti piedāvā septiņus ieteikumus, kā saglabāt siltumu un vienlaikus izskatīties stilīgi.

Modes dāmas iesaka, kādus apavus izvēlēties rudens sezonā

Modes dāmas iesaka, kādus apavus izvēlēties rudens sezonā

Rudens sezonu sagaidot, trīs iedvesmojošas Latvijas sievietes tika aicinātas iepazīt austriešu zīmola ”Hogl” rudens kolekciju un dalīties atziņās un savā apavu izvēlē gada tumšākajam gadalaikam. Šarmantā radio personība Maija Rozīte-Krištopane, atzītā stiliste Dace Krieviņa-Bahmane un iedvesmojošā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča izcēla kolekcijai raksturīgās 60. un 80. gadu noskaņas un izsmalcināto šarmu un aicināja eksperimentēt gan ar krāsām, gan stila pretstatiem.

Stila ikona Maija Silova atklāj rudens sezonas modes tendences

Stila ikona Maija Silova atklāj rudens sezonas modes tendences 1

Televīzijas seja, par Latvijas stila ikonu dēvētā Maija Silova savus atbalstītājus sociālajos tīklos regulāri iepriecina ne vien ar skaistām bildēm no pasākumiem, bet sniedz arī vērtīgus padomus par stilu un modi. Nesen viņa pastāstījusi, kas aktuāls šajā rudens sezonā.