Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 27. jūlijs

Marta, Dita, Dite

Horoskops aunam

Ar ambīcijām viss būs kārtībā, tās būs pietiekoši, lai radoši izpaustos un nekautrētos sava darba augļus izrādīt arī citiem. Ja vēlies atbrīvoties no negatīvām emocijām, vislabāk dodies pie jūriņas.

Horoskops vērsim

Sakārto savu jūtu pasauli un atbrīvojies no aizvainojuma, skaudības un nosodījuma. Kļūsti maigāks un pielaidīgāks. Nenāktu par ļaunu apmeklēt kādu masāžu vai alternatīvu dziedniecības procedūru.

Horoskops dvīņiem

Tavas šaubas var izrādīties pamatotas. Tavi sāncenši, konkurenti vai vienkārši nelabvēļi šodien var rīkot sacelšanos. Aizsargājoties nekļūsti pārāk agresīvs, jo viss process var iziet ārpus kontroles.

Horoskops vēzim

Klausies, kad sāks runāt tava intuīcija un nesteidzies ar svarīgiem lēmumiem, lieliem pirkumiem vai galīgiem secinājumiem. Iespējams būs jāatsakās no kāda nodoma no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ.

Horoskops lauvai

Šodien jāparāda zibenīga reakcija un situācijas izpratne, jo uz kārts būs likts ģimenē notiekošais. Naudiņa, kas kavējusies atradīs ceļu pie tevis un būtiski uzlabos finansiālo situāciju.

Horoskops jaunavai

Radošajos plānos parādīsies visa tavas personības kapacitāte. Apskati un izanalizē visus variantus, pirms sāc realizēt savus plānus. Paplašini savas darbības vai pakalpojumu klāstu un sajutīsi izmaiņas materiālajā nodrošinājumā.

Horoskops svariem

Šodien attiecības ģimenē var piedzīvot uzplaukumu vai pasliktināšanos tavas uzvedības rezultātā. Neaizmirsti par pieticību un piedošanu. Tas attiecas arī uz finansiāliem darījumiem.

Horoskops skorpionam

Tavas pašsajūtas uzlabošanās vai pasliktināšanās pamatā būs domas. Tāpēc uzmani un kontrolē savu domāšanas procesu. Vislabāk dienu pavadīt mežā vai pie jūras un pēc iespējas tālāk no cilvēku pūļiem.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu uzņemties kādas jaunas saistības vai uzsākt jaunu projektu. Jātiek galā ar vecajām lietām – problēmām, dokumentiem. Tās šobrīd ir svarīgi atrisināt un pastāv liela iespēja to izdarīt teicami.

Horoskops mežāzim

Šodien uzraugi un pieskati, to, ko jau esi sasniedzis, lai kāds nepiesavinās tavu darbu augļus. Neļaujies ilūzijām un nepiekrīti vieglu peļņu sološiem darījumiem un afērām.

Horoskops ūdensvīram

Šodienu labāk pavadīt vienā vietā un nedoties darījumu izbraucienos, jo sastrēgumos vai tehniskās ķibelēs zaudēsi ļoti daudz laika. Ieteicams nodarboties ar naudas plūsmas – izdevumu un ieņēmumu plānošanu.

Horoskops zivīm

Šodien nežēlojot pūles un atdevi vari sasniegt teicamus rezultātus jebkurā darbībā. Darbabiedru vai klientu simpātijas dos tev papildus iedvesmu un palīdzēs tikt galā ar nogurumu, kas šodien var būt īpaši traucējošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ministru prezidents

Valdības kavētie darbi krājas: ko ministri saka par savu veikumu?

Valdības kavētie darbi krājas: ko ministri saka par savu veikumu? 5

Premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS) ceļ trauksmi par to, ka valdība netiek galā ar solīto uzdevumu izpildīšanu. Bez izņēmuma visiem ministriem kā arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, Pārresoru koordinācijas centram un Valsts kancelejai otrdien nosūtīta premjerministra rezolūcija paveikt uzdevumus, kuru izpildīšanas termiņš jau beidzies.

Ne prezidents, ne premjers nesaņem ielūgumus uz prestižo Davosas forumu Šveicē

Ne prezidents, ne premjers nesaņem ielūgumus uz prestižo Davosas forumu Šveicē 6

Atkal janvāris, un politikas vērotāji atkal analizē, kuri valstu līderi tiek gaidīti ietekmīgajā Davosas politikas un ekonomikas forumā Šveicē? Ielūgums uz Davosu ir viens no indikatoriem par to, kuri politiķi uzskatāmi par cilvēkiem ar vērā ņemamu vārdu starptautiskajā vidē. Taču Davosas dalībnieku vidū šogad nav ne Latvijas prezidenta, ne premjerministra.

VIDEO: ministri šodien strādā Liepājā

VIDEO: ministri šodien strādā Liepājā

Pēdējā valdības izbraukuma sēde notika Valmierā, kad pilsētu vadīja toreizējā premjera Aigara Kalvīša pārstāvētā Tautas partija. Savukārt tagad, kad valdības vadītājs ir Māris Kučinskis, izbraukuma sēdes vieta ir Liepāja, kuru vada Kučinska partijas biedrs Uldis Sesks. Premjers gan norāda, ka Liepāja izvēlēta, jo šeit notiek ikgadējās Ministru kabineta balvas pasniegšana.

Izvēles bēgļu jautājumā Latvijai īstenībā nebija, akcentē Straujuma

Izvēles bēgļu jautājumā Latvijai īstenībā nebija, akcentē Straujuma 2

”Mums šī izvēle ir brīvprātīga, bet, no otras puses, izvēles nemaz nebija. Nevarējām pieņemt, ka mums būs nulle bēgļu. Eiropas Komisija bija sagatavojusi priekšlikumu par vairāk nekā 700 bēgļiem. Iespējams, ka rudenī tas vēl nebūs, jo ir nepieciešams mehānisms, kā cilvēki tiks pārvietoti,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina premjerministre Laimdota Straujuma.