Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. marts

Ģertrūde, Gerda

Horoskops aunam

Daudz lielāku nozīmi iegūs spēja strādāt kopā ar bērniem un tuviniekiem. Ģimenē sagaidāms jaunais pārmaiņu raunds, kurš tikai šodien iezīmēsies, bet pilnus apgriezienus iegūs tikai pēc kāda laika.

Horoskops vērsim

Koncentrēšanās spējas un nosvērtā nopietnība palīdzēs izturēt situāciju radīto spriedzi vai atsevišķu cilvēku spiedienu. Visās šeptēs ar lielāku vai mazāku naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās.

Horoskops dvīņiem

Tevi pārsteigs paziņu vai draugu norobežošanās un turēšanās pie vecām dogmām. Visos darījumos ar naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās un izsmeļoša informācija.

Horoskops vēzim

Briestošās pārmaiņas mājās sāksies ar gluži nemanāmām izmaiņām vai nebūtiskiem signāliem. Necenties pareģot vai steigties notikumiem pa priekšu. Koncentrējies uz savām spēka rezervēm un spodrini savas plintes.

Horoskops lauvai

Tava naudas laipa šodien būs galīgi nestabila, bet nevajadzētu arī neko pasākt šajā sakarā. Ņemot vērā iepriekšminēto, nespēsi pilnībā izbaudīt mīlas priekus, kaut gan iespējas tiks dotas.

Horoskops jaunavai

Šodien var būt tavs uzvaras brīdis, kad izdosies atbrīvoties no mūdžiem, kuri ne pa jokam ir pabojājuši tavu sestdienas kvalitāti. Bet var gadīties, ka ārējie apstākļi būs spēcīgāki par tavu gribēšanu.

Horoskops svariem

Darbošanās būs balstīta uz instinktiem un nepārvaramiem impulsiem. Visas šīs krāšņās buķetes rezultātā, mainīsies attiecību klimats. Šādas izmaiņas parasti nāk komplektā ar dažādām neprognozējamām parādībām.

Horoskops skorpionam

Savu stingro mugurkaulu nevarēsi demonstrēt, jo dzīvesbiedri būs spēcīgāki un nāksies locīties atbilstoši viņu iegribu vēja rādītājam. Gatavojies uz garu dienu un bezmiega nakti.

Horoskops strēlniekam

Sirds drāmas atstās spēcīgāku nospiedumu uz tavu dzīvi, kā būtu vēlējies. Vari saņemt spiedienu no saviem partneriem, kā iespaidā zaudēsi ne tikai savu teikšanu, bet nāksies rēķināties arī zaudējumiem nākotnē.

Horoskops mežāzim

Tevī var mosties instinktīva agresija, kā atbilde uz saņemtajiem varas demonstrācijas vingrinājumiem. Emociju izvirdumi var novest pie nepareiziem lēmumiem attiecībās.

Horoskops ūdensvīram

Priecājies par savu brīvo fantāziju lidojumu. Ļausi vaļu emocionālām izpausmēm arī attiecībās ar tuviniekiem. Visa bilde var mainīties vienā īsā laika sprīdī, tāpēc par katru cenu neturies pie kāda no dienas kārtības punktiem.

Horoskops zivīm

Šodienas Jaunais mēness sola sadzīvošanu ar pasauli instinktu līmenī. Ja nepieņemsi diktētos noteikumus, tev tiks ierādīta vieta ar spēka metodēm. Necenties rakstīt savus likumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Mīlas kruīzs

Mīlas kruīzs

Piecas brīvas daiļavas un pieci mīlu alkstoši brašuļi dodas jutekliskā piedzīvojumā uz Stokholmu. Kaislības, skūpsti un salauztas sirdis - viss pa īstam kā dzīvē! Seko līdzi!

“Mīlas kruīza” pusfinālisti ir atrasti!

“Mīlas kruīza” pusfinālisti ir atrasti! 1

Romantisku piedzīvojumu meklētāji! Paldies visiem, kas pieteicās uz šī pavasara jautrāko un romantiskāko piedzīvojumu  – ”Mīlas kruīzs”! Esam apkopojuši balsojumu rezultātus un noskaidrojuši tās 20 meitenes un 20 puišus, kas iekļuvuši konkursa pusfinālā. Apsveicam veiksminiekus!

Vēlies romantisku piedzīvojumu? Piesakies “Mīlas kruīzam”!

Vēlies romantisku piedzīvojumu? Piesakies “Mīlas kruīzam”!

Hei! Ja spelgonis tiek sarauties čokurā un Tev tik ļoti gribētos kaut ko skaistu un sirsniņu sildošu, tad Tev ir jāpiesakās romantiskam piedzīvojumam ”Mīlas kruīzs”! Konkursa finālisti dosies ceļojumā ar prāmi uz Stokholmu, un, kas zina, iespējams laimēs lielo mīlas lozi!

Desmitiem brīvu skaistuļu pošas ''Mīlas kruīzam''; vai tavs vārds jau ir sarakstā?

Desmitiem brīvu skaistuļu pošas ''Mīlas kruīzam''; vai tavs vārds jau ir sarakstā? 7

Skaties.lv šobrīd pilnā sparā notiek pieteikšanās pavasara romantiskākajam piedzīvojumam – ceļojumam ar iepazīšanos jeb spēlei ”Mīlas kruīzs”. Desmitiem brīvu ļaužu jau steidz izmantot iespēju par pieteikties sapņu ceļojumam par baltu velti, kas, iespējams, mainīs dzīvi. Viņu starpā gan pazīstamas sejas, gan tiešām simpātiski vientuļnieki.