Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 5. augusts

Osvalds, Arvils

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Mīlas kruīzs 2018

Foto: Tukuma slavenība Mairis fanu ielenkumā prezentē dzejas krājumu

Foto: Tukuma slavenība Mairis fanu ielenkumā prezentē dzejas krājumu 2

Ar sirsnīgu fanu kopā sanākšanu Tukumā 2. jūnija pēcpusdienā prezentēts vietējās zvaigznes Maira Daiļā dzejas krājums ”Laika dzirkstis”. Dzejniekam un ”Mīlas kruīza” zvaigznei pasākums bijis īpašs, jo tajā pēc daudziem gadiem viņa mamma satikusi bērnības draudzeni, un viss, pateicoties ”Mīlas kruīzam”!

Foto: šovu zvaigznes un dzejnieka Maira Daiļā ceļojums uz Stokholmu

Foto: šovu zvaigznes un dzejnieka Maira Daiļā ceļojums uz Stokholmu 1

Šova ”Mīlas kruīzs” izskaņā tā dalībnieki saņēma skaistu pārsteigumu – dāvanu karti kruīzam uz Stokholmu. Daļa šova zvaigžņu to jau izmantojuši, un to starpā ir arī dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš, kurš ar Skaties.lv starpniecību atrāda faniem bildes no ceļojuma.

''Mīlas kruīza'' dzejnieks sācis tikties ar ''Saimnieks meklē sievu'' līgaviņu

''Mīlas kruīza'' dzejnieks sācis tikties ar ''Saimnieks meklē sievu'' līgaviņu 15

Lai arī ”Mīlas kruīza” laikā dzejniekam Mairim Daiļajam Liepiņam izveidojās tuvāks kontakts ar simpātisko Esteri Bušmani, pēc nokāpšanas no kuģa šis mīlas stāsts pačibējis. Taču Mairi ar patiesiem nolūkiem uzrunājusi Signe Gerika, kuru Latvija atceras kā vienu no ”Saimnieks meklē sievu” līgaviņām.

''Karsti'' foto: ''Mīlas kruīza'' iekārotākā meitene pozē peldkostīmā

''Karsti'' foto: ''Mīlas kruīza'' iekārotākā meitene pozē peldkostīmā 17

”Mīlas kruīza” devītā sērija kļuva par pikantāko līdz šim šovā pieredzēto. Daiļā Estere Bušmane baudīja burbuļvannu kopā ar visiem trim puišiem, kuriem viņa simpatizē: Sergeju, Mairi un Oļegu, ar vienu ļaujoties skūpstam. Bet pirms tam Estere ļāvās profesionāla fotogrāfa kameras zibšņiem.

''Nē, es te neesmu nelaimīgs!'' ''Mīlas kruīza'' klusā Kristapa stāsts

''Nē, es te neesmu nelaimīgs!'' ''Mīlas kruīza'' klusā Kristapa stāsts 1

Kamēr citi ”Mīlas kruīza” dalībnieki pirmo vakaru uz ”Talllink” prāmja pavadījuši jautrās dejās, dziedot karaoki un līksmojot, Kristaps Šnepsts turējās nostāk un vētrainās izklaides vēroja no malas. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, kas patiesībā ir puisis, kurš sevi spēlei pieteica kā ”vīrieti-dziļos ūdeņus”.

Klāja pieprasītākā meitene kļūst vēl apburošāka! ''Mīlas kruīza'' puišu absolūtā favorīte Estere ļaujas skaistuma pārvērtībām

Klāja pieprasītākā meitene kļūst vēl apburošāka! ''Mīlas kruīza'' puišu absolūtā favorīte Estere ļaujas skaistuma pārvērtībām 3

Par ”Mīlas kruīza” klāja meiteni numur viens kļuvusi simpātiskā deviņpadsmitgadniece Estere. Meitene jau ļāvusies skūpstam ar Sergeju, bet tas netraucē citiem zēniem ”mest aci” viņas virzienā. Lai vēl vairāk pakutinātu puišu sirdis, aicinām Esteri uz skaistuma pārvērtībām ”Romantika” kosmētikas stūrītī.