Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Miks Dūcis

Jūrmalas šosejas malā atrod sievietes līķi

Jūrmalas šosejas malā atrod sievietes līķi 4

Otrdien daudzi autovadītāji, kuri brauca pa Ulmaņa gatvi prom no Rīgas, netālu no lielveikala SKY varēja vērot ne visai patīkamus skatus. Netālu no ceļa zemē gulēja zilā maisā ietīts cilvēka ķermenis. Lai arī varētu šķist, ka gājējs notriekts, kā izrādās patiesība ir citāda.

Bruņota pusaudze šokē policistus

Bruņota pusaudze šokē policistus 1

Ceturtdien, 16. novembrī, pašā galvaspilsētas centrā ar šaujamajiem rokās skraidījuši vairāki policisti, kas centās sagūstīt nevienu citu kā… kādu pusaugu meiteni! Spriedzes pilni kadri!

Piedzēries taksists ietriecas divās automašīnās

Piedzēries taksists ietriecas divās automašīnās

Darba dienas pievakarē, kāds vīrietis Ilūkstes ielā uzrunājis divas policistes, kuras kājām bija devušās patruļā pa Purvciemu. Kungs atklājis, ka tik tikko pie netālu esošā veikala redzējis taksometra vadītāju, kurš bijis acīmredzami piedzēries un knapi spējis noturēties kājās.

Ik dienas iedzīvotāji policistiem sūdzas par māju pagalmos pamestiem auto. Kā ar to cīnīties?

Ik dienas iedzīvotāji policistiem sūdzas par māju pagalmos pamestiem auto. Kā ar to cīnīties?

Šķiet, teju ikviens autobraucējs, kaut reizi mūžā, iegriežoties kādā šaurākā iekšpagalmā ir veltījis pāris skarbus vārdus kāda zālē ieauguša, pamesta braucamrīka saimniekam, kurš tā vietā, lai atbrīvotos no sava nolietotā auto, no tā izveidojis nevienam nevajadzīgu pieminekli, kas palēnām apaug ar sūnām. Kas par šo problēmu sakāms galvaspilsētas policistiem un kā rīkoties, ja arī jūsu pagalmā ir šāds nevienam nevajadzīgs ”puķu pods”?