Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Mikroautobuss

Pasažieri saceļ pamatīgu traci, jo Rīgas mikroautobusa šoferis nepārdod biļeti

Pasažieri saceļ pamatīgu traci, jo Rīgas mikroautobusa šoferis nepārdod biļeti 45

Nedēļas nogalē galvaspilsētas centrā izcēlās strīds starp 300. maršruta mikroautobusa šoferi un diviem tā pasažieriem. Ņemot vērā, ka konfliktu neizdevās atrisināt miermīlīgā ceļā, uz notikuma vietu atsteidzās arī pašvaldības policija. Neilgi pēc tam interneta vidē nonāca video, kurā redzams, kā notiek skaidrošanās ar likumsargiem.

"Rīgas satiksme" naudas taupīšanas nolūkos varētu likt "Rīgas mikroautobusu satiksmei" slēgt astoņus maršrutus

"Rīgas satiksme" naudas taupīšanas nolūkos varētu likt "Rīgas mikroautobusu satiksmei" slēgt astoņus maršrutus 4

”Rīgas satiksmes” jaunais valdes priekšsēdētājs Ernests Saulītis būtu gatavs pilnībā lauzt līgumu ar ”Rīgas mikroautobusu satiksmi”, ja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pierādītu koruptīvas iepriekšējās vienošanās, piemēram, par braukšanas tarifu apmaksu un maršrutu sadali, kas pašvaldības uzņēmumam būtu radījušas finansiālus zaudējumus, vēstī LNT Ziņas.

"Kad šos sāks sodīt?" Mikroautobusa vadītājs Rīgā rupji pārkāpj noteikumus, braucot pie sarkanās gaismas

"Kad šos sāks sodīt?" Mikroautobusa vadītājs Rīgā rupji pārkāpj noteikumus, braucot pie sarkanās gaismas 1

Auto videoreģistrators fiksējis, kā mikroautobusa vadītājs, ignorējot luksofora sarkano signālu, traucās pāri kādam krustojumam Rīgā. “Kad šos sāks sodīt? Pēc nopietnas avārijas. Jāsāk viņus pārbaudīt. Gan šoferus, gan visu organizāciju, vai atbilst ieņemamiem amatiem,” reaģējot uz videomateriālu, raidījumam “Bez Tabu” rakstīja skatītājs.

Rīga nākamgad var attapties bez mikroautobusu pārvadājumiem

Rīga nākamgad var attapties bez mikroautobusu pārvadājumiem

Jau ilgāku laiku strīdos iestrēdzis “Rīgas satiksmes” iepirkums par to, kurš uzņēmums galvaspilsētā nodrošinās mikroautobusu satiksmi nākamgad. Ņemot vērā strīdnieku ekonomiskās intereses, ķīviņi draud izvērsties tā, ka Rīga vispār attapsies bez mikroautobusu pārvadājumiem.