Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mežs

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

KAUNS! Rīgas mežos pēc svētkiem pat vairāk eglīšu nekā pirms!

KAUNS! Rīgas mežos pēc svētkiem pat vairāk eglīšu nekā pirms! 2

Zvaigznes diena tradicionāli tiek uzskatīta par pēdējo dienu, kad atvadīties no svētku rotājumiem mājās, arī Ziemassvētku eglītēm. Nepatīkamu skatu meža malā pie Rencēnu ielas uzgājis kāds aculiecinieks – kaudzēs samestas neiztirgotās Ziemassvētku eglītes.

Kad nevainīga ogošana pārvēršas murgā… Glābēji šogad saņēmuši jau 23 izsaukumus par mežā pazudšajiem

Kad nevainīga ogošana pārvēršas murgā... Glābēji šogad saņēmuši jau 23 izsaukumus par mežā pazudšajiem

Sākoties sēņu un meža ogu sezonai, glābējiem darba pilnas rokas. Teju vai ik dienu tiek saņemts palīgā sauciens no kāda ogotāja vai sēņotāja, kas, dzenoties pēc dabas veltēm, nomaldījies un paša spēkiem no meža vai purva netiek ārā. Tādās reizē palīgā mēdz doties arī bruņoto spēku helikopters. Nereti nevainīga sēņošana pārvēršas iespaidīgā glābšanas operācijā.

VIDEO: vāc parakstus “miera perioda” noteikšanai mežos

VIDEO: vāc parakstus "miera perioda" noteikšanai mežos

Pārtraukt meža darbus putnu ligzdošanas laikā – šobrīd tiek vākti paraksti par šādu iniciatīvu. Tai ļoti pretojas meža nozares pārstāvji, sakot, ka zaudējumi būs mērāmi miljonos. Savukārt ornitologi saka, ka ik gadu bojā iet desmitiem tūkstoši putnu.

Mežā var atrast īstu ziemas pasaku! Skaties bildes!

Mežā var atrast īstu ziemas pasaku! Skaties bildes!

Ar sniega kupenām un salu ziema ir pārliecinoši pieteikusi savu ierašanos. Meteorologi atklāj, ka aukstums pilnīgi noteikti saglabāsies visu šo nedēļu, savukārt fotogrāfi steidz iemūžināt ziemas ainas.

(Ne)apmaldīšanās ABC jeb padomi priecīgai sēņošanai

(Ne)apmaldīšanās ABC jeb padomi priecīgai sēņošanai

Sēņošana un ogošana latviešiem ir kulta nodarbe, taču nereti dzirdam par cilvēkiem, kuri, dodoties meklēt dabas veltes, pazūd mežā. Kā rīkoties šādās situācijās, un kā atrast mājupceļu? Bez Tabu komanda veica eksperimentu.

Noslēdzies šā gada taku skriešanas seriāls “Stirnu buks”

Noslēdzies šā gada taku skriešanas seriāls "Stirnu buks"

Katrā Latvijas reģionā ir tādas vietas, kas raksturīgas konkrētajam novadam un par kurām tūristi zina maz. Lai pievērstu uzmanību neierastām un ainaviskām Latvijas vietām, katra reģionu savdabībai un uzzinātu ko jaunu, jau otro reizi norisinās taku skriešanas seriāls STIRNU BUKS.

FOTO: Gatavo 3 meitenes jaunajā sezonā ēst gatavos… mežā!

FOTO: Gatavo 3 meitenes jaunajā sezonā ēst gatavos... mežā!

Linda, Anna un Līva velk kājās gumijas zābakus un dodas prom no pilsētas, lai kopā ar skatītājiem gatavotu ēst dabā. Ēdienu gatavošanai tiks izmantotas veltes, ko pašas sarūpējušas mežā, pļavā, upmalā un upē. Meitenes lūkos, kā nobriest pirmās zemenītes un kā zied pļavas, ko var noķert dīķī un kā šo lomu kūpināt turpat ārā, citiem vārdiem – viņas stāstīs un rādīs, kā izgaršot Latviju dabā. Skatieties speciālizlaidumu Gatavo 3 mežā no 23. augusta svētdienu rītos plkst. 9.25 kanālos TV3 un TVPlay!

Glābēji mežā Saldus novadā atrod kurlmēmu bērnu

Glābēji mežā Saldus novadā atrod kurlmēmu bērnu

Ceturtdien pa dienu ugunsdzēsēji glābēji steiguši palīgā kādam kurlmēmam bērnam, kurš bija apmaldījies mežā, portālu Skaties.lv informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

VID vēlas iekasēt “sēņotāju nodokli”

VID vēlas iekasēt "sēņotāju nodokli" 30

Valsts ieņēmumu dienests (VID) vēlas iekasēt iedzīvotāju ienākumu nodokli par pārdotajām sēnēm, ogām un ārstniecības augiem. Izrādās, patiesībā neviens īsti nekontrolē. Cik un kurš nopelna? Par to plašāk LNT 900 Sekunžu sižetā.

FOTO: Katlakalna labi paslēptais brīnums – zvejnieku un zemnieku baznīca

FOTO: Katlakalna labi paslēptais brīnums – zvejnieku un zemnieku baznīca 2

Uz neliela pakalniņa Katlakalna mežiņā, priežu ieskauta, paslēpusies Katlakalna baznīca, kas tagad pamatīgi zaudējusi savu spozmi un kuras renovācijā patlaban tiek ieguldīti iespaidīgi līdzekļi – 900 tūkstoši eiro. Baznīca ir unikāla, pirms vairāk nekā 220 gadiem celta, interesantā apaļā formā.