Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Mežciems

"Smieklīgi tas ir!" Ietve nekurienē: kārtējais būvniecības "šedevrs" ņirgājas par rīdziniekiem

"Smieklīgi tas ir!" Ietve nekurienē: kārtējais būvniecības "šedevrs" ņirgājas par rīdziniekiem

Rīdziniekus no Mežciema mikrorajona nepatīkami pārsteidz gājēju ietve pie nesen atklātā tirdzniecības centra, kas apraujas nepabeigta, ir nelietojama. Tādēļ gājējiem, tostarp vecākiem ar bērnu ratiem un cilvēkiem ratiņkrēslā, lai turpinātu ceļu, piemēram, līdz gājēju pārejai, nākas brist dubļos. “Bez Tabu” noskaidro, kāpēc veikala teritorijas apsaimniekotāji izveidojuši šādu “šedevru”.

VIDEO: Iereibis "Opel" vadītājs traucas pa Mežciemu un apdraud satiksmi

VIDEO: Iereibis "Opel" vadītājs traucas pa Mežciemu un apdraud satiksmi 1

Kādam automašīnas “Opel” stūrētājam izdevies izpildīt tādus trikus, ka par viņa parādīšanos ielās drīz vien uzzinājuši arī vietējie policisti. Policijas izsaucējs norādījis, ka turpina sekot aizdomīgajam automobilim un izteicis aizdomas, ka šoferis ir piedzēries.

Negaidīta sastapšanās Mežciemā atklāj rūpīgi glabātu noslēpumu

Negaidīta sastapšanās Mežciemā atklāj rūpīgi glabātu noslēpumu 1

Kādā Mežciema daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā policisti aizturējuši labi ģērbtu, pamatīgi piedzērušos pusmūža vecuma vīru, kurš vēlāk centies nosaukt svešas personas datus, turklāt viņa kabatā atradusies arī ārkārtīgi kvalitatīvi viltota pase. Taču ar to viss stāsts nebeidzās.

Mežciemieši: "Cityparks” agresīvi izplešas mūsu rajonā

Mežciemieši: "Cityparks” agresīvi izplešas mūsu rajonā 2

Īsā laikā četri stāvlaukumi Rīgas mikrorajonā Mežciemā nonākuši ”Cityparks” pārvaldībā, tādējadi pazudušas arī apsargu būdiņas un iežogotās teritorijas, ikvienam ļaujot netraucēti piekļūt pie novietotās automašīnas.

Mežciemā trīs pusaudži ielaužas kādā nepabeigtā būvē

Mežciemā trīs pusaudži ielaužas kādā nepabeigtā būvē

14. augustā īsi pēc plkst. 13.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par trīs pusaudžiem, kuri Mežciemā ielīduši kādā nepabeigtā būvē. Uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.