Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Mežaparks

Liesmas noposta dārza mājiņu Mežaparkā

Liesmas noposta dārza mājiņu Mežaparkā

Trešdien raidījums “Degpunktā” vēstīja par ugunsgrēku Lucavsalā, kur, iespējams, kāds tīšām aizdedzināja dārza māju. Līdzīgs liktenis ceturtdien piemeklējis kādu koka vasarnīcu Mežaparka teritorijā. Celtne, kurā nebija ievilkta elektrība, rīta pusē pēkšņi uzliesmoja.

Mežaparka iedzīvotāji iebilst pret ieceri celt jaunu daudzdzīvokļu namu

Mežaparka iedzīvotāji iebilst pret ieceri celt jaunu daudzdzīvokļu namu 4

Mežaparka iedzīvotāji sākuši parakstu vākšanu, lai cīnītos pret jaunas daudzdzīvokļu ēkas būvniecību. Iebildumi ir gan par to, ka plānotā būve neiederas vēsturiskajā savrupmāju rajonā, gan to, ka ēkas attīstītāji maina Mežaparka lokālplānojumu, lai drīkstētu namu būvēt lielāku.

Kafejnīcā Mežaparkā notikusi bruņota laupīšana

Kafejnīcā Mežaparkā notikusi bruņota laupīšana 12

Mežaparka iedzīvotāju iecienītā kafejnīca “Terase” piedzīvojusi bruņotu laupīšanu. Uzbrucējs bija kāds 18 gadus vecs jaunietis, kurš iepriekš šajā restorānā tika pieņemts par darbinieku. Iespējams, tāpēc vīrietis izvēlējās iestādi par mērķi uzbrukumam.

Vārtījās pa zemi dzērumā - operatīvie dienesti Mežaparkā sastop neadekvātā paskatā esošu auklīti ar bērnu

Vārtījās pa zemi dzērumā - operatīvie dienesti Mežaparkā sastop neadekvātā paskatā esošu auklīti ar bērnu 1

Pēdējo nedēļu laikā policistu redzeslokā nonākušas jau vairākas māmiņas, kuras pieskatījušas bērnus pamatīgā alkohola reibumā vai citādos veidos pakļāvušas savus bērnus dažādām briesmām. Šādā situācijā pavisam nesen “iedzīvojusies” arī kāda auklīte, kurai tā īsti nav padevies šajā dienā uzticētais uzdevums.

Šodien Mežaparkā pretterorisma mācības "Pūlis 2019"

Šodien Mežaparkā pretterorisma mācības "Pūlis 2019" 3

Vai Latvijas drošības dienesti ir gatavi rīkoties terorakta gadījumā? Šodien Rīgā – Mežaparkā – norisināsies Valsts drošības dienesta (VDD) organizētās pretterorisma mācības ”Pūlis”, kuru laikā pretterorisma pasākumos iesaistītās valsts iestādes pārbaudīs un pilnveidos savas reaģēšanas spējas.

Rīdzinieki Mežaparkā aktīvi bauda ziemas priekus

Rīdzinieki Mežaparkā aktīvi bauda ziemas priekus 1

Šī brīža laikapstākļi ir pateicīgi, lai baudītu visa veida ziemas priekus. Tie galvaspilsētas iedzīvotāji, kuriem nav iespēja aizbraukt uz kādu no Latvijas slēpošanas kalniem, aktīvi izmanto iespēju ar ziemas aktivitātēm nodarboties tepat Mežaparkā izveidotajā sniega parkā.

Foto: Arī slavenības līksmoja „Prāta vētras” grandiozajā koncertā

Foto: Arī slavenības līksmoja „Prāta vētras” grandiozajā koncertā 1

17.augustā, Mežaparka lielajā estrādē norisinājās grupas ”Prāta vētra” koncerttūres ”Skārda bungu tūre” noslēgums. Koncerts pulcēja sešdesmit tūkstošus skatītāju. Šo skatītāju vidū bija daudzas sabiedrībā zināmas personas, kuras koncerta piedzīvojumus publiskoja sociālajos tīklos.