Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Meža dzīvnieki

Ģimeni Pārogrē terorizē caunu kompānija; neviens dienests palīgā nesteidz

Ģimeni Pārogrē terorizē caunu kompānija; neviens dienests palīgā nesteidz 7

Pārogrē kādas nesen uzbūvētas privātmājas bēniņos iemitinājusies skaļa un bezbailīga caunu ģimene. Mazie zvēriņi ir ļoti aktīvi, īpaši nakts stundās, traucējot mājas iemītnieku naktsmieru. Pēc nesekmīgiem palīdzības meklējumiem pie dažādiem dienestiem ģimene nolēmusi nelūgtos viesus no mājas ”izlikt” pašu spēkiem.

FOTO: smieklīgi meža dzīvnieki, kas "noķerti" interesantās pozās!

FOTO: smieklīgi meža dzīvnieki, kas "noķerti" interesantās pozās!

Dzīvnieku pētnieki, kā arī mednieki mežos mēdz izvietot kameras savām vajadzībām, lai pētītu tajā atrodamās radības. Bieži vien paredzētā rezultāta vietā sanāk vai nu pliks nekas, vai arī tieši pretēji – smieklīgas fotogrāfijas. Šeit neliela galerija ar to, ko bieži vien nenākas redzēt – pūces uzbrukums briedim, vilks nokārto savas dabiskās vajadzības vai nejauši uzņemts lāča selfijs.

Par katru nomedīto sieviešu kārtas mežacūku sola 100 eiro

Par katru nomedīto sieviešu kārtas mežacūku sola 100 eiro 5

Lai ierobežotu Āfrikas cūku mēra izplatību un samazinātu slimības uzliesmojumu skaitu meža cūku populācijā, no šodienas, 2015. gada 20. novembra, par katru nomedīto sieviešu kārtas mežacūku mednieks var saņemt 100 eiro samaksu.

Dzīvojamās mājas pagalmā iemaldījies ievainots alnis

Dzīvojamās mājas pagalmā iemaldījies ievainots alnis 2

Rēzeknē, Raiņa ielā, dzīvojamās mājas pagalmā pastaigājas alnis. Dzīvnieks bija ievainots, tādēļ pārvietošanās bija lēna. Sadarbībā ar Valsts mežu dienesta darbiniekiem un vetārstu dzīvnieks tika iemidzināts un ievietots Valsts mežu dienesta automašīnā. Par turpmāku rīcību ar dzīvnieku lēma mežu dienesta darbinieki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

VIDEO: pagājušajā naktī Juglā sagūstīta mežacūku saime; viena cūka un septiņi sivēni

VIDEO: pagājušajā naktī Juglā sagūstīta mežacūku saime; viena cūka un septiņi sivēni

Pagājušajā naktī no otrdienas uz trešdienu Ķīšezera krastā, Juglas apkaimē,  mednieki sagūstīja un izveda no pilsētas teritorijas kārtējo mežacūku saimi. Šoreiz mednieku ”ķēriens” bijis nedaudz mazāks kā iepriekšējās reizes – noķerti septiņi sivēni un viena lielā cūka, vai, pēc mednieku vārdiem, akcents šoreiz likts uz cūku jauno paaudzi. Medības un pārvešanas procedūra ilgusi visu nakti un beigusies ap pulksten pieciem no rīta.