Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Mercedes F1

Botass aspteidz Hamiltonu un startēs no pirmās pozīcijas, rezervists Hilkenbergs trešais

Seškārtējais Pirmās formulas čempions Lūiss Hamiltons (“Mercedes”) sestdien savā mājas trasē Silverstonā kvalifikācijas sacensībās finišēja otrais, “pole position” iegūstot viņa komandasbiedram “Mercedes” komandā Valteri Botasam. Savukārt par pārsteigumu parūpējies “Racing Point” rezerves braucējs Niks Hilkenbergs.

Botass paliek “Mercedes” vēl uz gadu

Pirmās formulas komanda “Mercedes” ceturtdien parakstīja jaunu viena gada līgumu ar vienības līdzšinējo pilotu no Somijas Valteri Botasu.

Hamiltons triumfē Silverstonā

Hamiltons triumfē Silverstonā 2

Seškārtējais Pirmās formulas čempions Lūiss Hamiltons (“Mercedes”) svētdien savā mājas trasē Silverstonā izcīnīja septīto uzvaru.

Botass "izceļ" startu un palīdz "Mercedes" nodrošināt Konstruktoru kausu

Somu pilots Valteri Botass svētdien triumfēja Pirmās formulas (F1) pasaules čempionāta sezonas 17.posmā, Japānas “Grand Prix”, kamēr viņa un brita Lūisa Hamiltona pārstāvētā “Mercedes” četrus etapus pirms sezonas beigām nodrošināja triumfu Konstruktoru kausā.

Hamiltons izcīna uzvaru Formula 1 tūkstošajās sacensībās

Britu pilots Lūiss Hamiltons no “Mercedes” vienības svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas pasaules čempionāta trešajā posmā – Ķīnas “Grand Prix”, kas prestižajā seriālā bija 1000.sacīkstes vēsturē.

Hamiltons lietainajā Moncas trasē kļūst par rekordistu

Britu pilots Luiss Hamiltons no “Mercedes” komandas sestdien uzvarēja Pirmās formulas (F1) pasaules čempionāta 13.posma, kas risinās Moncas trasē Itālijā, kvalifikācijas sacensībās un laboja rekordu, kuru pirms tam dalīja ar leģendāro vācieti Mihaelu Šūmaheru.

Hamiltons uzvar Silverstounā, tikmēr Fetelam sāpīga neveiksme pēdējā aplī

Britu pilots Luiss Hamiltons no “Mercedes” komandas svētdien piekto reizi karjerā triumfēja Pirmās formulas (F1) pasaules čempionāta Lielbritānijas “Grand Prix” izcīņā, atkārtojot šo sacensību rekordu, kamēr viņa sīvākais konkurents kopvērtējumā vācietis Sebastians Fetels no “Ferrari” komandas pēdējā aplī plīsušas riepas dēļ palika septītais.