Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

mediķu protests

Jaunie ārsti un mediķu arodbiedrība iebilst piedāvātajam atalgojuma palielināšanas modelim

Jaunie ārsti un mediķu arodbiedrība iebilst piedāvātajam atalgojuma palielināšanas modelim 3

Veselības ministrijas (VM) piedāvātais mediķu atalgojuma palielināšanas modelis nav godīgs un ir pretrunā iepriekš izteiktajai vēlmei mediķu atalgojumu celt visiem medicīnas darbiniekiem vienlīdzīgā apjomā, aģentūrai LETA pauda Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes priekšsēdētājs Kārlis Rācenis un Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētājs Valdis Keris.

Vīlušies politiķos, mediķi mēģinās rosināt Saeimas atlaišanu

Vīlušies politiķos, mediķi mēģinās rosināt Saeimas atlaišanu 11

Mediķi sākuši gatavoties streikam un neizslēdz, ka varētu prasīt Saeimas atlaišanu. Pirmās aptaujas liecina, ka protestēt pret likuma nepildīšanu vēlas vairāk nekā 70{6fb416669a6c89ffa49c853dc2ee2d888f0e7cd1e25989e4134a75883a3a4fcd} veselības aprūpes darbinieku.

Mediķu piketa dienā nebūs pieejas plānveida izmeklējumiem

Mediķu piketa dienā nebūs pieejas plānveida izmeklējumiem 2

Jau nākamnedēļ Latvijas iedzīvotāji izjutīs, ko nozīmē mediķu nepieejamība. Protestējot pret solījumu neturēšanu algu jautājumā, mediķi nolēmuši parādīt nākotnes ainu, kas notiks, ja vairākās maiņās pārstrādājušies ārsti un māsas savus pakalpojumus vairs nevarēs sniegt.

FOTO: mediķu protests ar "zaļās nāves" piedalīšanos, kuru pustukšajā Saeimā gan neielaiž

FOTO: mediķu protests ar "zaļās nāves" piedalīšanos, kuru pustukšajā Saeimā gan neielaiž 1

Šodien pie Saeimas nama Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība rīko protesta akciju. Pie Saeimas pulcējušies vairāki simti mediķu arodbiedrības biedru. Pikets sākās plkst. 11.00, kad Saeimas plenārsēde bija jau stundu kā beigusies un vairums tautas kalpu bija izklīduši savās gaitās, un Jēkaba ielas tuvumā vairs nebija. Galvenā prasība – palielināt veselības budžetu nākamgad līdz 3,28% no IKP.