Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Mediji

Pārlieka valdības slepenība Covid-19 jautājumos bremzē krīzes pārvarēšanu

Pārlieka valdības slepenība Covid-19 jautājumos bremzē krīzes pārvarēšanu 6

Valdības lēmumi par pandēmiju un ekonomisko krīzi nu jau desmit mēnešus tiek pieņemti slepeni. Sabiedrībai nepieejama ir liela daļa valdībā pieņemtu dokumentu. Svarīgi lēmumi par valsts līdzekļu ieguldīšanu tiek pieņemti bez diskusijas ne tikai sabiedrībā, bet pat ar profesionālajām organizācijām. Politiķi tik ļoti pieraduši strādāt slepenībā, ka bez atklātām diskusijām pieņem arī ar Covid-19 nesaistītus lēmumus. Tā tas šonedēļ notika ar jaunā Valsts kontroles vadītāja apstiprināšanu, kas daudziem bija pārsteigums.

No nākamā gada LTV7 vairs neraidīs mazākumtautību saturu

No nākamā gada LTV7 vairs neraidīs mazākumtautību saturu 2

No nākamā gada 1. janvāra televīzijas kanālā LTV7 vairs netiks pārraidīts mazākumtautību saturs, piektdien tiešsaistes diskusijā par sabiedrisko mediju nākotni atklāja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.

Turpmāk Covid-19 testēšanu veiks arī Valsts vides dienesta inspektoriem, bruņotajiem spēkiem un mediju pārstāvjiem

Turpmāk Covid-19 testēšanu veiks arī Valsts vides dienesta inspektoriem, bruņotajiem spēkiem un mediju pārstāvjiem 2

Turpmāk valsts apmaksātus koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 testus veiks arī Valsts vides dienesta inspektoriem, Nacionālo bruņoto spēku aktīvā militārā dienesta pārstāvjiem, ziņu žurnālistiem, TV operatoriem un fotoreportieriem, aģentūru LETA informēja Veselības ministrijas (VM) preses sekretāre Anna Strapcāne.

Latvijas Reklāmas asociācija aicina valdību atbalstīt medijus

Latvijas Reklāmas asociācija aicina valdību atbalstīt medijus 2

Kaut arī lokālo mediju patēriņš pēdējo nedēļu laikā ir strauji audzis, ziņu meklējumi internetā palielinājušies pat līdz 350{28365323c6a73bea56fd461b670ab4a804afbd7414833fa3b9d47387d861e37c}, tomēr reklāmas nozare ir piedzīvojusi strauju kritumu – Latvijas Reklāmas asociācijas (LRA) biedri ziņo par līdz pat 70{28365323c6a73bea56fd461b670ab4a804afbd7414833fa3b9d47387d861e37c} pasūtījumu apjoma mazināšos,” informē ”Omnicom Media Group” un LRA valdes loceklis Kārlis Zembergs.

Beidz pastāvēt TV3 Ziņas, kādas tās pazītas līdz šim - atskats ziņu dienesta 14 gadu vēsturē

Beidz pastāvēt TV3 Ziņas, kādas tās pazītas līdz šim - atskats ziņu dienesta 14 gadu vēsturē 3

Šī gada pēdējo izlaidumu TV3 Ziņas noslēdza ar stāstu par pašiem – 14 gadiem ēterā. Raidījums, kādu to pazināt līdz šim, beidz pastāvēt. Ar šo nosaukumu turpmāk strādās cits ziņu dienests. Taču tas nav stāsts par beigām, drīzāk – par jaunu sākumu. Un arī smiekliem, kas visu šo gadu garumā valdīja ārpus kadra. Ļausim tur šoreiz ieskatīties arī jums!

Par NEPLP vadītāju ievēlēts Ivars Āboliņš

Par NEPLP vadītāju ievēlēts Ivars Āboliņš 2

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) šodien par jauno NEPLP vadītāju vienbalsīgi ievēlēja līdzšinējo NEPLP priekšsēdētājas vietnieku Ivaru Āboliņu, informēja NEPLP pārstāvji.

LNT TOP 10: Mediju vide novājinās - LNT pazušana var būt tikai sākums

LNT TOP 10: Mediju vide novājinās - LNT pazušana var būt tikai sākums 1

Kanālam LNT pienākušas beigas. Varbūt šis notikums ir likumsakarīgs. Ziņu raidījumu ražošana televīzijā ir dārga, bet Latvijas reklāmas tirgus ir mazs. Ja savulaik savā starpā konkurēja tikai vietējie mediji, tad tagad tas jau notiek globālā līmenī. Par skatītāju uzmanību jāsacenšas ar tādiem interneta straumēšanas rīkiem kā ”YouTube” vai ”Netflix”.

Ukrainas medijus nomāc Kremlim pietuvināti oligarhi

Ukrainas medijus nomāc Kremlim pietuvināti oligarhi 15

Turpinot sižetu sēriju no Ukrainas, LNT Ziņas pievēršas informatīvās telpas drošības un stiprināšanas nozīmībai. Viesojāmies Ukrainas sabiedriskajos medijos, lai skaidrotu, kāda situācija mediju vidē ir valstī, kuras austrumu teritorijas ir pakļautas ne tikai Krievijas militārajai, bet arī arvien pieaugošajai informatīvajai agresijai.

Kam uzticēt komercmediju atbalsta naudas dalīšanu? Politiķu un ekspertu vidū viedokļi atšķiras

Kam uzticēt komercmediju atbalsta naudas dalīšanu? Politiķu un ekspertu vidū viedokļi atšķiras 5

Valdības koalīcijas partijas šonedēļ vienojās, ka nākamgad tomēr atvēlēs 500 000 eiro sabiedriskajam pasūtījumam komerciālajās televīzijās un radio. Sākotnējā budžeta projektā tas nebija paredzēts. Taču tagad mediju nozarē rūgst neapmierinātība, ka naudas dalīšanu plāno uzticēt Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP), kura zaudējusi žurnālistu uzticību.