Pirmdiena, 6. decembris

Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Mazumtirdzniecība

Ārkārtējās situācijas ietekme uz iedzīvotāju tēriņiem bijusi mazāka nekā pavasarī

Ārkārtējās situācijas ietekme uz iedzīvotāju tēriņiem bijusi mazāka nekā pavasarī 1

Pirmās ārkārtējās situācijas laikā pavasarī bijām nobijušies vairāk. To var secināt, aplūkojot jaunākos datus par Latvijas iedzīvotāju tēriņiem novembrī. Mazumtirdzniecības apjoms novembrī nedaudz kritās salīdzinājumā ar oktobri. Taču, salīdzinot ar pagājušā gada novembri, neraugoties uz krīzi un ierobežojumiem, dati rāda mazumtirdzniecības kāpumu.

"Maxima" veikalos uzstāda bezkontakta dezinfektorus

"Maxima" veikalos uzstāda bezkontakta dezinfektorus

“Maxima” veikalos uzstāda automātiskus, bezkontakta roku dezinfektorus, lai ārkārtējā situācijā nodrošinātu drošu un ātru roku dezinfekciju veikalos un mazinātu Covid-19 izplatību, informēja “Maxima Latvija”.

Latvijā ienāks jauns mazumtirdzniecības veikalu tīkls - "Citro"

Latvijā ienāks jauns mazumtirdzniecības veikalu tīkls - "Citro" 11

Apvienojoties vietējiem mazumtirdzniecības veikalu tīklu uzņēmumiem ar nosaukumu “Latvian Retail Management”, nākamajā gadā plānots attīstīt jaunu veikalu tīkla zīmolu “Citro” ar vairāk nekā 70 tirdzniecības vietām visā Latvijā, informēja “Latvian Retail Management” pārstāve Liene Upīte.

VIDEO! Lietuvieši laiž klajā pamācību, kā pareizi izrunāt "Circle-K"

VIDEO! Lietuvieši laiž klajā pamācību, kā pareizi izrunāt "Circle-K"

Pašlaik aktīvā “Statoil” zīmola maiņa uz “Circle-K” kļuvusi aktuāla arī Lietuvā. Lai izskaidrotu lietuviešiem, kā pareizi izrunāt jauno nosaukumu, “Circle-K” filiāle Lietuvā publicējusi video, kas interneta vidē izpelnījies plašu uzmanību gan formāta, gan izpildījuma dēļ.

Skaties FOTO: preču izķeršanas ārprāts "Prisma" ir beidzies, plaukti ir tukši un kārtīgi

Skaties FOTO: preču izķeršanas ārprāts "Prisma" ir beidzies, plaukti ir tukši un kārtīgi

Piena produkti, gaļas izstrādājumi, Ziemassvētku rotājumi un dzīvnieku barība, kā arī nedaudz no alkohola piedāvājuma – apmēram šāds sortiments ir palicis lielveikalos “Prisma”, kurus grasās jūnijā slēgt. Pircēji, kas nupat apmeklējuši “Prisma”  ir novērojuši, ka patlaban “apokalipse”, kas šos lielveikalus bija pārņēmusi, cilvēkiem metoties izķert nocenotās preces, nu ir beigusies – veikals izskatās tukšs, bet sakārtots.

"Statoil" zīmola maiņa uz "Circle-K" uzņem apgriezienus - vai latvieši pieņems? Ekspertu un valodnieces viedoklis!

tikai te "Statoil" zīmola maiņa uz "Circle-K" uzņem apgriezienus - vai latvieši pieņems? Ekspertu un valodnieces viedoklis! 8

Strauji tuvojas laiks, kad daudzu iemīļotie un ierastie “Statoil” zilos krāsu toņus nomainīs uz sarkanajiem, uz izkārtni – “Circle-K”. Vai latvieši jauno zīmolu spēs pieņemt un vai zīmola ieviešana varētu būt veiksmīga? Ko liecina jociņi par jauno nosaukumu, kas jau parādījušies internetā? To portāls Skaties.lv jautāja komunikācijas un mārketinga ekspertiem, zīmolu ekspertam, kurš palīdz ieviest “Circle-K” Latvijā, kā arī – valodniecei. Jāteic, ka viedokļi ir gana dažādi.