Piektdiena, 3. decembris

Baiba, Barbara, Barba

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Maxima Latvija

"Maxima" Rīgā atklāj desmito jaunā koncepta veikalu

"Maxima" Rīgā atklāj desmito jaunā koncepta veikalu

Ceturtdien, 30. septembrī, Maskavas ielā 322, Rīgā atklāts kopumā nu jau desmitais “Maxima” veikals, kas turpmāk darbosies pēc jauna un vienota koncepta, informēja mazumtirgotāja “Maxima Latvija” pārstāvji.

Kritizē Veselības ministrijas ieceri par jaunu aptieku aizliegumu 500 metru rādiusā

Kritizē Veselības ministrijas ieceri par jaunu aptieku aizliegumu 500 metru rādiusā 3

Veselības ministrija (VM) grib samazināt lielāko  farmācijas tirgus dalībnieku ietekmi, lai nosargātu mazās aptiekas – plānoti attāluma ierobežojumi aptieku izvietojumā un turpmāk būs ierobežojums, cik aptieku drīkst būt uz vienu iedzīvotāju, tādējādi cerot veicinā aptieku atvēršanu vietās, kur to nav vispār, taču bijusī Konkurences padomes vadītāja Skaidrīte Ābrama grozījumus salīdzina ar kosmētisko remontu ēkai ar nepieciešamību pēc fundamentālām izmaiņām – aptieku izvietojums pēc būtības neietekmēs farmācijas milžus, vēsta “Nekā personīga”.

"Maxima": jo mazāk preču iegādes ierobežojumu, jo drošāka iepirkšanās

"Maxima": jo mazāk preču iegādes ierobežojumu, jo drošāka iepirkšanās 70

Ārkārtējā situācijā ieviestie tirdzniecības ierobežojumi, brīvdienās liedzot iespēju iegādāties atsevišķu preču grupas un izskanējušās ziņas par gaidāmo “lokdaunu”, ir būtiski ietekmējušas pircēju plūsmu un uzturēšanās laiku veikalos darba dienās – tas ievērojami pieaudzis, radot pretēju efektu iecerētajam, informē mazumtirgotājs “Maxima Latvija”.

"Maxima" veikalos uzstāda bezkontakta dezinfektorus

"Maxima" veikalos uzstāda bezkontakta dezinfektorus

“Maxima” veikalos uzstāda automātiskus, bezkontakta roku dezinfektorus, lai ārkārtējā situācijā nodrošinātu drošu un ātru roku dezinfekciju veikalos un mazinātu Covid-19 izplatību, informēja “Maxima Latvija”.

Klientu skaits "Maxima" veikalos gada laikā samazinājies līdz pat 36%

Klientu skaits "Maxima" veikalos gada laikā samazinājies līdz pat 36%

Kopš otrās ārkārtas situācija izsludināšanas valstī ievērojami krities “Maxima” klientu skaits, jo īpaši tirdzniecības centros esošajos “Maxima XXX” – pagājušajās brīvdienās klientu skaits šajos “Maxima” veikalos krities pat par 36% salīdzinājumā ar identisku periodu pērn, informēja mazumtirgotāja pārstāvji.