Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Mārtiņš Bondars

"Progresīvie" aicina Bondaru pamest Saeimas komisijas vadītāja amatu

"Progresīvie" aicina Bondaru pamest Saeimas komisijas vadītāja amatu

Pēc nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās “Latvijas Krājbankas” lietā partijas “Latvijas attīstībai” politiķim Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata, uzskata partija “Progresīvie”, kas vienojusies ar “Latvijas attīstībai” un “Kustību “Par!”” par kopīgu startu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.

Saeimā nogādāts 2020. gada budžeta portfelis

Saeimā nogādāts 2020. gada budžeta portfelis 3

Turpinot tradīciju, finanšu ministrs Jānis Reirs (“Jaunā Vienotība”) Saeimā nogādājis valsts budžeta portfeli. Par valdībā apstiprināto nākamā gada valsts izdevumu un ieņēmumu projektu galavārds jāsaka Saeimai.

Atkal neizdodas no Pieprasījumu komisijas vadības amata atcelt Liepiņu; opozīcija panāk, ka nav kvoruma

Atkal neizdodas no Pieprasījumu komisijas vadības amata atcelt Liepiņu; opozīcija panāk, ka nav kvoruma 11

Izmantojot robus juridiskajās procedūrās, Saeimas Pieprasījumu komisijas vadītājas amatā jau atkal izdevies noturēties neatkarīgajai deputātei Lindai Liepiņai, kuru varas partiju politiķi jau vairākkārt centušies atcelt no amata. Liepiņa notiekošo sauc par sportisku spēkošanos viltībā, tikmēr viņas politiskie oponenti Saeimas kolēģes rīcību sauc par nekaunīgu.

Saeimas komisija nevērtēs Bondara rīcības ētiskumu saistībā ar dāvinājumu sievai

Saeimas komisija nevērtēs Bondara rīcības ētiskumu saistībā ar dāvinājumu sievai 14

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vairākums otrdien, 6. augstā, lēma neierosināt Saeimas deputāta ētikas kodeksa pārkāpuma lietu saistībā ar deputātes Ļubovas Švecovas (S) iesniegumu par parlamentārieša Mārtiņa Bondara (AP) rīcības ētiskumu, veicot naudas dāvinājumu sievai un rīcību Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadītāja amatā.

Sporta federācijas Latvijā: vieta, kur saplūst politiskās un biznesa intereses

Sporta federācijas Latvijā: vieta, kur saplūst politiskās un biznesa intereses 2

Sporta federācijas Latvijā ir vieta, kur saplūst politiskās un biznesa intereses, – tas kļuva skaidri redzams pēc Baibas Brokas (NA) aizturēšanas, kura līdztekus valsts amatpersonas amatiem ir arī Biatlona federācijas vadītāja. Speciālisti šajās situācijās saskata interešu konflikta un korupcijas risku.

Valdība aicina Saeimu reformēt FKTK

Valdība aicina Saeimu reformēt FKTK

Premjerministram Krišjānim Kariņam (JV) šobrīd nav nepieciešamā atbalsta Saeimā, lai īstenotu valdības ieceri – reformēt banku uzraugu – Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK), kas paredz arī komisijas padomes pirmstermiņa vēlēšanas. Izmaiņu pamatotību apšauba ne vien opozīcija, bet arī koalīcijas partneri.

Bondars: Stabilāko valdības kodolu varētu veidot JV, VL-TB/LNNK, JKP un AP

Bondars: Stabilāko valdības kodolu varētu veidot JV, VL-TB/LNNK, JKP un AP 8

Pašreizējā situācijā stabilākās valdības kodols varētu veidoties no “Jaunās Vienotības” (JV), nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK), Jaunās konservatīvās partijas (JKP) un apvienības “Attīstībai/Par!” (AP), intervijā “Latvijas Avīzei” pauž Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars (AP).