Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops vērsim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops dvīņiem

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops vēzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops lauvai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops skorpionam

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops mežāzim

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Marihuāna

Kanāda kļūs par otro un lielāko valsti pasaulē, kas pilnībā legalizējusi marihuānu, kontrolējot tās ražošanu un tirdzniecību

Kanāda kļūs par otro un lielāko valsti pasaulē, kas pilnībā legalizējusi marihuānu, kontrolējot tās ražošanu un tirdzniecību 1

Pēc nedēļas Kanāda kļūs par otro un lielāko valsti pasaulē, kas pilnībā legalizējusi marihuānu. Kanādas likumdošana nodrošina reibinošās zālītes legalizāciju, taču sīkākas nianses – piemēram, vai tās pārdošanu atļaut tikai valdības kontrolētos marihuānas veikalos, vai dot iespēju arī privātajiem tirgotājiem – atstātas valsts provinču un teritoriju pašvaldību ziņā. Kāda izskatīsies jaundibinātā marihuānas nozare Kanādā?

VIDEO: policisti cīnās ar "zālītes sērgu" Salaspilī

VIDEO: policisti cīnās ar "zālītes sērgu" Salaspilī 3

Pirms pāris dienām Salaspilī pa Nometņu ielu patrulējošie policisti netālu no parkā esošā pieminekļa padomju karagūstekņiem pamanījuši vairākus jauniešu bariņus, tādēļ nolēmuši piestāt. Kā nekā, – vietējie ne reizi vien jau bija sūdzējušies par to, ka šeit manītas arī visai aizdomīgas kompānijas.

Vai medicīnisko marihuānu legalizēs arī Latvijā?

Vai medicīnisko marihuānu legalizēs arī Latvijā? 11

Lai arī jau pirms trim gadiem Saeima noraidīja sabiedrības iniciatīvu, kas dekriminalizētu marihuānu, kopš tā laika ar tādu vai citādu motivāciju ir krituši daudzi “zālītes” aizlieguma bastioni. Tā kā par kanabinoīdu lietošanas legalizāciju nu jau diskutē arī vairākās Eiropas valstīs, kas pat ļoti skaidri apzinās, ka tas ir bizness, no kura var iekasēt brangus nodokļus, mēs skaidrojām, ko par marihuānas izmantošanu domā Latvijā?

Policija Latgalē likvidē trīs marihuānas audzētavas

Policija Latgalē likvidē trīs marihuānas audzētavas

Veiksmīga operatīvā un izmeklēšanas darba rezultātā pēdējā mēneša laikā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes kriminālpolicijas struktūrvienību amatpersonas noskaidroja vietas, kur notiek marihuānas saturošu augu neatļauta sēšana un audzēšana.

Policijai nebūtu lielu iebildumu pret marihuānā esošu vielu iekļaušanu medikamentos

Policijai nebūtu lielu iebildumu pret marihuānā esošu vielu iekļaušanu medikamentos 2

Valsts policijai nebūtu lielu iebildumu pret marihuānā esošu saturošu vielu iekļaušanu medikamentos, taču šī jautājuma virzība ir Veselības ministrijas kompetencē, sacīja Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Narkotisko, psihotropo vielu un to prekursoru nelegālās aprites apkarošanas nodaļas priekšnieks Sandis Radziņš.

Gruzijā legalizēta marihuāna

Gruzijā legalizēta marihuāna 9

Gruzijas Konstitucionālā tiesa, izskatot liberālās partijas “Griči” politiķu prasību, lēmusi par labu marihuānas lietošanas legalizācijai.

Grieķijā gaida medicīniskās marihuānas tirgus attīstību

Grieķijā gaida medicīniskās marihuānas tirgus attīstību

Grieķijā medicīniskā marihuāna, kas jau gadiem ilgi ir legāla vairākās pasaules valstīs, tai skaitā Somijā, Vācijā, Polijā un 29 ASV štatos, citviet tās lietotājiem joprojām var sagādāt lielākas vai mazākas problēmas ar varas iestādēm.

"Blaze it" jeb kas, pie velna, ir 420?

"Blaze it" jeb kas, pie velna, ir 420?

Pēc mūsu datuma pieraksta – DD.MM.YYYY – šis datums ir neiespējams, bet, ja par piemēru ņemam amerikāņu pierakstu, 20. aprīlis (4/20) ir ļoti iespējama un īpaša diena, kuru atzīmē daudzās pasaules malās. Atsevišķi cilvēki arī Latvijā.