Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Manabalss.lv

Vai izdosies aizliegt bīstamo bisfenolu A?

Vai izdosies aizliegt bīstamo bisfenolu A? 1

Cīņā par kancerogēnā bisfenola A aizliegšanu parakstījušies jau teju 8000 iedzīvotāju, taču vēl aptuveni 2000 balsu trūkst, lai ierosinājumu iesniegtu Saeimā. “Manabalss.lv” iniciatīvas autori, mediķi un zinātnieki aicina cilvēkus iesaistīties un, domājot par savu veselību, novest bisfenola A aizliegšanu līdz galam.

Lai dotu ceļu jauniem politiķiem, ManaBalss.lv rosina ierobežot mēra amata termiņu līdz 8 gadiem

Lai dotu ceļu jauniem politiķiem, ManaBalss.lv rosina ierobežot mēra amata termiņu līdz 8 gadiem 3

Portālā ManaBalss.lv sākta parakstu vākšana iniciatīvai ierobežot pašvaldību priekšsēdētāju pilnvaru termiņu. Iniciatīvas autori uzskata, ka vairākās Latvijas pilsētās viens cilvēks mēra krēslā atrodas pārāk ilgi, pat vairākas desmitgades, tāpēc atrašanās domes vadībā būtu jāierobežo uz astoņiem gadiem jeb diviem termiņiem.

Sāk vākt parakstus par sieviešu skaita palielināšanu Saeimā

Sāk vākt parakstus par sieviešu skaita palielināšanu Saeimā 2

Šodien, 8. martā, sabiedrības iniciatīvu platformā ManaBalss.lv parakstus sākusi vākt iniciatīva, kas pieprasa par 30% palielināt sieviešu skaitu Saeimā. Iniciatīvā norādīts, ka ierosinājums nodrošinās ne tikai lielāku sieviešu dalību lēmumu pieņemšanā, bet arī ievēlēto sieviešu dažādību, kas palīdzēs pieņemt labākus lēmumus visas sabiedrības interesēs.

Saīsināt darba nedēļu, ieviest kodolieročus – ManaBalss.lv portālā piedāvā arvien interesantākus priekšlikumus

Saīsināt darba nedēļu, ieviest kodolieročus - ManaBalss.lv portālā piedāvā arvien interesantākus priekšlikumus 1

Apbruņot Latvijas armiju ar kodolieročiem – šī ir tikai viena no trakākajām idejām, kas iesniegta portālā ManaBalss.lv, bet tā arī nav publicēta. Portāla autori uzsver, ka dienasgaismu ierauga vien 20% no visiem rosinājumiem, jo daudzi tiek piedāvāti mirkļa iegribu iespaidā. Starp tiem rosinājumiem, kas sasniedz 10 tūkst. parakstu slieksni, lielākā daļa esot racionāli un patiešām rada izmaiņas valstī. Deputāti uz tautas vēlmi grozīt likumus raugās piesardzīgi, atzīstot, ka idejas bieži vien iestrēgst atbildīgo iestāžu gaiteņos.

Deputāti atbalsta ierosinājumu neaplikt pensijas ar nodokli

Deputāti atbalsta ierosinājumu neaplikt pensijas ar nodokli 9

Trešdien, 11. janvārī, notika Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde, kurā tika lemts par iniciatīvas ”Pensija bez nodokļa” tālāku virzību. Komisijas sastāvā esošie deputāti pauda atbalstu iniciatīvas mērķim, mazināt nodokļu slogu pensionāriem vai nu atceļot iedzīvotāju ienākuma nodokli vai paceļot neapliekamo minimumu pensijām.

Savākti paraksti par iniciatīvu, kas rosina ieviest progresīvu nodokļu sistēmu

Savākti paraksti par iniciatīvu, kas rosina ieviest progresīvu nodokļu sistēmu 1

Biedrība ”Progresīvie” piektdien, 9. decembrī, Saeimā iesniegusi iniciatīvu “Par progresīvu nodokļu sistēmu”. Par iniciatīvu līdz šim parakstījušies 10 912 tās atbalstītāji. Iniciatīva parakstus vākusi jau kopš 2011. gada augusta un biedrībai beidzot ir izdevies iniciatīvu iekļaut Saeimas dienas kārtībā!

Auto tehniskā apskate varētu būt jāiet retāk, sasaistot to ar nobraukumu

Auto tehniskā apskate varētu būt jāiet retāk, sasaistot to ar nobraukumu 1

Auto tehniskā apskate reizi divos gados, visticamāk, arī Latvijā jau tuvākajā nākotnē kļūs par realitāti. Tas gan varētu notikt tikai ar nosacījumu, ka auto šajos gados netiek pārāk stipri nodzīts. Šādu viedokli TV3 Ziņām pauda vairāki Saeimas Tautsaimniecības komisijas deputāti, kuriem tagad uzticēts izstrādāt attiecīgās likuma izmaiņas.

44% iedzīvotāju smēķētājiem ir aizrādījuši par pīpēšanu sabiedriskās vietā, atklāj pētījums

44% iedzīvotāju smēķētājiem ir aizrādījuši par pīpēšanu sabiedriskās vietā, atklāj pētījums 1

44% Latvijas iedzīvotāju ir izteikuši aizrādījumu personām par pīpēšanu publiskās vietās. Diemžēl 44% atzīst, ka pret izteikto aizrādījumu smēķētājs izturējies vienaldzīgi, 33% saskārušies ar negatīvu pretreakciju, bet aizrādījumu pozitīvi jeb saprotoši uztvēruši tikai 18%, liecina Manabalss.lv iniciatīvas Samazināsim smēķēšanu, padarot cigarešu paciņas nepievilcīgākas! autora Kaspara Vanaga interneta vidē organizētās aptaujas dati.

Uzvaras pieminekļa vietā vēlas redzēt grandiozu stadionu; Ušakovs idejas autorus sauc par analfabētiem

Uzvaras pieminekļa vietā vēlas redzēt grandiozu stadionu; Ušakovs idejas autorus sauc par analfabētiem 3

Saeimas darba kārtībā ir nonākusi sabiedriskā iniciatīva, kas prasa nojaukt padomju armiju slavinošo Uzvaras pieminekli Rīgā un tā vietā ierīkot vēl Ulmaņlaikos projektētu monumentālu Uzvaras parku. Skaidrs, ka šis jautājums ir sensitīvs, tāpēc Saeima nolēmusi konsultēties ar Rīgas domi un Ārlietu ministriju. Pirmie idejas ierosinātājus sauc par nekompetentiem, otrie nevēlas bojāt attiecības ar Krieviju.