Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Manabalss.lv

Vāc parakstus metro sistēmas izveidošanai Rīgā

Vāc parakstus metro sistēmas izveidošanai Rīgā 63

Biedrība “Progresa Platforma”, kas sevi dēvē par politisku organizāciju, sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākusi parakstu vākšana par padomju laikos iecerētās Rīgas metro sistēmas izveidošanu.

Vai izdosies aizliegt bīstamo bisfenolu A?

Vai izdosies aizliegt bīstamo bisfenolu A? 1

Cīņā par kancerogēnā bisfenola A aizliegšanu parakstījušies jau teju 8000 iedzīvotāju, taču vēl aptuveni 2000 balsu trūkst, lai ierosinājumu iesniegtu Saeimā. “Manabalss.lv” iniciatīvas autori, mediķi un zinātnieki aicina cilvēkus iesaistīties un, domājot par savu veselību, novest bisfenola A aizliegšanu līdz galam.

Lai dotu ceļu jauniem politiķiem, ManaBalss.lv rosina ierobežot mēra amata termiņu līdz 8 gadiem

Lai dotu ceļu jauniem politiķiem, ManaBalss.lv rosina ierobežot mēra amata termiņu līdz 8 gadiem 3

Portālā ManaBalss.lv sākta parakstu vākšana iniciatīvai ierobežot pašvaldību priekšsēdētāju pilnvaru termiņu. Iniciatīvas autori uzskata, ka vairākās Latvijas pilsētās viens cilvēks mēra krēslā atrodas pārāk ilgi, pat vairākas desmitgades, tāpēc atrašanās domes vadībā būtu jāierobežo uz astoņiem gadiem jeb diviem termiņiem.

Sāk vākt parakstus par sieviešu skaita palielināšanu Saeimā

Sāk vākt parakstus par sieviešu skaita palielināšanu Saeimā 2

Šodien, 8. martā, sabiedrības iniciatīvu platformā ManaBalss.lv parakstus sākusi vākt iniciatīva, kas pieprasa par 30% palielināt sieviešu skaitu Saeimā. Iniciatīvā norādīts, ka ierosinājums nodrošinās ne tikai lielāku sieviešu dalību lēmumu pieņemšanā, bet arī ievēlēto sieviešu dažādību, kas palīdzēs pieņemt labākus lēmumus visas sabiedrības interesēs.

Saīsināt darba nedēļu, ieviest kodolieročus - ManaBalss.lv portālā piedāvā arvien interesantākus priekšlikumus

Saīsināt darba nedēļu, ieviest kodolieročus - ManaBalss.lv portālā piedāvā arvien interesantākus priekšlikumus 1

Apbruņot Latvijas armiju ar kodolieročiem – šī ir tikai viena no trakākajām idejām, kas iesniegta portālā ManaBalss.lv, bet tā arī nav publicēta. Portāla autori uzsver, ka dienasgaismu ierauga vien 20% no visiem rosinājumiem, jo daudzi tiek piedāvāti mirkļa iegribu iespaidā. Starp tiem rosinājumiem, kas sasniedz 10 tūkst. parakstu slieksni, lielākā daļa esot racionāli un patiešām rada izmaiņas valstī. Deputāti uz tautas vēlmi grozīt likumus raugās piesardzīgi, atzīstot, ka idejas bieži vien iestrēgst atbildīgo iestāžu gaiteņos.

Deputāti atbalsta ierosinājumu neaplikt pensijas ar nodokli

Deputāti atbalsta ierosinājumu neaplikt pensijas ar nodokli 9

Trešdien, 11. janvārī, notika Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde, kurā tika lemts par iniciatīvas ”Pensija bez nodokļa” tālāku virzību. Komisijas sastāvā esošie deputāti pauda atbalstu iniciatīvas mērķim, mazināt nodokļu slogu pensionāriem vai nu atceļot iedzīvotāju ienākuma nodokli vai paceļot neapliekamo minimumu pensijām.

Savākti paraksti par iniciatīvu, kas rosina ieviest progresīvu nodokļu sistēmu

Savākti paraksti par iniciatīvu, kas rosina ieviest progresīvu nodokļu sistēmu 1

Biedrība ”Progresīvie” piektdien, 9. decembrī, Saeimā iesniegusi iniciatīvu “Par progresīvu nodokļu sistēmu”. Par iniciatīvu līdz šim parakstījušies 10 912 tās atbalstītāji. Iniciatīva parakstus vākusi jau kopš 2011. gada augusta un biedrībai beidzot ir izdevies iniciatīvu iekļaut Saeimas dienas kārtībā!

Auto tehniskā apskate varētu būt jāiet retāk, sasaistot to ar nobraukumu

Auto tehniskā apskate varētu būt jāiet retāk, sasaistot to ar nobraukumu 1

Auto tehniskā apskate reizi divos gados, visticamāk, arī Latvijā jau tuvākajā nākotnē kļūs par realitāti. Tas gan varētu notikt tikai ar nosacījumu, ka auto šajos gados netiek pārāk stipri nodzīts. Šādu viedokli TV3 Ziņām pauda vairāki Saeimas Tautsaimniecības komisijas deputāti, kuriem tagad uzticēts izstrādāt attiecīgās likuma izmaiņas.