Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. jūnijs

Līga

Horoskops aunam

Diena būs brīnišķīga, ja par katru varu necentīsies iejaukties notikumu ritumā vai pat tos vadīt pēc sava prāta. Ja pārtrauksi ietekmēt notikumus ģimenē, tie mierīgi un viegli paši nokārtosies.

Horoskops vērsim

Būsi praktisks un saimnieciski norūpējies. Tavas vēlmes pēc stabila pamata zem kājām un droša pasākumu plāna ir stipri iluzoras. Labāk padomā par iespēju iepriecināt sevi visdažādākajos veidos.

Horoskops dvīņiem

Būsi saskaņā ar sevi un ļoti iecietīgs pret citu trūkumiem. Izstarosi mieru un harmoniju un tā ir tāda lipīga lieta. Vari relaksēties un ļauties dienas plūsmai.

Horoskops vēzim

Apsvērsi romantisma apvienošanu ar biznesa iespējām vai garīgo izaugsmi ar finansiālu progresu. Šodien viss iet no rokas un viegli. Nedrīksti neko atlikt, novilcināt vai pārcelt uz vēlāku laiku.

Horoskops lauvai

Šodien vairāk būsi pārņemts ar labsajūtas radīšanu Līgo dienas gaidās. Lai gan tavi mīļie labi uzvedīsies, būs sajūta, ka no tevis kaut kas tiek slēpts. Tāpēc var rasties viena otra domstarpība.

Horoskops jaunavai

Katrai tavai fantāzijai ir praktisks pamatojums, bet dažu cilvēku nodomi tev nebūs atšifrējami. Mēģinot izprast viņi motivāciju un loģiku, vari pazaudēt savējo.

Horoskops svariem

Aprēķins un loģika atkāpjas nebēdības un pārsteidzības priekšā. Šodien gribās revolūciju draudzībā, mīlestībā, intīmajās attiecībās. Sajūta kā pēc pērkona negaisa.

Horoskops skorpionam

Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tie sastājušies rindā un nepacietībā mīņājas, gaidot starta šāvienu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi mierīgai kopā būšanai ar mājiniekiem.

Horoskops strēlniekam

No reālās dzīves nav jāslēpjas. Tā ir gana harmoniska. Psiholoģiski būsi atkarīgs no komforta, labām lietām un mājas omulības un citu mīlestības.

Horoskops mežāzim

Vari droši doties uz zāļu tirgu un sapirkt pilnus grozus. Gribēsies mājās gatavotus ēdienus un pārmaiņām arī, ko nebijušu. Tas attiecas ne tikai uz gastronomiju un vēdera baudām.

Horoskops ūdensvīram

Nekādu fizisku vai mentālu pārmērību. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai maziem privātiem prieciņiem.

Horoskops zivīm

Nevienam nestāstīsi par saviem brīvdienu nodomiem. Būsi noslēpumains un kluss. Vari nodoties pārdomām par savu par dzīvošanu šodienai un iespējamo taktikas maiņu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Manabalss.lv

Vāc parakstus metro sistēmas izveidošanai Rīgā

Vāc parakstus metro sistēmas izveidošanai Rīgā 63

Biedrība “Progresa Platforma”, kas sevi dēvē par politisku organizāciju, sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākusi parakstu vākšana par padomju laikos iecerētās Rīgas metro sistēmas izveidošanu.

Vai izdosies aizliegt bīstamo bisfenolu A?

Vai izdosies aizliegt bīstamo bisfenolu A? 1

Cīņā par kancerogēnā bisfenola A aizliegšanu parakstījušies jau teju 8000 iedzīvotāju, taču vēl aptuveni 2000 balsu trūkst, lai ierosinājumu iesniegtu Saeimā. “Manabalss.lv” iniciatīvas autori, mediķi un zinātnieki aicina cilvēkus iesaistīties un, domājot par savu veselību, novest bisfenola A aizliegšanu līdz galam.

Lai dotu ceļu jauniem politiķiem, ManaBalss.lv rosina ierobežot mēra amata termiņu līdz 8 gadiem

Lai dotu ceļu jauniem politiķiem, ManaBalss.lv rosina ierobežot mēra amata termiņu līdz 8 gadiem 3

Portālā ManaBalss.lv sākta parakstu vākšana iniciatīvai ierobežot pašvaldību priekšsēdētāju pilnvaru termiņu. Iniciatīvas autori uzskata, ka vairākās Latvijas pilsētās viens cilvēks mēra krēslā atrodas pārāk ilgi, pat vairākas desmitgades, tāpēc atrašanās domes vadībā būtu jāierobežo uz astoņiem gadiem jeb diviem termiņiem.

Sāk vākt parakstus par sieviešu skaita palielināšanu Saeimā

Sāk vākt parakstus par sieviešu skaita palielināšanu Saeimā 2

Šodien, 8. martā, sabiedrības iniciatīvu platformā ManaBalss.lv parakstus sākusi vākt iniciatīva, kas pieprasa par 30% palielināt sieviešu skaitu Saeimā. Iniciatīvā norādīts, ka ierosinājums nodrošinās ne tikai lielāku sieviešu dalību lēmumu pieņemšanā, bet arī ievēlēto sieviešu dažādību, kas palīdzēs pieņemt labākus lēmumus visas sabiedrības interesēs.

Saīsināt darba nedēļu, ieviest kodolieročus - ManaBalss.lv portālā piedāvā arvien interesantākus priekšlikumus

Saīsināt darba nedēļu, ieviest kodolieročus - ManaBalss.lv portālā piedāvā arvien interesantākus priekšlikumus 1

Apbruņot Latvijas armiju ar kodolieročiem – šī ir tikai viena no trakākajām idejām, kas iesniegta portālā ManaBalss.lv, bet tā arī nav publicēta. Portāla autori uzsver, ka dienasgaismu ierauga vien 20% no visiem rosinājumiem, jo daudzi tiek piedāvāti mirkļa iegribu iespaidā. Starp tiem rosinājumiem, kas sasniedz 10 tūkst. parakstu slieksni, lielākā daļa esot racionāli un patiešām rada izmaiņas valstī. Deputāti uz tautas vēlmi grozīt likumus raugās piesardzīgi, atzīstot, ka idejas bieži vien iestrēgst atbildīgo iestāžu gaiteņos.