Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Mamma

"Ar bērniņu uz rokām trīs stundas!" Gaidīšana pie stomatologa pārvēršas murgā!

"Ar bērniņu uz rokām trīs stundas!" Gaidīšana pie stomatologa pārvēršas murgā! 15

Gaidīšanās garās rindās nav patīkamākais laika pavadīšanas veids. Mūsdienās jāgaida ir visur – autoservisā strādā tikai viens meistars, lielveikalos kasieru mēdz būt par maz, un automašīnu rindas pilsētas centrā mēdz būt neiedomājamas. Īpaši nepatīkamu gaidīšanu piedzīvojusi māmiņa Rīgā, kura ar bērnu uz rokām devās pie stomatologa.

Pliks zīdaiņa dupsītis pa visu ekrānu - normāli vai nē? UgunsGrēka kadri šausmina Latvijas māmiņas

Pliks zīdaiņa dupsītis pa visu ekrānu - normāli vai nē? UgunsGrēka kadri šausmina Latvijas māmiņas 10

Noteikti daudzi seriāla UgunsGrēks cienītāji un mīļotāji pagājušās nedēļas sērijā pamanīja ko tādu, kas varētu šokēt daudzus. Helēna un Indulis, mainot zīdaiņa autiņbiksītes atklāj, ka viņu rokās nonācis nepareizais bērns – puisīša vietā viņi ierauga mazu meitenīti. To pamanīja arī visi skatītāji un daudziem radies jautājums – vai tas ir normāli, ja seriālā tiek rādīts pavisam pliks zīdainis?

Smieklīgi noderīgs VIDEO: kā pāraudzināt bērnus, kuri nepārtraukti strīdas

Smieklīgi noderīgs VIDEO: kā pāraudzināt bērnus, kuri nepārtraukti strīdas 1

Ja mājās ir divi, gandrīz vienāda vecuma razbainieki, tad strīdi, – lielākoties par vismazākajiem sīkumiem, norisinās nepārtraukti. Vecākiem attiecīgi ir jābūt dzelzs nerviem un pacietībai, jo vairumā gadījumu “kašķus” nav iespējams nedz atrisināt, nedz noteikt, kuram taisnība. Iespējams, ka rakstam pievienotais video tevi iedvesmos mēģināt ar “vējdzirnavām” tomēr pacīnīties. 

Psihologs Edmunds Vanags: kā audzināt bērnus 21. gadsimtā!

Psihologs Edmunds Vanags: kā audzināt bērnus 21. gadsimtā! 1

Kāpēc sākumskolas vecuma bērniem virtuālā pasaule ir tik svarīga? Kāpēc bērns ne dienas nevar iztikt bez mobilā telefona? Šos un citus jautājumus skaidro klīniskais psihologs un Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm mācību programmas Kā būt vecākam 21. gadsimtā? autors Edmunds Vanags.

Vecākiem strīdus vajadzētu atrisināt atsevišķā strīdu istabā

Vecākiem strīdus vajadzētu atrisināt atsevišķā strīdu istabā

Varētu šķist, par ko gan bērnam satraukties – ne viņam jādomā, kā nomaksāt ikmēneša rēķinus, ne par to, kā uzturēt ģimeni un konkurēt nežēlīgajā darba tirgū. Bezrūpīga dzīve vien. Tomēr arī bērni diendienā ir pakļauti lielākam vai mazākam stresam, ko izraisa pienākumi skolā, attiecības ar viņu līdzcilvēkiem skolā. Tāpēc īpaši būtiski, lai bērnam būtu stiprs atbalsts – ģimene. Tai jābūt kā miera zonai, nevis, kā dažkārt notiek, vēl viens faktors, kas rada stresu bērnam.