Trešdiena, 1. decembris

Arnolds, Emanuels

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Mājsēde

Iepirkšanās "lokdaunā": lai iegūtu nepieciešamo, internetveikalos jāpērk arī nevajadzīgais

Iepirkšanās "lokdaunā": lai iegūtu nepieciešamo, internetveikalos jāpērk arī nevajadzīgais

“Bez Tabu” skatītājs neizpratnē, kāpēc lielākie būvniecības un mājas preču veikali savos internetveikalos noteikuši minimālo pasūtījumu slieksni. Stingro ierobežojumu laikā vēlējies iegādāties specifisku spuldzi, kas nav nopērkama “pirmās nepieciešamības” preču veikalos, kas ir vienīgie, kuros uzņem klientus klātienē. Lai gan internetveikalos spuldzes cena ir ap 3 eiro, nākas tērēties lieki, lai sasniegtu minimālā pasūtījuma slieksni.

"Bite" analīze par mobilitāti: Vismazāk mājsēdē pārvietojas Rīgā dzīvojošie cilvēki

"Bite" analīze par mobilitāti: Vismazāk mājsēdē pārvietojas Rīgā dzīvojošie cilvēki

Vismazāk pārvietojas Rīgā dzīvojošie cilvēki, kas var nozīmēt, ka galvaspilsētas iedzīvotāji rūpīgi ievēro mājsēdi vai arī ir gatavojušies tai savlaicīgi un izbraukuši no Rīgas jau pirms tās ieviešanas, dodoties, piemēram, uz lauku mājām, liecina informācijas pakalpojumu sniedzēja “Bite” analīze par iedzīvotāju mobilitāti kopš 21. oktobra ieviestā “lokdauna” laikā.

Pārtikas veikali "mājsēdes" laikā

Sūdzību dēlis Pārtikas veikali "mājsēdes" laikā 48

“Vēršos pie Bez Tabu par, manuprāt, kārtējo netaisnību pret iedzīvotājiem šajā “mājsēdes” laikā. Respektīvi – par pārtikas veikalu visatļautību, par veikalu slēgšanas laiku,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Līga.

Fitnesa trenere Anita Pužule iesaka, kā būt fiziski aktīvam attālinātā darba laikā

Fitnesa trenere Anita Pužule iesaka, kā būt fiziski aktīvam attālinātā darba laikā 1

Fitnesa trenere, masiere, veselīga uztura lietpratēja Anita Pužule apzinās, ka Covid-19 pandēmija ieviesusi korekciju dzīvesveidā, dzīves ritmā un mēs visi kļūstam arvien pasīvāki un pasīvāki. To nodrošina attālināts darbs, ”Zoom” sanāksmes un ēdienu piegāde, ne gatavošana. Anita iesaka, kā saglabāt fizisku aktivitāti attālināta darba laikā.

Otrajā komandantstundas naktī pārkāpēju skaits pieaudzis

Otrajā komandantstundas naktī pārkāpēju skaits pieaudzis

Aizvadīta otrā nakts ar komandanstundu un par mājsēdes noteikumu neievērošanu sodīti vairāk nekā 300 personu, to vidū īpaši lielas nepatikšanas būs kādam vīrietim, kurš mājsēdes laikā dzērumā bēga no likumsargiem un kopumā soda naudās savāca teju 4000 eiro, vēsta TV3 Ziņas.

Ruks: Pirmā komandantstundas nakts aizvadīta samērā mierīgi

Ruks: Pirmā komandantstundas nakts aizvadīta samērā mierīgi

Pirmā komandantstundas nakts, kad no plkst. 20.00 vakarā līdz 5.00 no rīta dzīvesvietu nakts laikā varēja pamest tikai pamatotas nepieciešamības gadījumos, aizvadīta samērā mierīgi, “900 sekundēm” sacīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Galerija: sācies pirmais mājsēdes vakars

Galerija: sācies pirmais mājsēdes vakars 15

Sācies pirmais mājsēdes vakars, kad no plkst. 20.00 līdz 5.00 no rīta dzīvesvietu nakts laikā var pamest tikai pamatotas nepieciešamības gadījumos, un TV3 Ziņas devās Rīgas ielās, lai noskaidrotu, kā sokas ar ierobežojumu ievērošanu.

Ķirsis: Rīgas sabiedriskajā transportā pašvaldības piešķirtās atlaides novembra vidū atjaunos tikai vakcinētajiem

Ķirsis: Rīgas sabiedriskajā transportā pašvaldības piešķirtās atlaides novembra vidū atjaunos tikai vakcinētajiem 1

Laikā no 21.oktobra līdz 15.novebrim Rīgas sabiedriskajā transportā atceltās visas pašvaldības piešķirtās atlaides braukšanas biļešu iegādei novembra vidū atjaunos tikai pret Covid-19 vakcinētajiem, savukārt nevakcinētajiem biļetes joprojām būs jāiegādājas par pilnu cenu, intervijā TV3 ziņu raidījumam “900 sekundes” sacīja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks (JV) Vilnis Ķirsis.

"Lokdauna" ieviešanai Latvijai būs jāaizņemas papildu finanšu līdzekļi

"Lokdauna" ieviešanai Latvijai būs jāaizņemas papildu finanšu līdzekļi 14

“Lokdauna” ieviešanai Latvijai būs jāaizņemas papildu finanšu līdzekļi, lai stimulētu dīkstāvē nonākušās nozares, pirmdien pēc Krīzes vadības padomes (KVP) sēdes, kurā tika diskutēts par stingrākiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības novēršanai, sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Valdībā skata divus Covid-19 izplatības ierobežošanas variantus; visticamāk, atbalstīs uz nevakcinētajiem attiecināmos

Valdībā skata divus Covid-19 izplatības ierobežošanas variantus; visticamāk, atbalstīs uz nevakcinētajiem attiecināmos 2

Patlaban valdībā skata divus Covid-19 izplatības ierobežošanas scenārijus – stingrākais no tiem paredz striktus ierobežojumus visiem, tostarp vakcinētajiem, bet vājākais variants ierobežo nevakcinētos, viņiem atstājot tikai piekļuvi pirmās nepieciešamības situācijās un pakalpojumi funkcionē tikai “zaļajā režīmā”, par ko valdība drīzāk varētu izšķirties, lai gan tas daudz nelīdzētu, vēsta TV3 Ziņas.