Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Mairis Daiļais Liepiņš

''Ar Eglītes palīdzību sapratu, ka sievietes mani neinteresē.'' Mairis Daiļais nāk klajā ar paziņojumu

''Ar Eglītes palīdzību sapratu, ka sievietes mani neinteresē.'' Mairis Daiļais nāk klajā ar paziņojumu 15

Šova ”Piecērt Eglītei!” uzvarētājs dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš, izcīnījis daiļās Līgas Eglītes sirdi, drīz vien pakāpās maliņā, atstājot fanus neizpratnē, kāpēc pēkšņi zaudējis interesi par meiteni. Atklātā intervijā Skaties.lv Mairis nāk klajā ar ilgi lolotu paziņojumu, kuram beidzot ir gatavs. Dzejnieks sapratis – viņš nav heteroseksuāls.

Jaunas attiecības? Eglītes izbrāķētais Mairis atriebjas ar citu dāmu

Jaunas attiecības? Eglītes izbrāķētais Mairis atriebjas ar citu dāmu 10

Šovu ”Lauku sēta” un ”Piecērt Eglītei!” zvaigzne Līga Eglīte drīz pēc SPA atpūtas ar dzejnieku Mairi jau atkal pieķerta Gunāra apskāvienos. Kamēr pāra fani spekulē, kā beigsies Līgas un Gunāra stāsts un spriež, kā jūtas Mairis, dzejnieks Skaties.lv liek noprast, ka vairs nav ieinteresēts. Vai viņa sirdī jau iekritusi cita?

Maira atbilde Gunāram par Eglītes ''nocelšanu''

Maira atbilde Gunāram par Eglītes ''nocelšanu'' 17

Pagājušās nedēļas izskaņā sabiedrībā kopā negaidīti izgāja ”Piecērt Eglītei!” zvaigznes Līga Eglīte un Gunārs Sārtaputns. Abu ķermeņa valoda nepārprotami liecināja, ka abu attiecības ir tuvākas. Dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš, kuru Eglīte izvēlējās šovā un ar kuru nesen baudīja SPA atpūtu, atklāj, ko par šo visu domā.

‘’Viņš pat vēl lāgā nav sajutis, cik lieli pupi Eglītei ir, bet es jau zinu!’’ Saimnieka Gunāra paziņojums Mairim

‘’Viņš pat vēl lāgā nav sajutis, cik lieli pupi Eglītei ir, bet es jau zinu!’’ Saimnieka Gunāra paziņojums Mairim 9

Certurtdienas vakarā bāra ”Liepa” atklāšanas svētkos atpūtās kāds spilgts šovbiznesa pāris – ”Lauku sētā” iepazītā Līga Eglīte un ”Saimnieks meklē sievu” varonis Gunārs Sārtaputns. Taču Līga spēlē izvēlējās dzejnieku Mairi Daiļo Liepiņu, ar kuru nesen baudīja vairākas dienas SPA viesnīcā. Gunārs vēlas ar Skaties.lv starpniecību nodot paziņojumu Mairim.

Eglīte un Mairis kādā Rīgas bārā pazaudējuši ‘’dēlu’’

Eglīte un Mairis kādā Rīgas bārā pazaudējuši ‘’dēlu’’ 2

Par godu šova ‘’Piecērt Eglītei’’ finālam ‘’Lauku sētas’’ uzvarētājs Aigars Kļavs bija izgatavojis Čiekuru. Viņš to šovā izveidotajam pārim stādīja priekšā kā ‘’Egles dēlu’’, un novēlēja abiem par atvasi rūpēties. Taču izrādās, ka pāris ‘’dēlu’’ jau pazaudējis kādā Rīgas bārā.

Reportāža: Eglīte un Mairis bauda romantiskas brīvdienas SPA viesnīcā

Reportāža: Eglīte un Mairis bauda romantiskas brīvdienas SPA viesnīcā 22

Ir pagājušas Līgo svētku brīvdienas, nedaudz atvilkta elpa pēc filmēšanās, un šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ zvaigzne Līga Eglīte kopā ar mīlas spēlē izvēlēto Mairi Daiļo Liepiņu ir gatava baudīt galveno balvu – trīs greznas dienas – ”Wellton Riverside SPA Hotel”. Kādā no tām pāri apciemoja arī Skaties.lv, lai iemūžinātu jaunā pārīša saldo piedzīvojumu.

Būs vai nebūs pāris? Kā pēc šova turpinās Eglītes un Maira attiecības

Būs vai nebūs pāris? Kā pēc šova turpinās Eglītes un Maira attiecības 32

Noslēdzies vasaras iepazīšanās šovs ”Piecērt Eglītei!”, kurā no neskaitāmiem brīviem Latvijas vīriešiem ”Lauku sētas” Līga Eglīte izvēlējās dzejnieku Mairi Daiļo Liepiņu. Skaties.lv jautāja pārim, kā turpinās viņu stāsts pēc filmēšanas, un abu sajūtas ir daudzsološas!

''Piecērt Eglītei!'' lielais FINĀLS: Līga izdara gala izvēli

''Piecērt Eglītei!'' lielais FINĀLS: Līga izdara gala izvēli 52

Lielā diena ir klāt – pēc randiņiem vairāku nedēļu garumā daiļajai Līgai Eglītei beidzot laiks izvēlēties īsto vīrieti. Nauris, Mairis, Gunārs, Mārtiņš vai Jānis? ”Piecērt Eglītei!” lielais fināls ir klāt – kuru no pieciem izvēlēsies Līga? Lielais lēmums viņai nebūs jāpieņem vienai – Eglītei talkā nāks eksperti.

Otrais ''Piecērt Eglītei!'' finālists - Līgu savaldzina dzejnieks Mairis

Otrais ''Piecērt Eglītei!'' finālists - Līgu savaldzina dzejnieks Mairis 1

Daiļā Līga Eglīte ir izvēlējusies otru laimīgo vīrieti, kurš iekļūst šova ”Piecērt Eglītei!” finālā un tiek pie īsta vīra cienīga ”Fiskars” cirvja. Tas ir Mairis Daiļais Liepiņš, kurš ikdienā rosās kā pārdošanās speciālists, bet viņa sirdslieta ir dzeja un fotografēšana.

Foto: dzejnieks Daiļais noķēris smuko Violetu uz liderīgu sesiju

Foto: dzejnieks Daiļais noķēris smuko Violetu uz liderīgu sesiju 2

Šovasar Latvijā ar pompu atgriezās un drīz klusiņām atpakaļ uz Dāniju aizlidoja šovu zvaigzne Violeta. Pašmāju šovbiznesu atkal satricināt viņai neizdevās, taču meitene paguva nopozēt īpašā fotosesijā ”Mīlas kruīza” dzejniekam Mairim Daiļajam Liepiņam, ko Mairis ar lepnumu nu atrāda Skaties.lv.

Dzejnieku un šovu zvaigzni Mairi Daiļo nomoka sevišķi pikants jautājums

Dzejnieku un šovu zvaigzni Mairi Daiļo nomoka sevišķi pikants jautājums

Kopš vasaras vidus darbdienu vakaros TV3 priecē ar izklaidējošo izzinošu raidījumu ”Slavenību padomu aģentūra”, kurā Latvijas pazīstamas personas sniedz atbildes un komentārus jautājumos, kas nomoka Latvijas iedzīvotājus. Pirmdienas, 3. septembra, vakarā TV ekrānā uzmirdzēs šovā ”Mīlas kruīzs” iepazītais dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš no Tukuma.

Foto: Tukuma slavenība Mairis fanu ielenkumā prezentē dzejas krājumu

Foto: Tukuma slavenība Mairis fanu ielenkumā prezentē dzejas krājumu 2

Ar sirsnīgu fanu kopā sanākšanu Tukumā 2. jūnija pēcpusdienā prezentēts vietējās zvaigznes Maira Daiļā dzejas krājums ”Laika dzirkstis”. Dzejniekam un ”Mīlas kruīza” zvaigznei pasākums bijis īpašs, jo tajā pēc daudziem gadiem viņa mamma satikusi bērnības draudzeni, un viss, pateicoties ”Mīlas kruīzam”!

''Mīlas kruīza'' dzejnieks sācis tikties ar ''Saimnieks meklē sievu'' līgaviņu

''Mīlas kruīza'' dzejnieks sācis tikties ar ''Saimnieks meklē sievu'' līgaviņu 15

Lai arī ”Mīlas kruīza” laikā dzejniekam Mairim Daiļajam Liepiņam izveidojās tuvāks kontakts ar simpātisko Esteri Bušmani, pēc nokāpšanas no kuģa šis mīlas stāsts pačibējis. Taču Mairi ar patiesiem nolūkiem uzrunājusi Signe Gerika, kuru Latvija atceras kā vienu no ”Saimnieks meklē sievu” līgaviņām.