Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Mairis Briedis

Mairis Briedis un Kristaps Porziņģis kļuvuši par labiem draugiem?

Mairis Briedis un Kristaps Porziņģis kļuvuši par labiem draugiem?

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis un bokseris Mairis Briedis šovasar aizvadīja kopīgus treniņus. Basketbolists sacīja, ka tas darīts, lai uzlabotu koordināciju un kopējo veiklību. Tomēr, spriežot pēc abu pazīstamo sportistu teiktā, tad Porziņģim un Briedim izveidojusies draudzība.

FOTO! Aplūko, kā latviešu sportisti svinēja Lieldienas

FOTO! Aplūko, kā latviešu sportisti svinēja Lieldienas

Lieldienas ir svētki, kuros ģimenes krāso un ēd olas, uzrīko olu kaujas un meklē, kur Lieldienu zaķis tās ir paslēpis! Mēs esam ielūkojušies latviešu sportistu sociālajos tīklos, kur viņi padalījās ar saviem sekotājiem ar savām Lieldienu bildēm- ēdieni, atpūta un protams, ka olas! 

”Iedzīvotāji un policisti lepojas ar Tevi” – Ķuzis pasniedz Briedim Valsts policijas augstāko apbalvojumu

''Iedzīvotāji un policisti lepojas ar Tevi'' - Ķuzis pasniedz Briedim Valsts policijas augstāko apbalvojumu 9

Augsti novērtējot boksera, Valsts policijas amatpersonas Maira Brieža sportiskos sasniegumus, kas snieguši ieguldījumu ne tikai Latvijas, bet arī Valsts policijas tēla veidošanā, spodrināšanā un attīstīšanā, šodien, 12. aprīlī, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pasniedza Mairim Briedim Valsts policijas pirmās pakāpes goda zīmi par īpašu ieguldījumu Valsts policijas darbā. Tas ir visaugstākais Valsts policijas apbalvojums.

Brieža prēmēšana – “politiska spēle pirms vēlēšanām” JEB cilvēki nav vienisprātis par lēmumu piešķirt naudas balvu sportistam

Brieža prēmēšana - "politiska spēle pirms vēlēšanām" JEB cilvēki nav vienisprātis par lēmumu piešķirt naudas balvu sportistam 2

Bokserim Mairim Briedim valdība šodien piešķīra 28 tūkstošu eiro prēmiju par pasaules čempiona titula izcīnīšanu pirmā smagā svara kategorijā. Lai apbalvotu sportistu, valdībai bija jāpieņem politisks lēmums, jo likums liedz apbalvot sportistus par panākumiem komercsacensībās, kas nav oficiāli atzīts pasaules čempionāts.

Valters: Brieža uzvara pār Huku ir vēsturisks brīdis

Valters: Brieža uzvara pār Huku ir vēsturisks brīdis

3. aprīļa ”Overtime TV” raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Guntis priecājās par latviešu boksera Maira Brieža lielisko panākumu, izcīnot Pasaules boksa padomes (WBC) čempiona jostu pirmajā smagajā svarā.

Brieža treneris: Huks cīnījās ar negodīgām metodēm

Brieža treneris: Huks cīnījās ar negodīgām metodēm

Latviešu bokseris Mairis Briedis 2. aprīļa vakarā ieradās Rīgā, kur viņu sagaidīja simtiem atbalstītāju. Bokseris kļuva par pirmo latvieti, kurš ieguva pasaules čempiona jostu. Tikmēr Brieža treneris Sandis Kleins intervijā sacīja, ka vācietis Marko Huks cīnījies negodīgi.