Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Usiks brīvo laiku pēc uzvaras pār Briedi izmanto aktīvai atpūtai

Usiks brīvo laiku pēc uzvaras pār Briedi izmanto aktīvai atpūtai 1

Līdz maijā notiekošajam boksa supersērijas(WBSS) finālam, kurā latviešu bokseri Mairi Briedi uzveikušais Oleksandrs Usiks cīnīsies pret Krievijas pārstāvi Muratu Gasijevu, atlicis daudz laika, tāpēc ukrainis Usiks pievērsies citām ar boksu nesaistītām darbībām. 

Pasaulē nācis Maira Brieža piektais bērniņš

Pasaulē nācis Maira Brieža piektais bērniņš 4

Kamēr visa Latvija turēja īkšķus par boksera Maira Brieža profesionālajiem panākumiem, kāds īpašs notikums noticis Brieža privātajā dzīvē. Sieva Jūlija dāvājusi Mairim bērniņu. Šī ir jau piektā Maira atvasīte.

Video: lūk, tā ir jāfano! Brieža cīņa neaptur ballīti un dejas

Video: lūk, tā ir jāfano! Brieža cīņa neaptur ballīti un dejas

Sestdienas vakarā, šķiet, visa Latvija ar nepacietību gaidīja pusnakti, lai vērotu, kā ringā iziet mūsu bokseris Mairis Briedis, lai cīnītos pret ukraini Oleksandru Usiku. Taču kādā video redzams, ka tas nav liedzis apturēt pat dejas dzimšanas dienas svinībās.

Usika pārstāvis: Cīņas ar Briedi rezultāts izšķīrās vien 12.raundā

Usika pārstāvis: Cīņas ar Briedi rezultāts izšķīrās vien 12.raundā 3

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks uzvaru Pasaules Boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfināla cīņā pret latvieti Mairi Briedi nodrošināja vien noslēdzošajā, 12.raundā, portālam “XSport.ua” atklājis Usiku pārstāvošās promouteru kompānijas K2 ģenerāldirektors Aleksandrs Krasjuks.

Pirmizrāde: Dokumentālā filma. Briedis vs Usiks. Diena pēc cīņas

Pirmizrāde: Dokumentālā filma. Briedis vs Usiks. Diena pēc cīņas 1

Latvietis Mairis Briedis pret ukraini Oleksandru Usiku. Par nieka četriem punktiem pārāks bija Usiks. Tā sportā notiek. Pirmo no otrās vietas šķir sekundes tūkstošā daļa, centimetrs, vārti finālsērijas septītās spēles pagarinājumā. Un četri punkti boksa cīņā.

Noslēgusies boksa prognožu spēle! Noskaidrots uzvarētājs!

Noslēgusies boksa prognožu spēle! Noskaidrots uzvarētājs!

Ir noslēgusies boksa prognožu spēle! Līdz 27. janvārim ikvienam bija iespēja piedalīties boksa prognožu spēlē un laimēt divas biļetes uz Latvijas hokeja izlases spēli pret Kanādas olimpisko izlasi šā gada 4. februārī, kā arī divus Latvijas izlases kreklus.