Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Magone Burka

Magones Žanis atradis rekordlielu baraviku

Magones Žanis atradis rekordlielu baraviku 48

Lielākā baravika Latvijā šoruden, iespējams, atrasta Gulbenes pusē, un tās atradējs ir neviens cits, kā slavenās šovu zvaigznes un dzejnieces Magones Šutovienes vīrs Žanis! Sarunā ar Skaties.lv Magone atklāj sēnes iespaidīgos apmērus.

Magones un Žaņa versija par Ingūnas plosīšanos Gulbenē

Magones un Žaņa versija par Ingūnas plosīšanos Gulbenē 15

Šova ”Lauku sēta” otrās sezonas dalībniece Ingūna Stapāne nākusi klajā ar stāstu, kurā apgalvo, ka, būdama kaimiņiene, ieradusies Magones Šutovienes sētā, lai iedraudzētos, taču Magone no viņas esot aizlaidusies, bet Žanis raidījis prom. Pie Skaties.lv vērsās Magone un viņas vīrs Žanis, pastāstot pavisam citu stāstu.

Neviens nepērk Magones kāzu kleitu; Žanis neļauj samazināt cenu

Neviens nepērk Magones kāzu kleitu; Žanis neļauj samazināt cenu 58

Pagājušonedēļ pārdošanā tika izlikta dzejnieces un šovu zvaigznes Magones Šutovienes kāzu kleita. Pie Skaties.lv vērsušies Magones talanta cienītāji, kuri uzskata – kleita ir pārāk dārga un interesējas par iespējamu atlaidi. Sarunā ar Skaties.lv Magone paziņo – cena netiks samazināta, jo pret to iebilst viņas vīrs Žanis.

Ekskluzīvi foto: šovu zvaigzne Magone pirms dzemdībām līksmo ''Erotā''

Ekskluzīvi foto: šovu zvaigzne Magone pirms dzemdībām līksmo ''Erotā'' 41

Nupat Latviju pāršalca priecīga vēsts – pasaulē nākusi šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones Šutovienes (dzejā – Liedeskalns, šovbiznesā – Burka) meitiņa. Pēdējo nedēļu pirms dzemdībām Magone izbaudījusi skaisti – viņa izdevusi dzejas grāmatu un baudījusi vīriešu striptīzu ”Erotā”.

Pasaulē nākusi Magones Burkas meitiņa

Pasaulē nākusi Magones Burkas meitiņa 37

Drīz pēc savas pirmās dzejas grāmatas izdošanas šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka laidusi pasaulē arī savu pirmo meitiņu. Mazulīte piedzimusi Madonas slimnīcā un, iespējams, tiks saukta par Latviju.

Rīgā beidzot satikušies Magone un Ventis ar bērniem; pēc tikšanās Ventis draud ar tiesu darbiem

Rīgā beidzot satikušies Magone un Ventis ar bērniem; pēc tikšanās Ventis draud ar tiesu darbiem 12

Pēc vairākus gadus ilgas apmainīšanās ar apvainojumiem medijos Rīgā aci pret aci beidzot satikušies ”Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas skandalozie varoņi Ventis Vītols un Magone Šutoviene (agrāk Burka), kā arī abu kopīgais dēliņš, ko Ventis gadiem nebija saticies. Tikšanās, kura sākusies daudzsološi, beigusies ar skandālu, un nu Ventis gatavs vērsties tiesā.

Fane dod Magonei vērtīgus padomus cīņā ar Venti

Fane dod Magonei vērtīgus padomus cīņā ar Venti 91

Ar jaunu sparu atsākušās ”Saimnieks meklē sievu” Magones Šutovienes un Venta Vītola kaislības – Ventis medijiem sūrojas, ka dzejniece viņam liedz tikties ar abu kopīgo dēlu Raimondu Saulgaiti, bet Magone uzskata, ka tikšanās nav dēla interesēs – Ventis esot vardarbīgs. Pie Skaties.lv vērsusies kāda šīs sāgas sekotāja, kura vēlas Magonei dot viedu padomu.

Kurai taisnība - Magonei vai mammai? Ventis Vītols atklāti par Kalētu saimniecības drūmajām aizkulisēm

Kurai taisnība - Magonei vai mammai? Ventis Vītols atklāti par Kalētu saimniecības drūmajām aizkulisēm 73

”Saimnieks meklē sievu” dalībniece Magone Burka šobrīd iesaistījusies publiskā strīdā pati ar savu mammu – Gintas kundze apgalvo, ka Magone viņu padzinusi no pašas mājas un atsakās palīdzēt darbos saimniecībā, kamēr Magone skaidro, ka māja pirkta par viņas naudu un mamma pati norobežojusies. Pie Skaties.lv vērsās Magones otrā dēla tēvs Ventis Vītols, kurš labi pazīstams ar abām un savulaik padzīvojis saimniecībā, kura nu nokļuvusi strīda epicentrā.

Atklāti un skarbi: Magones ''likteņa varā pamestā'' mamma nāk klajā ar drausmu stāstu par slavenās ģimenes aizkulisēm

Ekskluzīvi Skaties Atklāti un skarbi: Magones ''likteņa varā pamestā'' mamma nāk klajā ar drausmu stāstu par slavenās ģimenes aizkulisēm 131

No Anglijas Latvijā atgriezusies ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone ar vīru Žanu un bērniem. Lai gan ģimene medijos uzbūra idilli par skaistu atgriešanos pie saknēm dzimtas mājās, viss neesot tik skaisti, kā izskatās. Pie Skaties.lv vērsās Magones mamma Ginta, kura ir tuvu izmisumam – pašas meita esot izdzinusi no mājas un pilnībā norobežojusies no slimās sievietes, kuru sākumā solījusi atbalstīt kā finansiāli, tā palīdzot lauku darbos.

Saimnieku šova saderīgākie pāri: vērtē eksperte Magone Burka

Saimnieku šova saderīgākie pāri: vērtē eksperte Magone Burka 57

Uz ”Saimnieks meklē sievu” filmēšanu Dikļos bija ieradusies bija arī pirmo sezonu leģenda Magone Burka. Kamēr skauģi jau sačukstas, ka latviešu dzejniece atkal sarosījusies vīru meklēt, Skaties.lv var atklāt, ka Magones ģimenes dzīvē viss ir lieliski. Randiņā viņa piedalījās, lai ar ekspertes aci izvērtētu jaunos pārus. Un viņai ir, ko teikt.

Ventis sveic Magoni vārda dienā ar makanu karpu

Ventis sveic Magoni vārda dienā ar makanu karpu 10

23. jūlijā vārda dienu svin Magones, tostarp, ”Saimnieks meklē sievu” leģenda Magone Burka, tagad Šutoviene. Apsveikt bijušo līgavu ar portāla Skaties.lv starpniecību vēlas arī kandavnieks Ventis Vītols, kuru Magone savulaik izvēlējās par vīru šova ietvaros un kuram dzemdēja dēlu.