Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Magņitogorskas Metallurg

Hērslijs saplēš vārtu tīklu un izrauj SKA uzvaru deviņu vārtu drāmā

KHL Gagarina kausa izcīņas finālsēriju ar dramatisku uzvaru sākusi latviešu treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA vienība, kas izbraukumā ar 5:4 pārspēja pērnās sezonas čempionvienību Magņitogorskas ”Metallurg”. Uzvaru piecas minūtes pirms pamatlaika nodrošināja zviedru uzbrucējs Patriks Hērslijs, kurš gūstot vārtus, saplēsa vārtu tīklu.

Zaripovs ''izvelk'' Magņitogorskai dramatisku uzvaru pret "Ak Bars"

Pateicoties vārtu guvumam priekšpēdējā minūtē, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pērnās sezonas čempione Magņitogorskas “Metallurg” otrdien svinēja uzvaru arī trešajā Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas spēlē.

Magņitogorskas "Metallurg" uzvar Astanas "Barys", Mozjakins labo KHL rekordu

Magņitogorskas “Metallurg” komandas zvaigzne Sergejs Mozjakins pirmdien laboja Kontinentālās hokeja līgas rekordu, kļūstot par līgas visu laiku labāko piespēlētāju, bet viņa pārstāvētā vienība Gagarina kausa izcīņā nokļuva vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Austrumu konferences finālā.

Savu rezultatīvu sniegumu turpina demonstrēt Sergejs Mozjakins, kurš trešajā periodā guva “hat-trick”, bet viņa pārstāvētā pērnās sezonas čempione Magņitogorskas “Metallurg” KHL konferenču līderu cīņā savā laukumā ar 5:4 (1:1, 0:2, 3:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja līgas stiprāko komandu Sanktpēterburgas SKA, kuru trenē Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Znaroka un Vītoliņa Sanktpēterburgas SKA uzvar Čelabinskas "Traktor"

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA svētdien savās mājās ar 5:3 uzvarēja Čeļabinskas “Traktor” komandu, kas ļāva līderiem par punktu palielināt savu pārsvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kopvērtējuma galvgalī, jo tuvākie sekotāji Maskavas CSKA uzvarēja vien pagarinājumā.