Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Maestro Raimonds Pauls

Elīnas Garančas un Raimonda Paula atkalsatikšanās ar skatītājiem koncertā "Ja tevis nebūtu..."

Elīnas Garančas un Raimonda Paula atkalsatikšanās ar skatītājiem koncertā "Ja tevis nebūtu..." 1

Nedēļas nogalē Latvijas Nacionālo teātri pieskandinās Maestro Raimonda Paula un pasaulslavenās operdziedātājas Elīnas Garančas atkalsatikšanās koncerts ”Ja tevis nebūtu.” Pandēmijas dēļ no janvāra pārceltais koncerts iecerēts kā Maestro 85. jubilejas svinības, un tajā būs iespēja dzirdēt jaunus un arī visiem zināmus Maestro skaņdarbus jaunā aranžējumā, stāsta TV3 Ziņas.

Pauls: Par koncertzāli ir jābeidz runāt, tā ir jāsāk būvēt

Pauls: Par koncertzāli ir jābeidz runāt, tā ir jāsāk būvēt 9

Beidzot ir cerība, ka kaut kas notiks. Tā par valdības lēmumu būvēt Nacionālo koncertzāli saka komponists Raimonds Pauls. Intervijā TV3 ziņām viņš uzsver, ka diskusijām par koncertzāles atrašanās vietu vajadzētu notikt bez asumiem un svarīgi ir ieklausīties speciālistu viedoklī.

Noskaties! Mārtiņš Ruskis piedāvā Paula dziesmas “Baltās rozes” videoklipu

Noskaties! Mārtiņš Ruskis piedāvā Paula dziesmas “Baltās rozes” videoklipu 1

Dziedātājs Mārtiņš Ruskis priecē dāmas ar romantiskām dziesmām un vīrišķīgu vokālu. Nu mūziķis piepilda vienu no saviem sapņiem un kopā ar maestro Raimondu Paulu gatavo koncertprogrammu “Piparmētru tēja”. Koncertprogrammas priekšvēstnesis ir dziesma ”Baltās rozes”, kurai tapis skaists videoklips.

Sirsnīgs video: Pugačovas meitiņa sveic Raimondu Paulu dzimšanas dienā

Sirsnīgs video: Pugačovas meitiņa sveic Raimondu Paulu dzimšanas dienā 11

12. janvārī 84 gadu dzimšanas dienu svinēja izcilais latviešu komponists Raimonds Pauls. Par īpašu sveicienu viņam bija parūpējusies arī krievu estrādes primadonna Alla Pugačova. Viņa sociālajos tīklos publicēja īpašu dziesmu, ko par godu Paulam dzied viņas mazā meitiņa Ļiza.

Joku dienā Bez Tabu pārliecinās, ka maestro ar humora izjūtu viss ir kārtībā

Joku dienā Bez Tabu pārliecinās, ka maestro ar humora izjūtu viss ir kārtībā

Rūdolfa Blaumaņa meistarību, radot “Skroderdienas Silmačos” vai “No saldenās pudeles” nevienam tā īsti vēl nav izdevies pārspēt, taču mums ir cilvēki, kas prot likt apkārtējiem pasmaidīt, tostarp maestro Raimonds Pauls. Par to pārliecinās raidījuma “Bez Tabu” žurnālisti, apciemojot Raimondu Paulu 1. aprīlī, Joku dienā. 

Kurš pelnījis uzvaru? Raimonds Pauls analizē “X Faktora” fināla talantus

Kurš pelnījis uzvaru? Raimonds Pauls analizē “X Faktora” fināla talantus 18

Maestro Raimonds Pauls arī ir sekojis līdzi ”X Faktoram” un redzējis, kā visi trīs finālisti nonāk līdz finiša taisnei. Salīdzinot šova pirmās un otrās sezonas dalībnieku vokālās prasmes maestro paziņo, ka šova līmenis ir ļoti audzis. Finālistiem ir potenciāls darboties mūzikas biznesā.

Jaunciema osta aicina uz īpašiem Ezera mūzikas koncertiem

Jaunciema osta aicina uz īpašiem Ezera mūzikas koncertiem

Ievērojot Ezera koncertu tradīciju, Jaunciema ostas laivu šķūnī notiks īpaši saulrieta koncerti. Trešdien, 23. augustā klausītājus priecēs šarmantā dziedātāja Dināra Rudāne kopā ar maestro Raimondu Paulu, savukārt ceturtdien, 24. augustā ostu pieskandinās koris Kamēr, solists Daumants Kalniņš un LNSO stīgu grupa ar pirmo vijoli – Raimondu Ozolu un ģitāras virtuozu Kasparu Zemīti.

VIDEO: mūsdienu Dzeguzītes ansambļa bērni koncertā nodzied pat 34 dziesmas!

VIDEO: mūsdienu Dzeguzītes ansambļa bērni koncertā nodzied pat 34 dziesmas! 1

Līdz lielkoncertam atlikusi pusstunda, un mazie “dzeguzēni” vēl tiek pucēti, lai uz skatuves izskatītos ne mazāk sapostas kā lielās estrādes zvaigznes. “Viņiem jau ne tikai nosaukumā, bet arī galvās ir tie “putni! Pozitīvā nozīmē,” smej lielkoncerta režisors, Dailes teātra aktieris Intars Rešetins.

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk

Pērn nevienam bērnam nav dots vārds Solvita vai Laimdota, Raimondu vairāk 1

Vai politiskie notikumi vai spilgtas politiskās personas ietekmē to, kādus vārdus vecāki izvēlas jaundzimušajiem? Šāds pētījums nav veikts, taču cilvēki ielās uzskata, ka sabiedrībā zināmi vārdu nēsātāji ietekmē to, vai jaunie vecāki izvēlēsies šos vārdus saviem bērniem.

Dibina Jūrmalas goda zīmi un titulu Goda jūrmalnieks

Dibina Jūrmalas goda zīmi un titulu Goda jūrmalnieks

Lai izteiktu atzinību par cilvēku ieguldījumu Jūrmalas pilsētas attīstībā un kūrortpilsētas vārda popularizēšanā, Jūrmalas pilsētas dome dibinājusi augstāko apbalvojumu – goda zīmi, kas kopā ar titulu Goda jūrmalnieks un naudas balvu tika pasniegtas Latvijas valsts proklamēšanas gadadienas laikā.