Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

LTRK

Valdības partneri: Sadarbība ar Kariņa valdību neesot veidojusies tik veiksmīga, kā ar iepriekšējiem Ministru kabinetiem

Valdības partneri: Sadarbība ar Kariņa valdību neesot veidojusies tik veiksmīga, kā ar iepriekšējiem Ministru kabinetiem 2

Valdības partneri, uzņēmējus pārstāvošas organizācijas vēlētos lielāku iesaisti lēmumu pieņemšanā nekā tas ir bijis Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) vadītā Ministru kabineta pirmajos divos darbības gados, aģentūrai LETA pauda Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) pārstāvji.

LTRK: Jaunā koronavīrusa radītā krīze pakāpeniski skars visas nozares

LTRK: Jaunā koronavīrusa radītā krīze pakāpeniski skars visas nozares 1

Saistībā ar jaunā koronavīrusa radīto krīzi šobrīd visvairāk cieš ar tūrismu saistītās nozares, taču pēcāk krīze “domino” efektā skars arī citas nozares, tā intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” norādīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis.

Uzņēmēji steidzina politiķus risināt problēmas eksportā

Uzņēmēji steidzina politiķus risināt problēmas eksportā 1

Darba roku deficīts, ”naudas atmazgāšanas” risku pārbiedēto banku attieksme – šīs un citas problēmas valdību risināt rosina uzņēmēji, jo tās kavē eksporta un visas ekonomikas attīstību. Ceturtdien notika pirmais Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotais Krišjāņa Valdemāra vārdā nosaukts forums, kura laikā pārrunātas sasāpējušās problēmas.

Gatavojas licencēt ārpakalpojuma grāmatvežus

Gatavojas licencēt ārpakalpojuma grāmatvežus 2

Pēc starptautisko ekspertu kritikas par vājo kontroli ārpakalpojumu grāmatvedības nozarē Latvijā, kuru tāpēc bijis iespējams iesaistīt naudas atmazgāšanas procesos, Valsts ieņēmumu dienests (VID) kopā ar Finanšu ministriju (FM) gatavojas to licencēt.

Viltojumu dēļ Latvija zaudē 109 miljonus eiro gadā

Viltojumu dēļ Latvija zaudē 109 miljonus eiro gadā 24

Katru gadu viltošanas un pirātisma dēļ Latvija cieš zaudējumus apmēram 109 miljonu eiro apmērā. Par to liecina Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma biroja jaunākie dati par 11 galvenajām ekonomikas nozarēm.

VID liks akcentu uz brīvprātīgo nodokļu nomaksu

VID liks akcentu uz brīvprātīgo nodokļu nomaksu 1

Nākamajos gados galvenais nodokļu iekasētājs – Valsts ieņēmumu dienests (VID) – turpināšot uzlabot attieksmi pret godīgiem nodokļu maksātājiem. Šobrīd top Ievas Jaunzemes vadītā dienesta jaunais darbības redzējums.