Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

LNT

Vai cilvēkēdāji sagaidīja Egonu Reiteru un Mārtiņu Opmani atplestām rokām? Iepazīsti Indijas tumšo pusi - 7. sērija

Vai cilvēkēdāji sagaidīja Egonu Reiteru un Mārtiņu Opmani atplestām rokām? Iepazīsti Indijas tumšo pusi - 7. sērija 1

Ceļotāji un piedzīvotāju meklētāji Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis joprojām ceļo pa Indiju un pēc ciemošanās Varanasi dodas uz lielās upes Gangas otru krastu. Vai eiropietis maz var saprast Indiju? No kādiem stereotipiem un iekšējiem ierobežojumiem jāatsakās, lai pieņemtu šo valsti, un kāpēc bez zināšanām par senajām reliģijām tas nekad neizdosies?

"Indija ir tā vieta, kur aizbraukt, ja tev šķiet, ka dzīvē visu jau esi redzējis!" Piedzīvojumu ekspedīcija "700 pasaules brīnumi" - 5. sērija

"Indija ir tā vieta, kur aizbraukt, ja tev šķiet, ka dzīvē visu jau esi redzējis!" Piedzīvojumu ekspedīcija "700 pasaules brīnumi" - 5. sērija 1

Kurš gan nav dzirdējis par svēto pilsētu Varanasi? Dzirdējuši tiešām varbūt ir daudzi, tomēr nu ir iespēja pašam savām acīm skatīt šo pilsētu, kurai nelīdzinās neviena cita uz visas planētas. Piedzīvojumu meklētāji Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis savas ekspedīcijas “700 pasaules brīnumi. Indija” 5. epizodē ieradīsies Varanasi – dodies viņiem līdzi!

"Kad cīņai ar savu spēku vien nepietiek!" Seko līdzi īstām kaislībām un intrigām šovā "Izdzīvotāji"

"Kad cīņai ar savu spēku vien nepietiek!" Seko līdzi īstām kaislībām un intrigām šovā "Izdzīvotāji"

No 7. marta ceturtdienās plkst. 21:40 kanāla LNT skatītājus priecē jauns aizraujošs šovs ”Izdzīvotāji” – jau trīsdesmit ceturto sezonu. Šajā sezonā šovā satiekas dalībnieki, kas reiz jau piedalījušies un izcēlušies ar īpaši agresīvu, viltīgu vai neparedzamu spēli. Tie ir spilgtākie dalībnieki, kuri mainīja spēles gaitu visneparedzamākajos brīžos.

"Dažreiz tas ir pārāk neticami"! Piedzīvojumu meklētāji Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis dodas ekspedīcijā uz Indiju - 1. sērija!

"Dažreiz tas ir pārāk neticami"! Piedzīvojumu meklētāji Egons Reiters un Mārtiņš Opmanis dodas ekspedīcijā uz Indiju - 1. sērija!

Indijas tūrisma ministrijas oficiālais reklāmas sauklis ir ”Incredible India” (Neticamā Indija), un tas ļoti precīzi pasaka, kas ceļotājus sagaida Indijā. Taču piedzīvojumu meklētāju Egona Reitera un Mārtiņa Opmaņa ekspedīcijai uz Indiju ātri vien rodas sauklis ”Sometimes it’s too incredible!” (Dažreiz tas ir pārāk neticami!), jo pārsteidzošā zeme ir patiesi neskaitāmu brīnumu pilna.

Iepazīsti Indijas zemi un kultūru neaizmirstamā ceļojumā kopā ar Egonu Reiteru un Mārtiņu Opmani!

Iepazīsti Indijas zemi un kultūru neaizmirstamā ceļojumā kopā ar Egonu Reiteru un Mārtiņu Opmani!

Radiodīdžejs, fotogrāfs un piedzīvojumu meklētājs Egons Reiters kopā ar mūziķi Mārtiņu Opmani devās aizraujošā ekspedīcijā pa pārsteidzošo, krāšņo un eksotisko Indiju, dokumentēja savus piedzīvojumus, un no 7. marta ceturtdienu vakaros plkst. 21.10 raidījumā “700 pasaules brīnumi” kanāls LNT piedāvā doties ceļotājiem līdzi un apskatīt kontrastu pilno zemi savām acīm.

"Sievišķīgās atriebības" - spraigs stāsts par turku mājsaimnieču intrigām un draudzību

"Sievišķīgās atriebības" - spraigs stāsts par turku mājsaimnieču intrigām un draudzību 7

No 23. janvāra darbdienās plkst. 19.00 kanālā LNT uzreiz pēc seriāla ”Fī” dramatiskajiem noslēguma notikumiem sāksies jauns turku seriāls ”Sievišķīgās atriebības”. Stāsta centrā ir četras jaunas, skaistas, veiksmīgas sievietes – Oija, Marve, Pelina un Arzu, kuras skolas laikā bija nešķiramas draudzenes. Kad trīs draudzenes Oiju ļauni izjokoja, viņa bija spiesta pamest gan skolu, gan pilsētu.

Prokuratūras vajadzībām renovēs ēku Aspazijas bulvārī

Prokuratūras vajadzībām renovēs ēku Aspazijas bulvārī

Pēc aptuveni trim gadiem zem viena jumta plānots apvienot vairākas Rīgā esošās prokuratūras struktūras. Šim nolūkam pielāgos bijušo Rīgas Galvenās policijas pārvaldes ēku pilsētas centrā – Aspazijas bulvārī.

Mazinās tolerance attiecībā uz vardarbību pret sievietēm

Mazinās tolerance attiecībā uz vardarbību pret sievietēm

Teju katram piektajam Latvijas iedzīvotājam pēdējo 12 mēnešu laikā ir pieaugusi pārliecība, ka ir nepieciešams iejaukties, redzot vardarbību ģimenē. Šis ir viens no galvenajiem secinājumiem, ko speciālisti uzsver, analizējot pusgadu ilgušo kampaņu, kuras mērķis bija mazināt sabiedrībā valdošo vienaldzību attiecībā uz vardarbību pret sievietēm.