Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT Ziņas

LNT Ziņas

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

CAA testē jaunas ierīces dronu lidojumu kontrolei; pārkāpējiem draud sods līdz 3000 eiro

CAA testē jaunas ierīces dronu lidojumu kontrolei; pārkāpējiem draud sods līdz 3000 eiro 1

Civilās aviācijas aģentūra (CAA) sākusi testēt jaunas ierīces, kas uztver drona signālu un vietu, no kurienes bezpilota lidaparāts tiek vadīts. CAA ar šīm ierīcēm Rīgā dienā fiksē vidēji 50 bezpilota lidaparātus. Viens no pirmajiem pasākumiem, kur par neatļautu drona pacelšanu aviācijas uzraugi piemēros arī normatīvajos aktos paredzētos sodus, būs jau svētdien gaidāmais Rīgas maratons.

Zemnieki lūdz atļaut medīt migrējošās zosis

Zemnieki lūdz atļaut medīt migrējošās zosis 2

Dabas aizsardzības pārvalde šogad saņēmusi rekordlielu zemnieku pieteikumu skaitu kompensācijām par putnu izpostītiem sējumiem. Lai tiktu galā ar migrējošo zosu baru nodarīto postažu, lauksaimnieki lūdz atļaut šos putnus medīt.

Tramvaju satiksmei slēgtais Brasas tilts: BVKB pagaidām nesniedz publisku informāciju par tā drošību

Tramvaju satiksmei slēgtais Brasas tilts: BVKB pagaidām nesniedz publisku informāciju par tā drošību 2

Rīgā turpinās nedienas ar satiksmes pārvadiem. Pēc Rīgas domes negaidītā lēmuma slēgt tramvaju satiksmi uz Brasas tilta, 11. tramvaja maršruts aizvietots ar pagaidu autobusu. Rīgas domē par tālāku situācijas risinājumu lems nākamās nedēļas sākumā, tikmēr Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) pagaidām nesniedz publisku informāciju par Brasas tilta drošību.

LPS: Valsts iecere virzīties uz centralizāciju apdraud demokrātijas pamatus

LPS: Valsts iecere virzīties uz centralizāciju apdraud demokrātijas pamatus 2

Valsts iecere virzīties uz centralizāciju apdraud demokrātijas pamatus un robežu grozīšana bez citiem attīstības pasākumiem būs maz efektīva – šādi uzskati par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iecerēto teritoriālo reformu izskanēja Latvijas pašvaldību savienības (LPS) kongresā.

ZZS sola panākt, ka ES finansiāli atbalsta gan ģimenes, gan emigrējušos tautiešus, kuri vēlas atgriezties Latvijā

ZZS sola panākt, ka ES finansiāli atbalsta gan ģimenes, gan emigrējušos tautiešus, kuri vēlas atgriezties Latvijā 13

Kopš pievienošanās Eiropas Savienībai (ES), Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ir kandidējusi visās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, taču sekmīgi partija startēja tikai iepriekšējās vēlēšanās 2014. gadā, kad mandātu ieguva Iveta Grigule. Tomēr arī šis ZZS ir bijis nosacīts panākums, jo partija no savas eiroparlamentārietes norobežojās, turklāt – Grigule no ZZS ir izstājusies. Savukārt pirmā no abām reizēm, kad ZZS ir vadījusi valdību, bija vēsturiskā laikā, – kad premjers bija Indulis Emsis, Latviju uzņēma ES.