Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Horoskops aunam

Šodien uzmanības un kritiķa gars būs tavs pavadonis. Ņemot vērā šodienas īpaši kritisko skatu, vari pārskatīt kādus dokumentus vai rediģēt tekstus. Neviena kļūdiņa neizspruks sveikā.

Horoskops vērsim

Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un netradicionālu veidu kā to pasniegt.

Horoskops dvīņiem

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt godīgam un atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo aizdomu, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Horoskops vēzim

Piedalies kādā sen plānotā, unikālā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu. Kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Horoskops lauvai

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizdibināmi un apņēmība slinka.

Horoskops jaunavai

Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi un četrkājainie mājas mīluļi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Horoskops svariem

Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos sarežģītākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Horoskops skorpionam

Taviem vārdiem šodien jābūt ar riktīgi gruntīgu segumu. Ja reiz esi izlēmis atvērt muti, noved sarunu līdz loģiskām beigām. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un nežēlīgs.

Horoskops strēlniekam

Šī materiālā pasaule tevi ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Šodien pirkšanas kāre zaudējusi sāta sajūtu. Sevis lutināšana ir ļoti veselīgas pašapziņas rādītājs, bet nepārcenties.

Horoskops mežāzim

Tavs parasti skaidrais prāts šodien tāds aizmiglots un neobjektīvs. Visādi komersanti tevi apstrādās kā mazo bērnu. Neiekrīti šajos slazdos, jo iegādātais izrādīsies galīgi neatbilstošs iztērētajiem līdzekļiem.

Horoskops ūdensvīram

Neseno dienu problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties neaptveramajā informācijas jūrā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents gan vārdu, gan darbu kaujās.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien visu nokārto. Īpaši, ja tas skar Jūsu kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, turpini komunicēt un neizslēdz saziņas mehānismus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT Ziņas

LNT Ziņas

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

Pētnieki: Pārmērīga soctīklu lietošana draud ar diagnozi - narcisisms

Pētnieki: Pārmērīga soctīklu lietošana draud ar diagnozi - narcisisms

Jauns pētījums liecina, ka pārmērīga aizraušanās ar sociālajiem tīkliem, jo īpaši “selfijiem”, var beigties ar narcismu. Pētnieki apgalvo, ka, aktīvi lietojot tādas sociālo mediju platformas kā “Facebook” vai “Instagram”, apmēram piektā daļa no mums riskē kļūt par narcisiem. 

Latviju simtgadē apciemo Islandes prezidents - tieši šī valsts pirmā atzina Latvijas neatkarības atjaunošanu

Latviju simtgadē apciemo Islandes prezidents - tieši šī valsts pirmā atzina Latvijas neatkarības atjaunošanu

Nedēļas nogalē svinēsim valsts jubileju un sagaidām pirmos viesus. Islande bija pirmā valsts, kas atzina Latvijas neatkarības atjaunošanu un šīs valsts prezidents Gudni Jouhannessons tika uzņemts Rīgas pilī. Prezidents Raimonds Vējonis Islandei pateicās par šo atbalstu un norādīja, ka Islandes drosmīgā rīcība ir spilgts pierādījums tam, cik nozīmīgs var būt mazu valstu izšķirīgs lēmums svarīgos brīžos. 

Gerhards liek Rēzeknes domei atmaksāt iedzīvotājiem "nelikumīgi iekasētos līdzekļus par audzēkņu ēdināšanu"

Gerhards liek Rēzeknes domei atmaksāt iedzīvotājiem "nelikumīgi iekasētos līdzekļus par audzēkņu ēdināšanu"

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) uzdevis “Saskaņas” vadītajai Rēzeknes pilsētas domei atmaksāt iedzīvotājiem “nelikumīgi iekasētos līdzekļus par audzēkņu ēdināšanu pašvaldības speciālajās pirmsskolas izglītības iestādēs”, informēja ministra pārstāve Santa Vaļuma.

Valdības veidošana: vairums partiju ieņem nogaidošu nostāju

Valdības veidošana: vairums partiju ieņem nogaidošu nostāju 3

Dienu pēc tam, kad izgāzās Jāņa Bordāna (JKP) centieni izveidot valdību, vairums politisko spēku ieņēmuši nogaidošu pozīciju. Politiķi turpina neformālas konsultācijas, bet oficiālas sarunas šodien netika rīkotas. Partijas gaida, kuram kandidātam Valsts prezidents Raimonds Vējonis nākamajam dos iespēju mēģināt izveidot valdību.

Koļegovas brālis tiesā liecina, ka viņam ar māsu bijuši noslēgti vairāki dāvinājuma līgumi par dividenžu atdāvināšanu

Koļegovas brālis tiesā liecina, ka viņam ar māsu bijuši noslēgti vairāki dāvinājuma līgumi par dividenžu atdāvināšanu 3

Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Inga Koļegova, kurai agrāk piederēja kapitāldaļas sava brāļa uzņēmuma SIA “Pallogs”, savu peļņu no dividendēm atdāvināja brālim Mārim Zudānam, ar kuru viņa bija noslēgusi vairākus dāvinājuma līgumus, šodien Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesā liecināja Zudāns.

Zinātnieki lems par jaunu kilograma standartu

Zinātnieki lems par jaunu kilograma standartu

Cik īsti smags ir kilograms – šāds “smags” lēmums šonedēļ jāpieņem starptautiskam zinātnieku konsīlijam, kurš pulcēsies Versaļā, Francijā, un lems par jaunu šīs svara mērvienības standartu. Kāpēc būtu jāmaina līdz šim pastāvējušo standartu, un kāds būs jaunais?