Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā darījumā ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja neieklausīsies citu izteiktajās prognozēs, vinnesta varbūtība daudzkārt samazināsies.

Horoskops vērsim

Tu nomaldīsies no pareizā ceļa, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes izrādīsies kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu varēšanu.

Horoskops dvīņiem

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un arī pārslodzei.

Horoskops vēzim

Tas, kas sākumā šķitīs patiess un uzticams, beigās var izrādīties neīsts un melīgs. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām nelielās norādes, kas tevi mudinās doties pareizajā virzienā.

Horoskops lauvai

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar ietekmi un pēdējā vārda tiesībām kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, mudinās tevi izvirzīt prasības, kuras nav izpildāmas.

Horoskops jaunavai

Esi pamodies ar vēlēšanos darīt vairāk un arī to, ko noteikti nevajadzētu. Enerģijas rezerves tevi nodrošinās ar nepieciešamo degsmi un apetīti pēc lielāka kumosa, nekā spēj apēst.

Horoskops svariem

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Izmaini spēka pielikšanas punktus. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops skorpionam

Ļoti rūpīgi attiecies pret visiem, kuri analīzē un vērtē tavu darbu, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var gadīties kāds pārpratums, galvenokārt dēļ pienākumiem un solījumiem, kurus nespēj pildīt.

Horoskops strēlniekam

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka vēlēsies uzņemties papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls gandarījums, gan fizisks izsīkums.

Horoskops mežāzim

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz senām problēmām un pārstāsi cilāt vecās lietas. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus oponentus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops zivīm

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT Ziņas

LNT Ziņas

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Latviju atzīst par ES līderi cīņā pret Krievijas dezinformācijas kampaņām

Latviju atzīst par ES līderi cīņā pret Krievijas dezinformācijas kampaņām 1

Starptautiskajā reitingā Latvija atzīta par līderi Eiropas Savienībā cīņā pret Krievijas centieniem iejaukties iekšpolitikā un Krievijas izvērstajām dezinformācijas kampaņām. Latvijas spējas pretoties prokrieviskajām aktivitātēm tiek sauktas par piemēru citām valstīm. Šāds vērtējums atrodams Čehijā bāzētās nevalstiskās organizācijas, politiskās domnīcas ”European Values” programmas ”Kremlin Watch” izveidotajā reitingā.

Programma "Iespējamā misija" saņem balvu par izciliem sasniegumiem, taču tās nākotne ir neskaidra

Programma "Iespējamā misija" saņem balvu par izciliem sasniegumiem, taču tās nākotne ir neskaidra

Pedagogu kustība ”Iespējamā misija” saņēmusi Eiropas Pilsoņu balvu, ko piešķir par izciliem sasniegumiem. Taču pašas organizācijas turpmākā darbība joprojām ir neskaidra naudas trūkuma dēļ. Pēc šogad īstenotās nodokļu reformas uzņēmēju motivācija ziedot ir samazinājusies, bet organizācijas darbības turpināšanai nepieciešami teju 100 000 eiro.

Daļa kompensējamo zāļu kļūs lētāka

Daļa kompensējamo zāļu kļūs lētāka

Lētākas zāles ar nākamo mēnesi pacientiem sola Veselības ministrija. Tas kļuvis iespējams, jo šogad noteikta maksimāli pieļaujamā cena līdzvērtīgas efektivitātes zālēm un ražotāji vairākiem desmitiem medikamentu gatavi samazināt savu cenu. 

Policiju mudinās iereibušos nogādāt atskurbtuvēs

Policiju mudinās iereibušos nogādāt atskurbtuvēs

Virzību sākuši grozījumi Policijas likumā, kas saistīti ar iereibušu cilvēku aizturēšanu. Līdz šim grādīgo dzērienu vai citu apreibinošu vielu ietekmē esošus cilvēkus nereti nogādāja atskurbšanai policijas iecirknī.

Divgadīgs bērns apēd sīknaudu

Divgadīgs bērns apēd sīknaudu 2

Vakar Kurzemē divus gadus vecs bērns atradis sīknaudu un vairākas monētas apēdis, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Ievainotie Ukrainas karavīri izies ārstēšanas kursu rehabilitācijas centrā “Vaivari”

Ievainotie Ukrainas karavīri izies ārstēšanas kursu rehabilitācijas centrā “Vaivari”

Militārajā konfliktā skartās Austrumukrainas Slovjansku šajā nedēļas nogalē sasniegušas humānās palīdzības kravas no Latvijas. To veduši Latvijas Nacionālie bruņotie spēki, bet pašu palīdzības saturu, piemēram, apģērbu un apavus vākuši iedzīvotāji dažādās Latvijas mazpilsētās. Mūsu palīdzība Ukrainai izpaudīsies arī kā cietušo karavīru rehabilitēšana Nacionālajā rehabilitācijas centrā ”Vaivari”. 

Rosinās pašvaldības veidot kopīgu pašvaldības policiju

Rosinās pašvaldības veidot kopīgu pašvaldības policiju

Lai uzlabotu sabiedrisko drošību un policijas darba kvalitāti, rosinātas izmaiņas likumā, kas nosaka pašvaldībām tiesības izveidot kopīgu policiju. Šobrīd Latvijā savas pašvaldības policijas nav 40 pašvaldībās un tur sabiedrisko kārtību nodrošina Valsts policijas darbinieki.

Ziņojums: Divi no trim otrgadniekiem Latvijā ir zēni

Ziņojums: Divi no trim otrgadniekiem Latvijā ir zēni

Divi no katriem trim mācību gada atkārtotājiem pamatizglītības otrajā posmā Latvijā ir zēni, liecina jaunākais Starptautiskās ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ziņojums par izglītību “Education at a Glance 2018: OECD Indicators”.