Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet saskatīt galvenās tendences un virzienus. Vēlreiz pārdomāsi senāk izteiktu darba piedāvājumu.

Horoskops vērsim

Metru virs zemes šodien nelidosi, pat ne pusmetru. Jutīsies fiziski un garīgi noguris. Iespējams, tas no nevēlēšanās atzīt savas kļūdas. Paliks vieglāk, ja izritināsi balto karogu vai meklēsi kompromisu.

Horoskops dvīņiem

Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, dabū to ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, tad uzticies savai dienasgrāmatai vai atveldzē dvēseli kādā virtuālā dialogā.

Horoskops vēzim

Novērtēsi precīzu informāciju, labu padomu un draudzīgu kritiku. Neatliec braucienu, sarunu vai tikšanos uz citu laiku. Arī visas materiālās saistības jānokārto šodien.

Horoskops lauvai

Naudas jautājumi skars visas tavas dzīves sfēras. Ar to jārēķinās plānojot izklaidi, bērnu aktivitātes vai romantiskus izgājienus. Neskatoties uz nedaudz savilkto jostu, būsi lieliskā omā.

Horoskops jaunavai

Izcila diena, lai sakārtotu savas laicīgās dzīves vajadzības un vērtību sistēmas materiālo pusi. Īsi un skaidri - nepieciešams pārbaudīt savas drošības garantijas un rezerves izejas.

Horoskops svariem

Tavu noskaņojumu var uzlabot kādas nejaušas sagadīšanās. Vari nejauši iesaistīties sarunā un iegūt ilgi meklēto informāciju vai saņemt apstiprinājumu kādam dokumentam, kas ir būtiski kavējis naudas ienākumus. Dienas beigās būs ko svinēt.

Horoskops skorpionam

Iespējams atkal nonāksiet pie viena pārrunu galda ar bijušajiem darba partneriem vai atkal cilāsiet kādu vecu problēmu šodienas attiecībās. Neuzņemies starpnieka vai konsultanta lomu. Jātiek galā ar esošo, tāpēc nedomā par rītdienu.

Horoskops strēlniekam

Pašam vien jāizburās cauri visiem dokumentiem un nemeklē citu palīdzību. Labā ziņa – to darot, atradīsi kādas kļūdas, sapratīsi, kas nav īsti pareizi un pie viena sakārtosi failus.

Horoskops mežāzim

Darbā meklē iespēju, lai izdiskutētu ar priekšniecību savu atalgojumu un citas sociālās garantijas un arī ģimenes lokā varat pārrunāt ģimenes budžetu un saplānot materiālās vajadzības .

Horoskops ūdensvīram

Šodien būsi līdz nervam atklāts sarunā ar draugu, radinieku vai savu mīļoto. Tava atklātība var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops zivīm

Emocionālais fons būs cieši savijies ar sapņu tēliem un iluzoriem plāniem, kas dzims tavā iztēlē. Tā kā šodien to būs daudz, uzmanies tos saukt vārdos, jo iztēles personāži var arī atnākt ciemos...

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT Ziņas

LNT Ziņas

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

Nabadzības riskam Latvijā pakļauti 23,3% iedzīvotāju

Nabadzības riskam Latvijā pakļauti 23,3% iedzīvotāju

Latvijā 2017. gadā nabadzības riskam bija pakļauti 446 000 jeb 23,3% iedzīvotāju, kas ir par 1,2 procentpunktiem vairāk nekā 2016. gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) 2018. gadā veiktās iedzīvotāju aptaujas dati.

Par gandrīz 200 000 eiro izkrāpšanu no Eiropas fondiem uzņēmējam piespriež trīs gadu cietumsodu

Par gandrīz 200 000 eiro izkrāpšanu no Eiropas fondiem uzņēmējam piespriež trīs gadu cietumsodu

Rīgas apgabaltiesa šonedēļ piesprieda trīs gadu brīvības atņemšanu kādam uzņēmējam, kurš ar viltotu dokumentu palīdzību no Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) izkrāpa Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļus 138 768,64 latu (197 449,99 eiro) apmērā, pavēstīja Ģenerālprokuratūras Sabiedrisko attiecību speciāliste Una Rēķe.

Bezkontakta kartes ikdienā lieto 40% iedzīvotāju

Bezkontakta kartes ikdienā lieto 40% iedzīvotāju

Savulaik “novilkt”, tad spiest pin kodu, un tagad vienkārši nopīkstināt – tā pēdējo 20 gadu laikā, attīstoties tehnoloģijām, mainās arī maksājumu karšu lietošanas iespējas. Šobrīd bezkontakta kartes Latvijā lieto jau 40% Latvijas iedzīvotāju, tomēr liela daļa vēl baidās to darīt.

Gada dzīvnieks Latvijā - alnis

Gada dzīvnieks Latvijā - alnis

Par 2019. gada dzīvnieku Latvijā izvēlēts otrs lielākais zīdītājs Eiropā – alnis, tā lēmuši Latvijas Dabas muzeja speciālisti.

Klāt izšķirošais balsojums par "Breksita" vienošanos

Klāt izšķirošais balsojums par "Breksita" vienošanos 1

Šobrīd Lielbritānijas parlamenta ēkā valda nokaitēta atmosfēra. Deputāti aizvada pēdējās debates pirms nozīmīgā balsojuma par valdības panākto izstāšanās jeb “Breksita” līgumu ar Eiropas Savienību (ES). Valdības izredzes, ka vienošanās tiks atbalstīta Vestminsteras pilī gan tiek vērtētas kā zemas.