Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

LNT Ziņas

LNT Ziņas

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu

VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) reģionālās attīstības un pašvaldību speciālistiem uzdots izvērtēt, vai un kā ASV Finanšu ministrijas Ārvalstu aktīvu kontroles biroja noteiktās sankcijas no amata atstādinātajam Ventspils mēram Aivaram Lembergam (“Latvijai un Ventspilij”) var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu.

Lembergam un viņa ģimenes locekļiem liegts iebraukt ASV

Lembergam un viņa ģimenes locekļiem liegts iebraukt ASV 17

Pēc ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) noteiktajām sankcijām Aivaram Lembergam un viņa ģimenes locekļiem liegts iebraukt ASV, liecina ASV valsts sekretāra paziņojums, kas publiskots Valsts departamenta mājaslapā.

Latvijā sākusies gripas epidēmija

Latvijā sākusies gripas epidēmija 4

Pagājušajā nedēļā Jelgavā un Rīgā gripas pacientu skaits sasniedzis epidēmijas slieksni, tāpēc no 11. decembra Latvijā tiek izziņots gripas epidēmijas sākums, pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pārstāve Ilze Arāja.

Ārlietu ministrs Rinkēvičs ironizē par Lemberga izteikumiem

Ārlietu ministrs Rinkēvičs ironizē par Lemberga izteikumiem 3

“Ja cilvēkam galvā čivina zvirbuļi, tad par to jārunā ar speciālistiem, nevis žurnālistiem,” aģentūrai LETA teica ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV), lūgts komentēt Ventspils mēra Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) izteikumus pēc viņa pakļaušanas ASV sankcijām.