Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 15. decembris

Johanna, Hanna, Jana

Horoskops aunam

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no plāniem, kuri jau sen tavā dzīvē zaudējuši aktualitāti.

Horoskops vērsim

Lai kā tas nerīvētu tavam godam kantes, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar necieņu.

Horoskops dvīņiem

Mīlestības un draudzības attiecībās nāksies nolaisties uz zemes – sapratīsi, ka reālie dzīves apstākļi un nosacījumi ir spēcīgāki pat par lielu gribēšanu. Iespējams, tas ir pārbaudījums, laiks visu saliks pa atvilktnītēm un plauktiņiem.

Horoskops vēzim

Emocionālais fons būs pasteļtoņos iekrāsots un pakļausies tavai prāta kontrolei. Darījumos jāizvairās no spēka pozīcijām un ieroču demonstrējumiem. Šodien vajadzētu parūpēties par saimnieciskiem sīkumiem, lai Ziemsvētku laikā varētu gaismu un siltumu baudīt.

Horoskops lauvai

Šodien vari sagaidīt pārsteigumus no vadības aprindām vai citām uzraugošajām struktūrām, tāpēc pārliecinies par sakārtotu darba vidi un visu nepieciešamo dokumentu esamību.

Horoskops jaunavai

Ja šodien izvēlēsies pareizo taktiku naudas lietās, izgaisīs arī citi uzkārtie un sastrēgušie jautājumi. Pieņem lēmumu par labu mazāk, bet drošāk un vēlams neklausīties optimistisko uzmundrinātāju teiktajā.

Horoskops svariem

Ziedo savu laiku kādam darbam ārpus tavu pienākumu klāsta un tiksi atalgots. Šodien tas nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Kopdzīves plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni.

Horoskops skorpionam

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, arī nogaidi, jo šodien kārotais rīt šķitīs neinteresants.

Horoskops strēlniekam

Šodien parevidēsi savu uzskatu failus un dažus uzskatīsi par vajadzību izdzēst, pat nesaglabājot rezerves kopiju. Šai nodarbei var būt divi iznākumi: īslaicīgs tukšuma un neziņas stāvoklis vai arī patīkamā ņirbēšana pakrūtē, zinot, ka tuvojas kas interesants.

Horoskops mežāzim

Darbs prasīs vairāk piepūles, nekā biji cerējis. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet nogaidīt.

Horoskops ūdensvīram

Ja ar prātu un kājām būsi labi sazemējies, saņemsi atalgojumu par jebkuru darbiņu no lielā dienas piedāvājuma. Vislabāk patiks iznesties, ja tevi iekļaus ļaužu bariņš, kuri labprāt klausīsies tavos spriedelējumos.

Horoskops zivīm

Ja tevi pārsteigs brīdis, kad šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savu intuīciju un tā tev sniegs vajadzīgās atbildes. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT Ziņas

LNT Ziņas

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

“Eņģeļi pār Latviju”: kāda īpaša puisēna – Mišas – stāsts

"Eņģeļi pār Latviju": kāda īpaša puisēna - Mišas - stāsts

LNT šīs nedēļas nogalē norisināsies tradicionālās akcijas “Eņģeli pār Latviju” noslēguma koncerts. Šogad akcija veltīta autismam. Autiskā spektra traucējumi ir arī Mihailam. Viņam ir četri gadi un viņš sācis runāt tikai pavisam nesen. Tomēr viņa mamma tic, ka viņš spēs iekļauties sabiedrībā.

“Vai nebūs vēl trakāk kā 1949. gada deportācijas?” Obligātas vidējās izglītības atjaunošanā saskata riskus

"Vai nebūs vēl trakāk kā 1949. gada deportācijas?" Obligātas vidējās izglītības atjaunošanā saskata riskus 4

Saeimas deputāti piesardzīgi vērtē ieceri atjaunot obligātu vidējo izglītību. Otrdien, 12. decembrī, nolemts vēl nevirzīt izskatīšanai parlamentā reformas ieviešanai nepieciešamās izmaiņas likumos. Apspriežot ieceri, tika norādīts uz vairākiem riskiem un pat izskanēja bažas, ka obligāta vidējā izglītība var novest pie jaunām deportācijām.

Uzņēmēja Maligina nāve: likumsargi ir pārliecināti, ka noziegums nav noticis

Uzņēmēja Maligina nāve: likumsargi ir pārliecināti, ka noziegums nav noticis 15

Policija izmeklē farmācijas kompānijas “Olainfarm” ilggadējā vadītāja un līdzīpašnieka Valērija Maligina pēkšņo nāvi. Uzņēmējs miris pagājušajā nedēļas nogalē. Iemeslus noteiks tiesu medicīniskā ekspertīze, taču policijā LNT Ziņām atzina, – pagaidām nekas neliecinot, ka notikusi vardarbība. Notikušais ietekmējis arī “Olainfarm” darbu.

“Kāda īpaša puisēna stāsts.” Akcija “Eņģeļi pār Latviju” šogad veltīta autismam

"Kāda īpaša puisēna stāsts." Akcija "Eņģeļi pār Latviju" šogad veltīta autismam

LNT šīs nedēļas nogalē norisināsies nu jau tradicionālās akcijas “Eņģeli pār Latviju” noslēguma koncerts, akcija šogad veltīta autisma tematikai. Viens no šādiem īpašajiem bērniem, kuram nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, ir četrgadīgais Alberts. Vecāki pieliek visas pūles, lai puika sāktu runāt un varētu mācīties parastajā skolā.