Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops vērsim

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops dvīņiem

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops vēzim

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

Horoskops lauvai

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops jaunavai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops svariem

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops skorpionam

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops strēlniekam

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops mežāzim

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops zivīm

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT Ziņas

LNT Ziņas, 900 sekundes, Degpunktā, LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

Grieķijā gaida medicīniskās marihuānas tirgus attīstību

Grieķijā gaida medicīniskās marihuānas tirgus attīstību

Grieķijā medicīniskā marihuāna, kas jau gadiem ilgi ir legāla vairākās pasaules valstīs, tai skaitā Somijā, Vācijā, Polijā un 29 ASV štatos, citviet tās lietotājiem joprojām var sagādāt lielākas vai mazākas problēmas ar varas iestādēm.

Latvieši un igauņi vienosies kopīgā pliko skrējienā

Latvieši un igauņi vienosies kopīgā pliko skrējienā 4

Latvijā lielākā daļa iedzīvotāju jau uzpinuši vainagus un tagad dodas uz ugunskuru vietām, lai svinētu tradīcijām bagātos latviešu svētkus jeb Jāņus. Patiešām jautri Līgovakarā ir arī Igaunijas robežai vistuvākajā pilsētā Valkā.

Mediķi nepamatoti no valsts saņēmuši ceturtdaļmiljonu eiro

Mediķi nepamatoti no valsts saņēmuši ceturtdaļmiljonu eiro 2

Pērn gandrīz 180 medicīnas iestādēs pieķerti ģimenes ārsti un speciālisti, reģistrējot manipulācijas vai pakalpojumus, kas patiesībā nav veikti – turklāt, nepamatoti iekasējot maksājumus. Tāpēc Veselības inspekcija likusi mediķiem kopumā atmaksāt ceturtdaļmiljonu eiro.

Kaimiņa lieta: kas līdz šim zināms?

Kaimiņa lieta: kas līdz šim zināms? 5

Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam (KPV LV) piemērots aizdomās turamā statuss par nepatiesu ziņu norādīšanu amatpersonas deklarācijā un nelikumīga finansējuma pieņemšanu partijai. 

KNAB uzņēmējam Tamužam aizliedzis izbraukt no valsts

KNAB uzņēmējam Tamužam aizliedzis izbraukt no valsts

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizdomās turētajam uzņēmējam Viesturam Tamužam izņēmis mobilo telefonu un aizliedzis izbraukt no valsts, pastāstīja advokāts Mārtiņš Kvēps.

Velšs: Sabiedrība arvien vairāk iesaistās un ziņo par bērnu pazušanu

Velšs: Sabiedrība arvien vairāk iesaistās un ziņo par bērnu pazušanu

Pēc pērnā gada traģiskajiem notikumiem saistībā ar Liepājā pazudušo puisēnu Ivanu sabiedrība ir kļuvusi aktīvāka un ziņo par gadījumiem, kad pazuduši vai nomaldījušies bērni – tā intervijā “900 sekundēm” norāda Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.