Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Horoskops aunam

Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr uzbrūkošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt. Ja ne, tev nāksies norīt kādu krupi.

Horoskops vērsim

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Nākotnes plānos nebūs vietas gadījuma iegribām, intrigām un mirkļa vājumam.

Horoskops dvīņiem

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ieteicams nodarboties ar pašanalīzi vai kādu līdzīgu garīgu praksi.

Horoskops vēzim

Diena piemērota, lai tu atmūķētu savu prasmju pūra lādi un krāmētu visus savus dārgumus uz galda. Atklāj savu slēpto potenciālu gan pasūtītājiem, gan konkurentiem. Par izbrīnu vai arī par spīti!

Horoskops lauvai

Šodien, lai sasniegtu iecerēto, nāksies demonstrēt visu savu īpašību un iemaņu buķeti – uzņēmību, agresivitāti, drosmi, talantus. Ja mēģināsi palikt remdenā komforta zonā, visi lauri tiks kādam ambiciozākam konkurentam.

Horoskops jaunavai

Darbā centies ielikt visu savu radošās pašizpausmes dzirksti un atklāt savu slēpto potenciālu gan priekšniekiem, gan darba biedriem par izbrīnu. Skaudīgajiem un nenovīdīgajiem par spīti neizrādi, ja kas noiet greizi.

Horoskops svariem

Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās. Uzdrīkstēšanās un patiess pozitīvisms kausēs pat visaukstāko priekšnieku un nelabvēļu sirdis.

Horoskops skorpionam

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir drošas. Tava reputācija tikai pieaugs, ja atļausies nodemonstrēt kādu no savām slēptajām prasmēm.

Horoskops strēlniekam

Savas taisnības izsalkumu remdēsi ar apkārtējo cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj ieslēgt vismaz trešo ātrumu.

Horoskops mežāzim

Šodien tev pietrūkst spriedzes un dinamikas. Ja tevi pārņem sajūta, ka diena nelietderīgi izniekota, paskaties uz notiekošo no cita skatupunkta. Vajadzētu pamēģināt kaut ko nebijušu, tu to noteikti nenožēlosi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas priecīgajiem notikumiem līdzi vilksies tāda neparedzētos blakus efektu astīte, kas kopējo bildi nedaudz pabojās. Izdevumi, ar kuriem rēķinājies, var beigu galā sanākt lielāki vai arī pasākums, uz kuru esi uzaicināts, tev izvērtīsies par samērā dārgu pasākumu.

Horoskops zivīm

Personīgajās attiecībās, pēc vairāk vai mazāk veiksmīga aptumsumu un Valentīnu perioda, vari mēģināt meklēt atslēgšanos vai aizmiršanos tālumā. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT Ziņas

LNT Ziņas, 900 sekundes, Degpunktā, LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Rimšēvičs: Man ir izteikti nošaušanas draudi

Rimšēvičs: Man ir izteikti nošaušanas draudi 2

Korupcijā aizdomās turētais Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs otrdien, 20. februārī, īpaši sasauktā preses konferencē paziņoja, ka visas pret viņu izvirzītās apsūdzības ir plaša provokācija, kuras autori un īstenotāji ir divas Latvijas bankas, kuras nodarbojas ar ofšoru naudas apkalpošanu – “ABLV” banka un “Norvik Banka”.

"Bordeļi privātmājās un bērni komcercseksā..." Kā emigrācija uz ASV var pārvērsties mūsdienu verdzībā? 

"Bordeļi privātmājās un bērni komcercseksā..." Kā emigrācija uz ASV var pārvērsties mūsdienu verdzībā? 

Sandjego, Kalifornijas dienvidi, Meksikas pierobeža – vārti, caur kurieni slepus tiek ievest iekšā cilvēktirdzniecības upuri ne tikai no Latīņamerikas, bet arī Austrumeiropas un Āzijas. Uz ASV un Meksikas robežas tikai ļoti niecīgs skaits automašīnu tiek fiziski pārbaudīts, un tad jau tālāk cilvēktirdzniecības upuri gluži kā tādā vergu tirgū tiek tālāk sadalīti pa visu ASV.

Rimšēvičs: Guseļņikova teiktais par Renāra Kokina lomu nav taisnība

Rimšēvičs: Guseļņikova teiktais par Renāra Kokina lomu nav taisnība

“Norvik bankas” lielākā akcionāra Grigorija Guseļņikova ziņu aģentūrai AP teiktais, ka Renārs Kokins Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča vārdā mēģinājis izspiest naudu, neatbilst patiesībai, otrdien preses konferencē sacīja Rimšēvičs, kuru Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) tur aizdomās par kukuļa pieprasīšanu un saņemšanu.

Pēc sprādziena Nīcas pagastā 11 ģimenes izmitinātas pagaidu dzīvesvietās

Pēc sprādziena Nīcas pagastā 11 ģimenes izmitinātas pagaidu dzīvesvietās

Pirmdien Nīcas ciematā, neņemot vērā to, ka ārā ir ziema, ielās atradās neparasti daudz cilvēku. Lielais vairums steidza palīgā tiem, kuri cietuši eksplozijā, kas notikusi kādā no pašvaldības īpašumiem. Par laimi, visi palikuši dzīvi, taču pārdzīvojums bijis liels un atmiņā paliekošs. 

Kārtot dabiskās vajadzības pie Mildas nav prātīga doma - jaunietim no Nīderlandes piemēro 400 eiro sodu

Kārtot dabiskās vajadzības pie Mildas nav prātīga doma - jaunietim no Nīderlandes piemēro 400 eiro sodu 5

Pagājušajā nedēļa jau vēstīts par kādu tūristu, kurš šķīries no 120 eiro, jo neparastu derību dēļ nolēmis ielas vidū kādai latviešu daiļavai demonstrēt, kas atrodas zem viņa biksēm. Mūsu nākamā stāsta varonis gan nav gaidījis dzīvas meitenes, bet visu, kas viņam ir, parādījis Brīvības pieminekļa Mildai. Turklāt tas izrādījies dārgāks prieks – sods ir 400 eiro.

Rimšēviča lieta: KNAB ierosina kriminālprocesu par kukuļošanu

Rimšēviča lieta: KNAB ierosina kriminālprocesu par kukuļošanu 1

Kopš sestdienas pēcpusdienas, kad medijos pirmo reizi parādījās ziņas par veikto kratīšanu Latvijas Bankas prezidenta darbavietā un dzīvesvietā, kā arī viņa nogādāšanas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, ir bijis daudz neoficiālo versiju. Līdz ar to tika gaidīta oficiālā. Pirmdien, 19. februārī, KNAB to arī sniedza.

Kučinskis: KNAB uzsācis nesaudzīgu cīņu

Kučinskis: KNAB uzsācis nesaudzīgu cīņu 4

Premjerministrs Māris Kučinskis informēja, ka Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšana nav saistīta ne ar “ABLV” bankas lietu, ne arī ar kādu citu finanšu institūciju.