Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT Ziņas, 900 sekundes, Degpunktā, LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

Veselības likums: apspriež valsts nodevas ieviešanu

Veselības likums: apspriež valsts nodevas ieviešanu 3

Turpinās diskusijas par veselības aprūpes finansējuma likumprojektu. Viens no priekšlikumiem paredz minimālas valsts nodevas noteikšanu, lai saņemtu veselības pakalpojumu. Iespējams, mainīsies arī Nacionālā veselības dienesta loma.

Lauksaimnieki satraukti par “dabas skaitīšanu”

Lauksaimnieki satraukti par "dabas skaitīšanu"

Lauksaimnieki ir uztraukušies par dabas skaitīšanu. Dabas aizsardzības pārvalde ir izsūtījusi 36 tūkstošus vēstuļu zemes īpašniekiem, lai informētu par biotopu uzskaites ekspertu ierašanos.

Skolu reforma: slēgs vai apvienos ap 100 vidusskolām

Skolu reforma: slēgs vai apvienos ap 100 vidusskolām 4

Vidusskolas Latvijā sagaida vērienīga reforma. Izglītības ministrija šodien iepazīstināja ar jauniem kritērijiem, pēc kuriem slēgs vai apvienos vājās vidusskolas. Ministrijas pieaicinātais izglītības pētnieks pēc apjomīgas analīzes secinājis, ka 182 vidusskolas būtu jāslēdz vai jāapvieno. Pats izglītības ministrs mierina, ka skaits būs mazāks, taču tik tiešām- priekšā revidēšana un riņķa līniju vilkšana ar cirkuli pa karti.

Policija notver rūdītu zagli, kurš pārvietojies ar divriteni un “aptīrījis” atpūtniekus

Policija notver rūdītu zagli, kurš pārvietojies ar divriteni un "aptīrījis" atpūtniekus

Lai arī pludmales sezonu šogad nevar nosaukt par izdevušos, atpūtnieki tik un tā brauc uz jūru kaut vai gar to pastaigāties. Ir arī tādi, kuri nakšņo teltīs vai mīl nakts pārgājienus un savas mašīnas diennakts tumšajā stundā atstāj nepieskatītas nomaļās vietās. To ilgstoši izmantojis kāds automašīnu apzadzējs, kuru policistiem beidzot izdevies notvert.

Lembergs kritizē Vējoni, kurš “oligarhu sarunas” nosaucis par nepieņemamām

Lembergs kritizē Vējoni, kurš "oligarhu sarunas" nosaucis par nepieņemamām 19

Svarīgi noskaidrot, vai ir notikusi valsts nozagšana – šādi nepieciešamību veidot Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisiju par tā dēvētajām “oligarhu sarunām” pamato deputāts Andrejs Judins, kurš minēts kā reālākais kandidāts uz izmeklēšanas komisijas vadītāja vietu. Tikmēr Ventspils mērs Aivars Lembergs publiskotajās “oligarhu sarunās” saskata politisku uzbrukumu viņam un kritizē Valsts prezidenta reakciju uz šīm publikācijām.