Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Horoskops aunam

Izturies dabiski un parādi sabiedrībai savas pārliecības priekšrocības. Vai tev izdosies citus pārliecināt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos samākslotā izrādē.

Horoskops vērsim

Šodien tevi pārņems atvieglojuma sajūta un lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem. Prāts ar sirdi var būt iesaistīti nebeidzamās debatēs.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos garīgos, filozofiskos un mistiskos jautājumos. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie tēmām vai uzdevumiem atkārtoti atgriezties.

Horoskops vēzim

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nestabilitāti kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops lauvai

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus profesionālo situāciju risināšanai, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam, kādus informācijas kanālus izmanto, jo pastāv iespēja iemaldīties neadekvātā realitātē.

Horoskops jaunavai

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops svariem

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm. Cilvēki sadzirdēs tavus vārdus, bet nepiekritīs tavam viedoklim.

Horoskops skorpionam

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu krāpšanu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie, filozofiskie un reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops strēlniekam

Mēģini atrast pielietojumu savai iekšā briestošajai agresijai un vēlmei pierādīt savu ietekmi un zināšanas. Vislabāk būtu izlādēties kādās fiziskās aktivitātēs, bet ja darba reglaments to nepieļauj, ķeries klāt tiem jautājumiem, kurus iepriekš biji atlicis.

Horoskops mežāzim

Attiecībās pieaugs vēlme paust jūtas un emocijas, īpaši ilgi apspiestās. Visa krāšņā buķete var izlauzties saules gaismā, visi ērkšķi un skaistie ziedi var pabojāt realitāti.

Horoskops ūdensvīram

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie mājieni gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai atliktu kādu eksistenciāli būtiskas problēmas risināšanu.

Horoskops zivīm

Pienācis laiks pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

LNT Ziņas, 900 sekundes, Degpunktā, LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņas ir viens no vadošajiem televīzijas ziņu raidījumiem Latvijā. Ēterā jau kopš 1996. gada ik vakaru pulksten 20. Raidījumu veido LNT Ziņu dienests. Raidījumu vada - Ilze Dobele, Andris Auzāns, Daina Lipiniece un Ivo Goldmanis.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Politologs Vācijā prognozē sarežģītas valdības veidošanas sarunas

Politologs Vācijā prognozē sarežģītas valdības veidošanas sarunas

Vācijā gaidāmas sarežgītas valdības veidošanas sarunas, – tā, komentējot pirmās vēlētāju aptaujas, kas liecina, ka Bundestāga vēlēšanās uzvarējuši Vācijas kancleres Angelas Merkeles vadītie kristīgie demokrāti (CDU) un viņu Bavārijas meitaspartija – Kristīgi sociālā savienība (CSU), svētdien raidījumā “LNT Ziņas” sacīja politologs, Latvijas Universitātes asociētais profesors Ojārs Skudra.

Latviete par Meksikā piedzīvoto zemestrīci: Sajūtas bija baisas

Latviete par Meksikā piedzīvoto zemestrīci: Sajūtas bija baisas 1

Baisas sajūtas, visapkārt satraukums, un neviens īsti nezina, kas notiek. Tā situāciju Mehiko, kad to satricināja 7,1 magnitūdu spēcīgie pazemes grūdieni, raksturo Marta Kaulakāne, kura šobrīd studē Meksikā, piektdien, 22. septembrī, vēsta raidījums “LNT Ziņas”.

Atklāta unikāla izstāde – iespēja apmeklēt Rīgu, kuras vairs nav!

Atklāta unikāla izstāde - iespēja apmeklēt Rīgu, kuras vairs nav! 8

“Rīga, kuras vairs nav”. Tā nosaukta fotoizstāde, kas par Latvijas galvaspilsētu vieš mazliet nostalģisku, vēsturisku un katram citādu noskaņu. Fotogrāfijās redzamas pilsētas ainas, būves, mākslas darbi un arī notikumi, kas pieder vēsturei un vairs nav redzami vai piedzīvojami.