Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. janvāris

Austris

Horoskops aunam

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu darbu boksa ringā.

Horoskops vērsim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops dvīņiem

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

Horoskops vēzim

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi cigareti vai ko grādīgu. Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops lauvai

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops jaunavai

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops svariem

Sen izdziedātas dziesmas melodija būs kā fona mūzika mēģinot komunicēt arī ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt.

Horoskops skorpionam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par naudiņu, un varbūt nedaudz arī par greizsirdību.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops ūdensvīram

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops zivīm

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT Vēlēšanas 2017

LNT Vēlēšanas 2017

Deviņās lielākajās pilsētās un 110 novados 3. jūnijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Sekojiet vēlēšanām Latvijā kopā ar LNT Ziņu dienestu! Vēlēšanu dienā - speciālizlaidumi visas dienas garumā. Vēlēšanu rezultātus gaidīsim īpašā Vēlēšanu naktī un analizēsim LNT Ziņu Top 10 speciālizlaidumā. Šajā tematiskajā sadaļā - LNT Ziņu dienesta radītais saturs par pašvaldību vēlēšanām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Apstiprina vēlēšanu rezultātus Rīgā

Apstiprina vēlēšanu rezultātus Rīgā

Rīgas vēlēšanu komisija apstiprina galvaspilsētas pašvaldības vēlēšanu rezultātus. Līdz ar to vēlēšanu galīgie rezultāti tagad ir apstiprināti visās pašvaldībās. Rezultātus gan vēl var apstrīdēt Centrālajā vēlēšanu komisijā.

Obligāta dalība vēlēšanās Latvijā – reāla vai utopiska ideja?

Obligāta dalība vēlēšanās Latvijā - reāla vai utopiska ideja? 4

Piedalīšanās vēlēšanās ir pilsoņa pienākums vai tiesības? Dažās pasaules un arī Eiropas valstīs ir ieviesta obligāta dalība vēlēšanās. Pretējā gadījumā pasīvam pilsonim var draudēt noteikti sodi. Vai Latvijā būtu iespējams ieviest obligāto balsošanu vēlēšanās?

Liepājā prognozē smagas sarunas par koalīciju

Liepājā prognozē smagas sarunas par koalīciju

Liepājā visvairāk balsu ir ieguvusi esošā mēra Ulda Seska vadītā Liepājas partija, kā arī Latvijas Reģionu apvienība. Taču iegūtais pārsvars nenodrošina, ka mērs savu amatu saglabās.

Strīķe: Puse rīdzinieku nav atbalstījuši pašreizējo Rīgas varu; opozīcija būs ļoti spēcīga

Strīķe: Puse rīdzinieku nav atbalstījuši pašreizējo Rīgas varu; opozīcija būs ļoti spēcīga

Astoņu gadu laikā ir bijuši lieli sasniegumi, bet izveidojies arī liels un garš kļūdu saraksts, tā Rīgas mērs Nils Ušakovs komentē to, ka “Saskaņas”/”Gods kalpot Rīgai” apvienība Rīgas domes vēlēšanās startējusi vājāk nekā cerēts. Tomēr pašreizējā Rīgas vara nemainīsies, jo Ušakova blokam ir izdevies pašvaldības domē nosargāt trauslu vairākumu. Citas ievēlētās partijas sola kareivīgu darbu no opozīcijas rindām.