Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops vērsim

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops dvīņiem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops vēzim

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops lauvai

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

Horoskops jaunavai

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops svariem

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops skorpionam

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops strēlniekam

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops mežāzim

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops zivīm

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņu Top 10 - iknedēļas notikumu analītiskais apskats kanālā LNT. Ēterā katru svētdienu pulksten 20.10. Raidījumu veido tā vadītājs Haralds Burkovskis un LNT Ziņu dienesta komanda.

Kādas pārmaiņas skārušas Latvijas "zaļā zelta" jeb meža nozari?

Kādas pārmaiņas skārušas Latvijas "zaļā zelta" jeb meža nozari? 2

Jautājumam par to, kas notiek ar mežiem Latvijā ir vairāki iemesli – gluži svaigs ir simtiem miljonus eiro vērtais darījums, kurā desmitiem tūkstošus hektāru vienus ārzemju īpašniekus nomainīja citi, savukārt mežu apsaimniekošanas kompānijas medijos reklamējas brašāk un skaļāk nekā politiķi pirms vēlēšanām.

Liela atbildība un pozitīvs satraukums - jaunievēlētie Saeimas deputāti dalās emocijās un iespaidos

Liela atbildība un pozitīvs satraukums - jaunievēlētie Saeimas deputāti dalās emocijās un iespaidos

Šonedēļ uz savu pirmo kopīgo sēdi pilnā sastāvā sanāca jaunievēlētie 13. Saeimas deputāti. Atšķirībā no iepriekšējām vēlēšanām, kad deputātu korpuss piedzīvoja tikai tīri kosmētiskas pārmaiņas, šoreiz vārds “jaunievēlēts” ir jāsaprot burtiski – divām trešdaļām deputātu Saeima ir pilnīgi jauna un nepazīstama pasaule, jauna darbavieta un pienākumi, kas nekad nav veikti.

Slimnīcām draud finanšu krīze, ja nebūs papildu naudas virsstundu apmaksai

Slimnīcām draud finanšu krīze, ja nebūs papildu naudas virsstundu apmaksai 7

Lai nākamgad pildītu Satversmes tiesas spriedumu – atcelt Ārstniecības likumā mediķiem noteikto 50 stundu slodzi kā ”normālo pagarināto darba laiku” un sākt no 1. janvāra apmaksāt mediķiem dubultā apmērā katru nākamo nostrādāto stundu pēc 40 stundām nedēļā – jaunajai valdībai nāksies atrast papildu finansējumu amplitūdā no 16 līdz 19 miljoniem eiro.

Valdošā koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu

Valdošā koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu 5

Pašreizējie partiju reitingi liecina, ka līdz šim valdošā trīs politisko spēku – “Jaunās Vienotības”, Zaļo un zemnieku savienības un Nacionālās apvienības – koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu Saeimā. Nākamajā parlamentā ar augstu varbūtību tiks no sešiem līdz astoņiem politiskajiem spēkiem, tā raidījumam “LNT Ziņu TOP 10” atzīst sociologs Arnis Kaktiņš.

Kā šogad ieviestie ierobežojumi ietekmējuši MUN maksātājus?

Kā šogad ieviestie ierobežojumi ietekmējuši MUN maksātājus?

Kopš gada sākuma, kad mikrouzņēmumiem tika noteikti lielāki nodokļi un dažādi darbības ierobežojumi, ir pagājuši deviņi mēneši, tāpēc raidījums “LNT Ziņu TOP 10” skaidroja, kā valdības uzmestā cilpa sīko uzņēmēju kaklā mainījusi mazā biznesa seju? Kā īstenojies tas, kā dēļ savulaik šāds nodokļu maksāšanas režīms tiks ieviests? Kā politiķu solītais, bet neizpildītais, ir ietekmējis uzņēmējus un vai iecere – pievērst tos “pareizai” nodokļu maksāšanai ir izdevusies? Cik daudzi ir kļuvuši par “normāliem” uzņēmumiem, bet cik daudzi atmetuši ar roku un savu biznesu slēguši?

Kā mainījusies Romas pāvesta ietekme pasaulē un Latvijā?

Kā mainījusies Romas pāvesta ietekme pasaulē un Latvijā? 1

Atšķirībā no Eiropas karaļnamu pārstāvjiem, kas Latviju jau pagodinājuši ar savām vizītēm par godu mūsu valsts simtgadei, Romas katoļu baznīcas pāvesta Franciska ierašanās Latvijā ir īpaša – pirmdien, 24. septembrī, par godu šim notikumam ir brīvdiena, bet vizītes gatavošanā jau vairākus mēnešus tiek pucēta ikviena vieta, kurā augtais viesis piestās.

"Partijas atbrauc tikai pirms velēšanām." Kāds ir Latgales vēlētāju noskaņojums?

"Partijas atbrauc tikai pirms velēšanām." Kāds ir Latgales vēlētāju noskaņojums?

Savs viedoklis par solīto un izdarīto, vairāk gan – neizdarīto, ir arī cilvēkiem Latvijas reģionos. Tie, kas viesojušies Latgalē vairāk nekā vienu reizi, zina, – kad runas iegriežas par politiku, šā novada ļaudis parasti aizsvilstas un ir gatavi “ar mietiem iet uz Rīgu”. Kāds noskaņojums pirms Saeimas vēlēšanām ir zilo ezeru zemē, šonedēļ skaidroja “LNT Ziņu Top 10”.

Veselības aprūpe, demogrāfija un pensijas. Ko sola partijas savās programmās?

Veselības aprūpe, demogrāfija un pensijas. Ko sola partijas savās programmās?

Lielākas pensijas un lētākas zāles, krietni lielākas algas mediķiem un gruntīgi pabalsti jaunajiem vecākiem – tas atrodams garajā priekšvēlēšanu solījumu sarakstā. Tā kā reti kuram iznāks laika iepazīties ar idejām, mēs turpinām noskaidrot, kuri politiskie spēki plāno šīm vajadzībām tērēt daudz vairāk, kuriem ir apjausma, cik tas izmaksās un kā šo naudu nopelnīt, un kuri ir gatavi tikko iedarbināto veselības apdrošināšanas sistēmu atcelt jau nākamajā dienā pēc ievēlēšanas Saeimā?

Vai medicīnisko marihuānu legalizēs arī Latvijā?

Vai medicīnisko marihuānu legalizēs arī Latvijā? 12

Lai arī jau pirms trim gadiem Saeima noraidīja sabiedrības iniciatīvu, kas dekriminalizētu marihuānu, kopš tā laika ar tādu vai citādu motivāciju ir krituši daudzi “zālītes” aizlieguma bastioni. Tā kā par kanabinoīdu lietošanas legalizāciju nu jau diskutē arī vairākās Eiropas valstīs, kas pat ļoti skaidri apzinās, ka tas ir bizness, no kura var iekasēt brangus nodokļus, mēs skaidrojām, ko par marihuānas izmantošanu domā Latvijā?