Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Horoskops aunam

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

Horoskops vērsim

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops vēzim

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops lauvai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops jaunavai

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops svariem

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops skorpionam

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops strēlniekam

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops mežāzim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops zivīm

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņu Top 10 - iknedēļas notikumu analītiskais apskats kanālā LNT. Ēterā katru svētdienu pulksten 20.10. Raidījumu veido tā vadītājs Haralds Burkovskis un LNT Ziņu dienesta komanda.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Amatpersonas apšauba zinātnieku vēlmi pētīt ”čekas maisus”; pētnieki uzskata, ka SAB viņus apmelo

Amatpersonas apšauba zinātnieku vēlmi pētīt “čekas maisus”; pētnieki uzskata, ka SAB viņus apmelo 8

Likums paredz, ka tā dēvētos ”čekas maisus” būtu jāatver nākamgad, bet – tikai pēc to zinātniskās izpētes. LPSR Valsts drošības komitejas dokumentu izpētes komisijai darbs jābeidz jau pēc pusgada. Pēc tam komisijai jāsniedz rekomendācijas valdībai par veidu un procedūru, kā ir publiskojama VDK aģentu un ziņotāju kartotēka jeb ”čekas maisi”.

“Nedrīkst dzert no svešas pudeles!” Kā pārbauda Latvijas sportistus, gatavojoties ziemas olimpiskajām spēlēm?

"Nedrīkst dzert no svešas pudeles!" Kā pārbauda Latvijas sportistus, gatavojoties ziemas olimpiskajām spēlēm?

Skaļākais dopinga skandāls vēsturē – Krievijā valsts atbalstīta aizliegto vielu lietošana un mahinācijas, lai to slēptu – šokējusi pasaules sporta sabiedrību. Pasaules Antidopinga aģentūras neatkarīgā izmeklēšanā atklātais bija tika kliedzošs, ka tam sekojošie skarbie Starptautiskās Olimpiskās komitejas lēmumi atņemt daudziem Krievijas sportistiem Soču olimpisko spēļu laikā iegūtās medaļas un liegums tiem startēt nākamajās spēlēs, tiek vērtēts kā taisnīgs un drosmīgs.

Cīņā pret ISIS Latvijas instruktori ir pieprasīti īpašo prasmju dēļ

Cīņā pret ISIS Latvijas instruktori ir pieprasīti īpašo prasmju dēļ

Pirms diviem gadiem Eiropu satricināja asiņainākais terorakts kontinentā 10 gadu laikā. Koordinētos uzbrukumos Parīzē dzīvību zaudēja 130 cilvēki, un vēl vairāki simti guva ievainojumus. Tomēr Parīze bija tikai sākums. Teroristu organizācijas ”Islāma valsts” organizēti vai iedvesmoti džihādistu uzbrukumi Eiropā turpinājās – desmitiem cilvēku dzīvības izgaisa teroraktos Briselē, Nicā, Stambulā, Mančestrā, Barselonā un citviet.

Pretošanās bēgļu uzņemšanai dalībvalstīm varētu draudēt ar ES fondu naudas atņemšanu

Pretošanās bēgļu uzņemšanai dalībvalstīm varētu draudēt ar ES fondu naudas atņemšanu 1

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kas negribēs uzņemt bēgļus, varētu draudēt sods – lielas daļas Eiropas fondu naudas atņemšana, – tā ir viena no versijām, kā mainīt patvēruma meklētāju uzņemšanas sistēmu. Eiropas Parlamenta (EP) vairākums uzskata, ka, ja sāktos jauna bēgļu krīze, tad patvēruma meklētāji būtu jāuzņem visām bloka dalībvalstīm, nevis tikai tām, kurās bēgļi ierodas.

Cik stabila būs valdība? “Vienotības” kļūst arvien mazāk ne tikai pašā partijā, bet arī Saeimā

Cik stabila būs valdība? "Vienotības" kļūst arvien mazāk ne tikai pašā partijā, bet arī Saeimā

Pēc ”Vienotības” politiķes Laimdotas Straujumas lēmuma atkāpties no premjeres amata partijā ”Vienotībā” sākās lēna sabrukuma periods. Bija aizdomas, ka ”Vienotības” vadītāja Solvitas Āboltiņa orķestrējusi Straujumas demisiju, lai par premjeri kļūtu pati. Taču plāns izgāzās. Āboltiņa nespēja sev nodrošināt pilnīgu atbalstu pašas partijā, un arī iespējamie koalīcijas partneri paziņoja, ka sabiedrībā nepopulārās Āboltiņas vadītā valdībā neiesaistīsies. Rezultātā valdības vadības grožus no ”Vienotības” pārņēma Zaļo un zemnieku savienība. Tikmēr “Vienotības” reitingi turpināja slīdēt uz leju, biedri sāka no politiskā spēka izstāties, bet Āboltiņa pēc neilga pārdomu posma labprātīgi atteicās no ”Vienotības” priekšsēdētājas amata.

“Kamēr nepaņem pie vienas vietas, cilvēks jau nedomā!” Latvijā apdrošināti vien 10% no visiem sējumiem

"Kamēr nepaņem pie vienas vietas, cilvēks jau nedomā!" Latvijā apdrošināti vien 10% no visiem sējumiem

Gandrīz 15 miljoni eiro – tik daudz ir izmaksājusi ārkārtas palīdzība zemniekiem, kuru saimniecības izpostījuši vasaras nogalē pieredzētie “gadsimta plūdi” Austrumlatvijā. Lai daļēji kompensētu izdevumus, ko lauksaimnieki bija ieguldījuši ražas sagatavošanā, 14,9 miljonus valdība šonedēļ piešķīra no valsts budžeta. Tātad no visu nodokļu maksātāju kabatas.

“Kā vismazākais ziedojums mainījis daudzu ģimeņu dzīves?” Drīzumā sāksies šā gada labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”

"Kā vismazākais ziedojums mainījis daudzu ģimeņu dzīves?" Drīzumā sāksies šā gada labdarības akcija "Eņģeļi pār Latviju"

Pēc nedaudz vairāk kā mēneša mūsu un sadarbības partneru īstenotā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” atkal aicinās būt redzīgiem, dzirdīgiem un palīdzīgiem, lai piepildītu daudzu mazu bērnu un viņu vecāku lielākos sapņus! Bet, lai atkal iedrošinātu ikvienu palīdzīgu roku būt klāt, lai notiktu lielas lietas, “LNT Ziņu Top 10” šonedēļ apmeklēja tos, kas bija kustības vēstnieki pirms gada – kam mēs visi esam palīdzējuši un ko esam dziedējuši?

Lietuvā visai plaši izvēršas jauna cilvēktirdzniecības forma – piespiedu iesaistīšana noziegumos

Lietuvā visai plaši izvēršas jauna cilvēktirdzniecības forma – piespiedu iesaistīšana noziegumos

Lietuvā, Viļņā, eksperti nākuši klajā ar visjaunākajiem ziņojumiem par satraucošām tendencēm cilvēktirdzniecībā, paverdzināšanā un seksuālajā izmantošanā Baltijas jūras reģiona valstīs. Ne tikai būtiski palielinās upuru skaits, bet organizētās noziedzības darboņi izmanto arvien rafinētākas shēmas, kas izposta cilvēku likteņus.

“Mērķis un motivācija ir zelta medaļa! Ko atvedīsim – tas ir cits jautājums!” Kā Latvija gatavojas ziemas olimpiskajām spēlēm?

"Mērķis un motivācija ir zelta medaļa! Ko atvedīsim - tas ir cits jautājums!" Kā Latvija gatavojas ziemas olimpiskajām spēlēm?

23. ziemas olimpiskās spēles nākamgad notiks Phjončhanā, Dienvidkorejā no 9. līdz 25. februārim. Latvija olimpiskajās spēlēs ar savu komandu piedalīsies 11 reizi. Lai arī daudzos sporta veidos kvalifikācija startam četrgades nozīmīgākajām ziemas sporta notikumam vēl tikai priekšā, jau tagad ir skaidrs, ka mūsu delegācija būs mazāka, kā iepriekšējās četrās olimpiskajās spēles. Pagājušajā rudenī kvalifikācijas turnīra finālā zaudējumu piedzīvoja mūsu hokeja valstsvienība, kas izšķirošajā spēlē ar 2 pret 3 piekāpās Vācijai.