Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņu Top 10 - iknedēļas notikumu analītiskais apskats kanālā LNT. Ēterā katru svētdienu pulksten 20.10. Raidījumu veido tā vadītājs Haralds Burkovskis un LNT Ziņu dienesta komanda.

"Vai tu esi kristietis, vai tu esi liberāls". Mācītāju konflikts luteriskajā baznīcā

"Vai tu esi kristietis, vai tu esi liberāls". Mācītāju konflikts luteriskajā baznīcā

Pēc 36 kalpošanas gadiem šogad no mācītāja amata atteicās Juris Rubenis. Viens no Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas simboliem paša baznīcā bija kļuvis par izstumto. Amatbrāļu nepatiku bija raisījušas Rubeņa mācības par kristīgo meditāciju, savukārt viņa jaunākā grāmata ”Viņa un Viņš. Mīlestība. Attiecības. Sekss.” radīja vēl asāku reakciju.

Binde valsts simtgadē vēlas atklāt Latvijai kāda nezināma fotogrāfa vārdu

Binde valsts simtgadē vēlas atklāt Latvijai kāda nezināma fotogrāfa vārdu

Leģendārais fotomākslinieks Gunārs Binde valsts simtgadē nolēmis Latvijai atklāt līdz šim nezināma fotogrāfa vārdu. Jāņa Šmita unikālajās bildēs, no kurām Binde vēlas izveidot grāmatu, redzams, kā pirms simts gadiem izskatījās piemēram, Latvijas lauki un cilvēki, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.

Jaunatklātā Latvijas pārstāvniecība Silīcija ielejā - zelta iespēju svira uzņēmējiem

Jaunatklātā Latvijas pārstāvniecība Silīcija ielejā - zelta iespēju svira uzņēmējiem

Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības atvēršana Silīcija ielejā ir finansiāli nozīmīgs atslogs uzņēmumiem no Latvijas, jo citādi viņiem nāktos sava biznesa attīstībai domāto naudu tērēt, piemēram, biroja īrei Sanfrancisko, kas ir viena no dārgākajām pilsētām pasaulē, tā svētdien raidījumam “LNT Ziņu Top 10” saka vairāki uzņēmēji.

Valsts pārvaldē strādājošie mēdz saņemt pat piecas dažādas piemaksas

Valsts pārvaldē strādājošie mēdz saņemt pat piecas dažādas piemaksas 4

Līdzīgi kā daudzus iepriekšējos gadus arī pērn ministriju darbinieku algu lapiņas varēja rotāt pat piecas dažādas piemaksas. Daļa no piemaksām, prēmijām un naudas balvām tiek noteiktas, rūpīgi vērtējot darbinieku paveikto, tomēr primāri šādi algu pielikumi tiek izmantoti kā legāls veids konkurētspējīga atalgojuma izmaksai.

Vērienīgās nodokļu reformas ieguvumus var aizēnot izmaiņu sarežģītība

Vērienīgās nodokļu reformas ieguvumus var aizēnot izmaiņu sarežģītība 1

Ar šo gadu Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu ikdienā ieviestā nodokļu reforma pamatīgi mainījusi algas un ar to saistīto nodokļu aprēķinu. Lai gan šo izmaiņu skaidrošanai izskanējis milzum daudz pamata informācijas, tostarp medijos, atbildīgo institūciju mājaslapā, daudzu darba devēju iekšējo avīžu pirmajās lapās, lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju atzīst, – tiem ir tumša bilde par to, kādu iespaidu uz viņu ienākumiem atstās reforma.

Stambulas konvencijas ratifikācija atlikta uz nenoteiktu laiku

Stambulas konvencijas ratifikācija atlikta uz nenoteiktu laiku 1

Pirms diviem gadiem, 2016. gada 18. maijā, labklājības ministrs Jānis Reirs (“Vienotība”) Bulgārijā Latvijas valdības vārdā parakstīja Stambulas konvenciju. Lai dokuments stātos spēkā, tas jāratificē Saeimai, taču šobrīd parlamentā balsu tam nepietiek.

"Šis nav aģentu saraksts!"; kā iespējamo VDK ziņotāju vārdus publiskoja Lietuvā

"Šis nav aģentu saraksts!"; kā iespējamo VDK ziņotāju vārdus publiskoja Lietuvā 3

Līdzīgi kā Latvijā, arī Lietuvā čekas pagrabi saglabāti kā drūms atgādinājums par tajos sistajiem un spīdzinātajiem cilvēkiem. Tāpat līdzīgi Latvijā, arī Lietuvā ir norisinājušās ilgas un vētrainas diskusijas par to, vai vēsturiskā taisnīguma vārdā ir nepieciešama čekas aģentu vārdu publiskošana. Taču atšķirībā no Latvijas Lietuva šo jautājumu jau ir atrisinājusi.

Katru dienu Latvijā kāds izdara pašnāvību. Kāpēc cilvēki baidās meklēt palīdzību?

Katru dienu Latvijā kāds izdara pašnāvību. Kāpēc cilvēki baidās meklēt palīdzību? 19

Dati par sabiedrības garīgās veselības stāvokli atklāj, ka Eiropas Savienībā vidēji viens no trim cilvēkiem savā dzīves laikā cieš no psihiskas vai neiroloģiskas saslimšanas. Sabiedrībā valdošie aizspriedumi un neziņa daudziem liedz meklēt palīdzību un atgūt dzīvesprieku, darba sparu un mieru, kas ir neatņemama veselības un sociālās labklājības daļa.

"Citas izejas nebija." Profesors Taivāns atklāti par sadarbību ar "čeku"

"Citas izejas nebija." Profesors Taivāns atklāti par sadarbību ar "čeku" 39

Ja gribēja ”taisīt karjeru, nevis atsēdēt kaut kādos institūtos”, tad vajadzēja sadarboties ar Valsts drošības komiteju – tā norāda Āzijas pētnieks, Latvijas Universitātes profesors Leons Taivāns. Viņš ir viens no nedaudzajiem sabiedrībā atpazīstamajiem cilvēkiem, kurš atklāti atzinis, ka bijis ”čekas” ziņotājs.