Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Horoskops aunam

Šodien uzmanības un kritiķa gars būs tavs pavadonis. Ņemot vērā šodienas īpaši kritisko skatu, vari pārskatīt kādus dokumentus vai rediģēt tekstus. Neviena kļūdiņa neizspruks sveikā.

Horoskops vērsim

Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un netradicionālu veidu kā to pasniegt.

Horoskops dvīņiem

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt godīgam un atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo aizdomu, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

Horoskops vēzim

Piedalies kādā sen plānotā, unikālā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu. Kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Horoskops lauvai

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizdibināmi un apņēmība slinka.

Horoskops jaunavai

Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi un četrkājainie mājas mīluļi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Horoskops svariem

Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos sarežģītākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Horoskops skorpionam

Taviem vārdiem šodien jābūt ar riktīgi gruntīgu segumu. Ja reiz esi izlēmis atvērt muti, noved sarunu līdz loģiskām beigām. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un nežēlīgs.

Horoskops strēlniekam

Šī materiālā pasaule tevi ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Šodien pirkšanas kāre zaudējusi sāta sajūtu. Sevis lutināšana ir ļoti veselīgas pašapziņas rādītājs, bet nepārcenties.

Horoskops mežāzim

Tavs parasti skaidrais prāts šodien tāds aizmiglots un neobjektīvs. Visādi komersanti tevi apstrādās kā mazo bērnu. Neiekrīti šajos slazdos, jo iegādātais izrādīsies galīgi neatbilstošs iztērētajiem līdzekļiem.

Horoskops ūdensvīram

Neseno dienu problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties neaptveramajā informācijas jūrā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents gan vārdu, gan darbu kaujās.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien visu nokārto. Īpaši, ja tas skar Jūsu kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, turpini komunicēt un neizslēdz saziņas mehānismus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņu Top 10 - iknedēļas notikumu analītiskais apskats kanālā LNT. Ēterā katru svētdienu pulksten 20.10. Raidījumu veido tā vadītājs Haralds Burkovskis un LNT Ziņu dienesta komanda.

Valdošā koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu

Valdošā koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu 5

Pašreizējie partiju reitingi liecina, ka līdz šim valdošā trīs politisko spēku – “Jaunās Vienotības”, Zaļo un zemnieku savienības un Nacionālās apvienības – koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu Saeimā. Nākamajā parlamentā ar augstu varbūtību tiks no sešiem līdz astoņiem politiskajiem spēkiem, tā raidījumam “LNT Ziņu TOP 10” atzīst sociologs Arnis Kaktiņš.

Kā šogad ieviestie ierobežojumi ietekmējuši MUN maksātājus?

Kā šogad ieviestie ierobežojumi ietekmējuši MUN maksātājus?

Kopš gada sākuma, kad mikrouzņēmumiem tika noteikti lielāki nodokļi un dažādi darbības ierobežojumi, ir pagājuši deviņi mēneši, tāpēc raidījums “LNT Ziņu TOP 10” skaidroja, kā valdības uzmestā cilpa sīko uzņēmēju kaklā mainījusi mazā biznesa seju? Kā īstenojies tas, kā dēļ savulaik šāds nodokļu maksāšanas režīms tiks ieviests? Kā politiķu solītais, bet neizpildītais, ir ietekmējis uzņēmējus un vai iecere – pievērst tos “pareizai” nodokļu maksāšanai ir izdevusies? Cik daudzi ir kļuvuši par “normāliem” uzņēmumiem, bet cik daudzi atmetuši ar roku un savu biznesu slēguši?

Kā mainījusies Romas pāvesta ietekme pasaulē un Latvijā?

Kā mainījusies Romas pāvesta ietekme pasaulē un Latvijā? 1

Atšķirībā no Eiropas karaļnamu pārstāvjiem, kas Latviju jau pagodinājuši ar savām vizītēm par godu mūsu valsts simtgadei, Romas katoļu baznīcas pāvesta Franciska ierašanās Latvijā ir īpaša – pirmdien, 24. septembrī, par godu šim notikumam ir brīvdiena, bet vizītes gatavošanā jau vairākus mēnešus tiek pucēta ikviena vieta, kurā augtais viesis piestās.

"Partijas atbrauc tikai pirms velēšanām." Kāds ir Latgales vēlētāju noskaņojums?

"Partijas atbrauc tikai pirms velēšanām." Kāds ir Latgales vēlētāju noskaņojums?

Savs viedoklis par solīto un izdarīto, vairāk gan – neizdarīto, ir arī cilvēkiem Latvijas reģionos. Tie, kas viesojušies Latgalē vairāk nekā vienu reizi, zina, – kad runas iegriežas par politiku, šā novada ļaudis parasti aizsvilstas un ir gatavi “ar mietiem iet uz Rīgu”. Kāds noskaņojums pirms Saeimas vēlēšanām ir zilo ezeru zemē, šonedēļ skaidroja “LNT Ziņu Top 10”.

Veselības aprūpe, demogrāfija un pensijas. Ko sola partijas savās programmās?

Veselības aprūpe, demogrāfija un pensijas. Ko sola partijas savās programmās?

Lielākas pensijas un lētākas zāles, krietni lielākas algas mediķiem un gruntīgi pabalsti jaunajiem vecākiem – tas atrodams garajā priekšvēlēšanu solījumu sarakstā. Tā kā reti kuram iznāks laika iepazīties ar idejām, mēs turpinām noskaidrot, kuri politiskie spēki plāno šīm vajadzībām tērēt daudz vairāk, kuriem ir apjausma, cik tas izmaksās un kā šo naudu nopelnīt, un kuri ir gatavi tikko iedarbināto veselības apdrošināšanas sistēmu atcelt jau nākamajā dienā pēc ievēlēšanas Saeimā?

Vai medicīnisko marihuānu legalizēs arī Latvijā?

Vai medicīnisko marihuānu legalizēs arī Latvijā? 11

Lai arī jau pirms trim gadiem Saeima noraidīja sabiedrības iniciatīvu, kas dekriminalizētu marihuānu, kopš tā laika ar tādu vai citādu motivāciju ir krituši daudzi “zālītes” aizlieguma bastioni. Tā kā par kanabinoīdu lietošanas legalizāciju nu jau diskutē arī vairākās Eiropas valstīs, kas pat ļoti skaidri apzinās, ka tas ir bizness, no kura var iekasēt brangus nodokļus, mēs skaidrojām, ko par marihuānas izmantošanu domā Latvijā?

"Dzīve nav tikai starp notīm un koru tūkstoš balsīm!" Saruna ar leģendāro kordiriģentu Edgaru Račevski

"Dzīve nav tikai starp notīm un koru tūkstoš balsīm!" Saruna ar leģendāro kordiriģentu Edgaru Račevski

Līdz Dziesmusvētkiem atlikušās divas nedēļas – dziedātājiem un dejotājiem vēl atvēlētas balsu noskaņošanai un dejas soļu atkārtošanai, rīkotāji sākuši pārbaudīt pasākumiem paredzētās būves un konstrukcijas. Kārtības sargātāji šonedēļ dalījās ar saviem ieteikumiem dalībniekiem par personisko drošību, mantu glabāšanu un labāko uzvedību.

Vēlme atgriezties un cerības pret bailēm no nestabilitātes Latvijā - "Mūsējie Anglijā" pirmās nedēļas apkopojums

Mūsējie Anglijā Vēlme atgriezties un cerības pret bailēm no nestabilitātes Latvijā - "Mūsējie Anglijā" pirmās nedēļas apkopojums 3

Bostonā “LNT Ziņu Top 10” komanda ieradusies vēlā vakara stundā, visas intervijas paredzētas nākamajā dienā, bet šī vieta ir patišeām interesanta. “LNT Ziņas” šeit filmēja, kad notika referendums par izstāšanos no Eiropas Savienības, gadu vēlāk, un tagad atkal – divus gadu pēc “Brexit referenduma”.