Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops vērsim

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops dvīņiem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops vēzim

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops lauvai

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops jaunavai

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops svariem

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops skorpionam

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

Horoskops strēlniekam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops mežāzim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops ūdensvīram

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops zivīm

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņu Top 10 - iknedēļas notikumu analītiskais apskats kanālā LNT. Ēterā katru svētdienu pulksten 20.10. Raidījumu veido tā vadītājs Haralds Burkovskis un LNT Ziņu dienesta komanda.

Doties uz filmu sadaļu

Pompeji

Asa sižeta,Drāma,Piedzīvojumu

Ķīnas jaunais vēstnieks norobežojas no skandalozās publikācijas par Latviju un Baltijas ceļu

Ķīnas jaunais vēstnieks norobežojas no skandalozās publikācijas par Latviju un Baltijas ceļu 4

Vienā no pasaules finanšu centriem Honkongā jau mēnešiem ilgi turpinās masveidīgi protesti, kuros piedalās demokrātisko reformu atbalstītāji. Honkonga ir bijusī britu kolonija, kas bauda plašu autonomiju. Protesti, kuri izvērtušies arī vardarbīgās sadursmēs ar policiju, tiek rīkoti dažādās formās. Un honkongiešus ir iedvesmojušas arī Baltijas valstis.

75 gadi kopš Otrā pasaules kara baltiešu bēgļu gaitām: kas bija "cilvēki laivās"?

75 gadi kopš Otrā pasaules kara baltiešu bēgļu gaitām: kas bija "cilvēki laivās"? 6

Šajā laikā, tikai pirms gadsimta trim ceturtdaļām, Otrā pasaules kara izskaņā, Kurzeme tāpat kā Igaunijas rietumkrasts piedzīvoja bēgļu straumes. Igaunijā, atšķirībā no Latvijas, šos vēstures faktus atceras krietni spilgtāk. LNT Top10 skaidro, kas bija “cilvēki laivās” un kam palikšana pēc padomju varas atgriešanās nozīmēja lielākas šausmas nekā riskēt ar savu un ģimenes locekļu dzīvību.

Latvijas "būvniecības baronu" lieta: kas līdz šim zināms?

Latvijas "būvniecības baronu" lieta: kas līdz šim zināms? 2

Šonedēļ skaļi tika paziņots tas, par ko aizkulisēs runāts iepriekš – liela daļa būvniecības tirgus ir sadalīts starp lieliem būvniekiem, un teju neiespējami uzvarēt daudzos valsts iepirkumos, kurus apmaksā nodokļu maksātāji un Eiropas Savienības (ES) fondi.

Pienācis pēdējais termiņš izvēlei - būvēt vai nebūvēt koncertzāli Rīgā

Pienācis pēdējais termiņš izvēlei - būvēt vai nebūvēt koncertzāli Rīgā 11

Šonedēļ galvenais notikums ar ilgtermiņa ietekmi kultūras dzīvei bija īpašs forums par Rīgas akustisko koncertzāli. Tomēr prieku par apņemšanos beidzot īstenot ieceri, kam treknu svītru pārvilka krīze, nākas dalīt ar dzīves prozu – forums notika vairāk tādēļ, ka šogad beigsies derīguma termiņš iespējai lielu daļu izmaksu segt ar Eiropas fondu miljoniem.

Valsts drošības dienests uzrauga Ķīnas investoru aktivitātes Latvijā

Valsts drošības dienests uzrauga Ķīnas investoru aktivitātes Latvijā 5

Ievācot informāciju, investori no Ķīnas izrāda pastiprinātu interesi par iespējamo piedalīšanos ātrgaitas dzelzceļa projektā “Rail Baltica”. Lai arī ķīnieši nav izteikuši piedāvājumus līdzšinējos iepirkumu konkursos, tomēr šā brīža signāli liekot domāt par ķīniešu iespējamo vēlmi piedalīties “Rail Baltica” būvniecībā vai pat piedāvāt savu līdzfinansējumu kā privātā investoru daļu. Tas uzmanīgu jau darījis Valsts drošības dienestu (VDD), svētdien vēsta LNT TOP 10.

Satversmes tiesas lēmuma dēļ vairākas pašvaldības uz laiku ieviesušas būtiskus ierobežojumus kapavietu ierādīšanas kārtībā

Satversmes tiesas lēmuma dēļ vairākas pašvaldības uz laiku ieviesušas būtiskus ierobežojumus kapavietu ierādīšanas kārtībā 1

Pēc Satversmes tiesas (ST) lēmuma aizliegt pašvaldībām noteikt maksu par kapavietu ierādīšanu, kad aizsaulē aizgājis tuvinieks, vairākās pašvaldības, tostarp Rīgā un Ķekavas novadā, šobrīd noteikti ierobežojumi – nevar rezervēt trīs un četras kapavietas, dažviet netiek ierādīta arī kapavieta pašvaldībā nedeklarētām personām, ziņo raidījums LNT TOP10. 

Vēlēšanas internetā: Vai Latvijas iedzīvotāji kādreiz varēs nodot savu balsi, neizejot no mājas?

Vēlēšanas internetā: Vai Latvijas iedzīvotāji kādreiz varēs nodot savu balsi, neizejot no mājas? 1

Latvijā, kas lepojas ar pasaulē ātrāko internetu, par elektronisko balsošanu un balsošanu internetā ir runāts gadiem ilgi. Tomēr ar visu zaķa ātrumu, gluži kā fabulā, igauņu lēnais bruņurupucis finišējis pirmais – tikko notikušajās Igaunijas parlamenta vēlēšanās tieši internetā balsoja tik daudz vēlētāju, ka ziemeļu kaimiņi lepojas ar jaunu pasaules rekordu.