Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vērsim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops lauvai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops jaunavai

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops svariem

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops skorpionam

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

Horoskops zivīm

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

LNT Ziņu TOP 10

LNT Ziņu Top 10 - iknedēļas notikumu analītiskais apskats kanālā LNT. Ēterā katru svētdienu pulksten 20.10. Raidījumu veido tā vadītājs Haralds Burkovskis un LNT Ziņu dienesta komanda.

Vēlēšanas internetā: Vai Latvijas iedzīvotāji kādreiz varēs nodot savu balsi, neizejot no mājas?

Vēlēšanas internetā: Vai Latvijas iedzīvotāji kādreiz varēs nodot savu balsi, neizejot no mājas? 1

Latvijā, kas lepojas ar pasaulē ātrāko internetu, par elektronisko balsošanu un balsošanu internetā ir runāts gadiem ilgi. Tomēr ar visu zaķa ātrumu, gluži kā fabulā, igauņu lēnais bruņurupucis finišējis pirmais – tikko notikušajās Igaunijas parlamenta vēlēšanās tieši internetā balsoja tik daudz vēlētāju, ka ziemeļu kaimiņi lepojas ar jaunu pasaules rekordu.

Krīt ēna pār radošo personu atbalsta programmas finansējuma izlietojumu

Krīt ēna pār radošo personu atbalsta programmas finansējuma izlietojumu

Radošo personu atbalstam atvēlēto pusmiljonu eiro pērn nav izdevies izmaksāt pilnībā un piektā daļa atskaitīta atpakaļ valsts budžetā, turklāt, iespējams, varētu apšaubīt daļas izmaksātā finansējuma izlietojumu, vēstī LNT raidījums Top 10. “Bija pusmiljons un 105 000 mēs aizskaitījām atpakaļ budžetā. Ierobežojumi, acīmredzot, sākumā bija uzlikti pārāk stingri,” Top10 atzīst Valsts kultūrkapitāla fonda direktors Edgars Vērpe. 

Kādas pārmaiņas skārušas Latvijas "zaļā zelta" jeb meža nozari?

Kādas pārmaiņas skārušas Latvijas "zaļā zelta" jeb meža nozari? 2

Jautājumam par to, kas notiek ar mežiem Latvijā ir vairāki iemesli – gluži svaigs ir simtiem miljonus eiro vērtais darījums, kurā desmitiem tūkstošus hektāru vienus ārzemju īpašniekus nomainīja citi, savukārt mežu apsaimniekošanas kompānijas medijos reklamējas brašāk un skaļāk nekā politiķi pirms vēlēšanām.

Liela atbildība un pozitīvs satraukums - jaunievēlētie Saeimas deputāti dalās emocijās un iespaidos

Liela atbildība un pozitīvs satraukums - jaunievēlētie Saeimas deputāti dalās emocijās un iespaidos

Šonedēļ uz savu pirmo kopīgo sēdi pilnā sastāvā sanāca jaunievēlētie 13. Saeimas deputāti. Atšķirībā no iepriekšējām vēlēšanām, kad deputātu korpuss piedzīvoja tikai tīri kosmētiskas pārmaiņas, šoreiz vārds “jaunievēlēts” ir jāsaprot burtiski – divām trešdaļām deputātu Saeima ir pilnīgi jauna un nepazīstama pasaule, jauna darbavieta un pienākumi, kas nekad nav veikti.

Slimnīcām draud finanšu krīze, ja nebūs papildu naudas virsstundu apmaksai

Slimnīcām draud finanšu krīze, ja nebūs papildu naudas virsstundu apmaksai 7

Lai nākamgad pildītu Satversmes tiesas spriedumu – atcelt Ārstniecības likumā mediķiem noteikto 50 stundu slodzi kā ”normālo pagarināto darba laiku” un sākt no 1. janvāra apmaksāt mediķiem dubultā apmērā katru nākamo nostrādāto stundu pēc 40 stundām nedēļā – jaunajai valdībai nāksies atrast papildu finansējumu amplitūdā no 16 līdz 19 miljoniem eiro.

Valdošā koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu

Valdošā koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu 5

Pašreizējie partiju reitingi liecina, ka līdz šim valdošā trīs politisko spēku – “Jaunās Vienotības”, Zaļo un zemnieku savienības un Nacionālās apvienības – koalīcija, visticamāk, zaudēs vairākumu Saeimā. Nākamajā parlamentā ar augstu varbūtību tiks no sešiem līdz astoņiem politiskajiem spēkiem, tā raidījumam “LNT Ziņu TOP 10” atzīst sociologs Arnis Kaktiņš.

Kā šogad ieviestie ierobežojumi ietekmējuši MUN maksātājus?

Kā šogad ieviestie ierobežojumi ietekmējuši MUN maksātājus?

Kopš gada sākuma, kad mikrouzņēmumiem tika noteikti lielāki nodokļi un dažādi darbības ierobežojumi, ir pagājuši deviņi mēneši, tāpēc raidījums “LNT Ziņu TOP 10” skaidroja, kā valdības uzmestā cilpa sīko uzņēmēju kaklā mainījusi mazā biznesa seju? Kā īstenojies tas, kā dēļ savulaik šāds nodokļu maksāšanas režīms tiks ieviests? Kā politiķu solītais, bet neizpildītais, ir ietekmējis uzņēmējus un vai iecere – pievērst tos “pareizai” nodokļu maksāšanai ir izdevusies? Cik daudzi ir kļuvuši par “normāliem” uzņēmumiem, bet cik daudzi atmetuši ar roku un savu biznesu slēguši?

Kā mainījusies Romas pāvesta ietekme pasaulē un Latvijā?

Kā mainījusies Romas pāvesta ietekme pasaulē un Latvijā? 1

Atšķirībā no Eiropas karaļnamu pārstāvjiem, kas Latviju jau pagodinājuši ar savām vizītēm par godu mūsu valsts simtgadei, Romas katoļu baznīcas pāvesta Franciska ierašanās Latvijā ir īpaša – pirmdien, 24. septembrī, par godu šim notikumam ir brīvdiena, bet vizītes gatavošanā jau vairākus mēnešus tiek pucēta ikviena vieta, kurā augtais viesis piestās.