Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

LNT jaunumi

Parādos grimstošā Violeta gatava pieņemt fanu finansiālu palīdzību

Parādos grimstošā Violeta gatava pieņemt fanu finansiālu palīdzību 244

Pagājušajā nedēļā Latviju satricināja šovu zvaigznes Violetas Stepanovas bēdu stāsts – blondīne atklāja, ka nekādi nespēj atmaksāt “ātro kredītu” parādu un summa jau dubultojusies. Pēc šīm atklāsmēm zvaigzne saņēmusi negaidītu fanu atbalstu un gatava no viņiem pieņemt arī finansiālu palīdzību. Ar vienu noteikumu.

Jānis Paass: Es neesmu gejs

Jānis Paass: Es neesmu gejs 14

Šovbiznesā ir atgriezies Jānis Paass – puisis, kurš savulaik ”Saimnieks meklē sievu” cīnījās par Magones Burkas sirdi, nu cer uz vietu ”Lauku sētā”. Tiesa, vairāk par viņa profesionālajiem centieniem tautu šobrīd satrauc jaunā šovmeņa seksuālās orientācijas jautājums. Jānis vēlas ar Skaties.lv starpniecību visu izskaidrot.

FOTO: Jelgavā lustīgi izskanējis šlāgermūzikas lielkoncerts

FOTO: Jelgavā lustīgi izskanējis šlāgermūzikas lielkoncerts

Piektdien, 30. jūnijā, Jelgavā, Pasta salā, notika lielkoncerts “Mana vasaras melodija”, kurš vienkopus pulcēja populārākos šlāgermūzikas izpildītājus un dziedošās ģimenes. Lieliskā atmosfērā tika noskaidrota vasaras lustīgākā melodija.

Ibrahima gals ir tuvu! Stāsts par ”Lieliskā gadsimta” aktieri Okanu Jalabiku

Ibrahima gals ir tuvu! Stāsts par ''Lieliskā gadsimta'' aktieri Okanu Jalabiku 20

Tie, kuri skatās ”Lielisko gadsimtu” un ir informēti par vēstures intrigām, jau nojauš – tuvojas laiks, kad seriālu pametīs Sultāna Suleimana draugs, viens no svarīgākajiem tēliem Ibrahims Pašā. Skaties.lv piedāvā stāstu par Ibrahima atveidotāju Okanu Jalabiku un viņa komentāru par intrigām ar Hirremu, kas rezultēsies ar Ibrahima bojāeju.

Neticamas pārvērtības! Magones Burkas bijušais precinieks izaudzis par īstu smukulīti un gatavs gūt slavu pats

Neticamas pārvērtības! Magones Burkas bijušais precinieks izaudzis par īstu smukulīti un gatavs gūt slavu pats 28

Pilns apņēmības gūt slavu Latvijas šovbiznesā sevi piesaka Jānis Paass. Puisis savulaik guvis slavu kā viens no četriem līgavaiņiem, kurš kopā ar Venti Vītolu ieradās cīnīties par Magones Burkas sirdi šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Toreiz kautrīgais Jānis nu izaudzis par modeli un gatavs iekarot Latviju, un kā pirmo atspēriena punktu viņš nolūkojis šovu ”Lauku sēta”.

Ekskluzīvi FOTO: daiļās Violetas Līgo nakts Dānijā

Ekskluzīvi FOTO: daiļās Violetas Līgo nakts Dānijā 12

Smukajai šovu veterānei Violetai Stepanovai Līgo brīvdienās bija jāstrādā, tāpēc viņa no lielas svinēšanas atturējās. Kā Skaties.lv atklāja blondīne, piektdien pēc darba viņa aizgājusi uz vietu pilsētā, kur pulcējas ļaudis un kurina ugunskurus, un ļāvusies svinībām, kas gan bijušas mazliet citādākas nekā ballīšu meičai ierasts.

Beigas Violetas ērai? ”Lauku sētas” veidotāji šogad izsmādējuši daiļavas kandidatūru

Beigas Violetas ērai? ''Lauku sētas'' veidotāji šogad izsmādējuši daiļavas kandidatūru 9

Par Latvijas šovu veterāni dēvētā Violeta Stepanova bija iesniegusi atraktīvu pieteikumu jaunajai ”Lauku sētas” sezonai un gatava traukties no Dānijas uz Latviju filmēties. Taču saņēma paziņojumu, ka šogad netiek aicināta pat uz atlasi. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, kāpēc tā un vai tiešām spožā Violetas zvaigzne pie Latvijas šovbiznesa debesīm sāk dzist.

Laura vai Kristīne? NOBALSO, kura būs ”Lauku sētas” dalībniece!

Laura vai Kristīne? NOBALSO, kura būs ''Lauku sētas'' dalībniece! 61

Šova ”Lauku sēta” jaunās sezonas gaidās Skaties.lv lasītājiem ir ekskluzīva iespēja izvēlēties vienu no šova dalībniecēm. Producenti ir noskatījuši divas lieliskas kandidātes – Kristīni un Lauru, un turpmākais ir jūsu rokās. Uzmanību, atklājam balsojumu, un jau pavisam drīz viena no šīm dāmām dosies uz ”Lauku sētu”!

Negaidīti! Violetas māsa Sabina atsauc savu kandidatūru uz ”Lauku sētu”

Negaidīti! Violetas māsa Sabina atsauc savu kandidatūru uz ''Lauku sētu'' 8

Noslēgusies pirmā atlases kārta uz populāro šovu ”Lauku sēta”. Uz atlasi tika uzaicināta arī šīs spēles zvaigznes Violetas Stepanovas vecākā māsa Sabina (abas māsas attēlā). Meitene, uz kuru cerības lika daudzi Violetas fani, atlasē neieradās, un nu viņa Skaties.lv izskaidro, kāpēc.

Jauna šovu zvaigzne? ”Lauku sētas”atlasē spoži uzmirdz Bārbija Jeļena

Jauna šovu zvaigzne? ''Lauku sētas''atlasē spoži uzmirdz Bārbija Jeļena 68

Rīgā sākušās atlases aizraujošā šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai. Par pirmās atlases dienas zvaigzni nešaubīgi kļuvusi daiļā Jeļena. Meitene pieteikties vasaras darbiem laukos bija ieradusies, tērpusies viscaur rozā, tāpēc šova veidotāji un pārējie dalībnieki viņu uzreiz iesauca par Bārbiju.

FOTO: kā Žoržs Siksna 60. jubileju nosvinēja

FOTO: kā Žoržs Siksna 60. jubileju nosvinēja 2

Otrdien, 13. jūnijā, savu 60. jubileju nosvinēja Latvijas estrādes leģenda Žoržs Siksna. Mākslinieks lielo dienu atzīmēja, sagādājot svētkus saviem faniem – sniedzot lielisku dižkoncertu ”Splendid Palace”.

Alus vakars izvērsās spraigā operācijā ar policijas iesaisti. ”Lauku sētas” Violeta pārsteidz Dāniju

Alus vakars izvērsās spraigā operācijā ar policijas iesaisti. ''Lauku sētas'' Violeta pārsteidz Dāniju 35

Pulkstenis ir pusčetri no rīta pēc Latvijas laika, un Skaties.lv Izklaides allaž modro komandu pārsteidz ienākošais zvans no Dānijas. Zvanītāja ir ”Lauku sētas” zvaigzne Violeta Stepanova, kura atkal iekūlusies neierastā situācijā. Šova zvaigzne vēlas “uz karstām” pēdām atklāt faniem nervus kutinošu stāstiņu par to, kā izvērsies vienkāršs alus vakars dzīvoklī.