Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 27. jūlijs

Cecīlija, Cilda

Horoskops aunam

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vērsim

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops vēzim

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika apātija atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops lauvai

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops jaunavai

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops svariem

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Horoskops strēlniekam

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops mežāzim

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops ūdensvīram

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

LNT Brokastis

The Ludvig pirmās dziesmas sacerējis 11 gadu vecumā garāžā

The Ludvig pirmās dziesmas sacerējis 11 gadu vecumā garāžā

Jauns un “karsts” – tā dziedātāju The Ludvig, īstajā vārdā Jēkabu Ludvigu Kalmani, svētdienas rītā “LNT brokastīs” piesaka raidījuma vadītāji. Nav melots. Jo 16 gadus vecais izpildītājs ir jaunākais dalībnieks, kurš šogad sacenšas par ceļazīmi pārstāvēt Latviju starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā maijā Ukrainā.

FOTO: LNT ”Brokastis” svin trīs gadu jubileju

FOTO: LNT ''Brokastis'' svin trīs gadu jubileju

Raidījums LNT ”Brokastis” šodien, 4. janvārī, atzīmē savu trešo dzimšanas dienu. Arī šajā gadā raidījuma radošā komanda brīvdienu rītos atklās, ko darīt nedēļas nogalē un kādiem kultūras vilinājumiem vislabāk ļauties.

VIDEO: saposies svētkiem! Manikīrs patriotiskās noskaņās

VIDEO: saposies svētkiem! Manikīrs patriotiskās noskaņās

Laikā pirms Latvijas Republikas valsts svētkiem, ko dēvējam arī par Patriotu nedēļu, ne tikai sarkanbaltsarkanā lentīte pie krūts var liecināt par to, ka esi savas dzimtenes patriote. Raidījuma LNT Brokastis žurnālistes Agnese un Zane ir nolēmušas “izrotāties” ar manikīru patriotiskās noskaņās. 

VIDEO: uzzini, kā garšo rasols no bļodas, kas pabijusi uz Eirovīzijas skatuves

VIDEO: uzzini, kā garšo rasols no bļodas, kas pabijusi uz Eirovīzijas skatuves

Pēc kārtīgas ballītes visforšākais ir, ja otrajā rītā palicis pāri rasols. Par to ir pārliecināti ierakstu kompānijas MicRec dibinātāji Elita Mīlgrāve un Guntars Račs. Tāpēc, gatavojoties ierakstu kompānijas MicRec 20 gadu dzimšanas dienas koncertam Arēnā Rīga, raidījumā LNT Brokastis abi pagatavo rasolu lielajai ballītei.

VIDEO: pagatavo kopā ar Antru Stafecku viņas bērnības salātus!

VIDEO: pagatavo kopā ar Antru Stafecku viņas bērnības salātus!

Brokastis ir laiks, kad virtuvē nav īpaši daudz laika rosīties, tāpēc allaž jāizdomā maltīte, ko var pagatavot ļoti ātri. Raidījumā LNT Brokastis dziedātāja Antra Stafecka ierāda, kā gatavojami salāti, ko viņa pati jau meistarojusi, būdama maza meitene.

VIDEO: unikāli! Pagatavo pati savu kastaņu zobu pastu!

VIDEO: unikāli! Pagatavo pati savu kastaņu zobu pastu!

Rudenī uz zemes bieži atrodam kastaņus, kurus pārsvarā izmantojam dažādu dekoru veidošanai vai kā veiksmes talismanu, nēsājot līdzi rokassomiņā. Izrādās, ka kastaņus vēl varam izmantot sejas maskas pagatavošanai, skrubim un no tiem var pagatavot zobu pastu.

VIDEO: uzzini, kāpēc Latvijā sievietes ir karstasinīgākas nekā vīrieši

VIDEO: uzzini, kāpēc Latvijā sievietes ir karstasinīgākas nekā vīrieši

Iekļaut savā ēdienkartē čili piparus Latvijā kļūst arvien populārāk. Tomēr čili audzētavas Burka & Ledus saimnieks Ronalds Kreilis zina, ka Latvijā visi visus čili piparus ”bāž vienā maisā”, taču īstenībā tie ir ļoti atšķirīgi. Tādēļ raidījumā LNT Brokastis Ronalds parāda, kā pagatavot divas uzkodas no pavisam atšķirīgiem čili pipariem. 

VIDEO: Ainas Poišas virtuves noslēpums. Pankūkas ar citronu

VIDEO: Ainas Poišas virtuves noslēpums. Pankūkas ar citronu

Jaunais LNT šovs Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā sāksies septembra vidū. Bet jau tagad raidījuma ieraksti norit pilnā sparā. Saspringtajā ierakstu grafikā šova vadītāja Aina Poiša tomēr atrada brīvu brīdi, lai uzņemtu viesos raidījuma LNT Brokastis filmēšanas komandu.