Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Linda Mūrniece

Iedvesmojošā Linda Mūrniece cenšas definēt vārdu "mīlestība"

Iedvesmojošā Linda Mūrniece cenšas definēt vārdu "mīlestība" 14

Uzņēmēja, iedvesmojošā personība Linda Mūrniece pārsteidza sabiedrību 2020. gada novembrī, kad pēc pāris mēnešu attiecībām apprecējās. Divus mēnešus pēc laulībām attiecībām pienāca beigas. Iedvesmojošā uzņēmēja sociālajos tīklos dalās pārdomās par mīlestību.

Linda Mūrniece un Agris Freibergs pārtrauc draudzību un likvidē mīlas pierādījumus

Linda Mūrniece un Agris Freibergs pārtrauc draudzību un likvidē mīlas pierādījumus 72

Lai arī sarunā ar Skaties.lv abi jaunlaulātie atteikušies no plašākiem komentāriem, uzņēmējas Lindas Mūrnieces un šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieka Agra Freiberga publiskās aktivitātes liecina – pagājušā gada izskaņā noslēgtā laulība nonākusi strupceļā. Janvāri pāris noslēdzis, izņemot kopbildes no sociālajiem tīkliem un pārtraucot draudzību.

Foto: kā populāri latvieši bauda ziemas priekus

Foto: kā populāri latvieši bauda ziemas priekus

Garajās svētku brīvdienās Latvijā beidzot iestājās ziema, un sociālie tīkli čumēja un mudžēja ne vien no fotogrāfijām, kurās ļaudis izrāda savas Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas, bet arī kadriem, kuros demonstrē, kā bauda pirmos ziemas priekus.

Linda Mūrniece-Freiberga uzmirdz TV3 operāciju šovā

Linda Mūrniece-Freiberga uzmirdz TV3 operāciju šovā 9

Viens no Leilas jaunās dzīves solījumiem pašai sev un šova ”Operācija: Jauna dzīve” skatītājiem ir, daloties ar piedzīvoto, sarakstīt grāmatu, iedvesmojot citas sievietes, kuras dzīvē smagi cietušas no seksuālas vardarbības.

Jaunais Mūrnieku-Freibergu pāris atklāj savu iepazīšanās stāstu

Jaunais Mūrnieku-Freibergu pāris atklāj savu iepazīšanās stāstu 5

Pēc vēsts par uzņēmējas Lindas Mūrnieces-Freibergas kāzām ar šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” varoni Agri Freibergu nerimstas runas par to, kā tad Agris nupat varējis startēt iepazīšanās spēlē, ja jau ticies ar Lindu. Pāris pielicis punktu šīm runām, atklājot, kā notikusi abu iepazīšanās un kad un kāpēc Agris paspējis nofilmēties šovā.

Lindas Mūrnieces-Freibergas vīrs Agris publisko kāzu aizkulišu foto

Lindas Mūrnieces-Freibergas vīrs Agris publisko kāzu aizkulišu foto 16

11. novembrī laulības ostā iestūrēja uzņēmēja Linda Mūrniece, kura nu dēvējama par Mūrnieci-Freibergu, un šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieks Agris. Pāris dienas pēc kāzām Agris sociālajos tīklos publisko vairākas lielās dienās fotogrāfijas.

Linda Mūrniece lepojas, ka pēc kāzām kļuvusi par Mūrnieci-Freibergu

Linda Mūrniece lepojas, ka pēc kāzām kļuvusi par Mūrnieci-Freibergu 9

11. novembrī laulības ostā iestūrēja iedvesmojošā uzņēmēja Linda Mūrniece un šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazītais Agris. Pēc kāzām Linda pieņēmusi vīra uzvārdu un nu dēvējama par Lindu Mūrnieci-Freibergu. Sociālajā tīklā ”Facebook” Linda dalās ar pirmajām pārdomām, jau laulātas sievas godā.

Foto: Linda Mūrniece pārcietusi pasmagu operāciju

Foto: Linda Mūrniece pārcietusi pasmagu operāciju 13

Uzņēmēja Linda Mūrniece parasti sociālajos tīklos dalās ar pārdomām par mīlestību, attiecībām un sievietes lomu sabiedrībā. Šoreiz uzņēmēja nopietni paziņo, ka pārcietusi operāciju.

Linda Mūrniece uzsākusi romantiskas attiecības

Linda Mūrniece uzsākusi romantiskas attiecības 13

Uzņēmēja Linda Mūrniece sociālajā tīklā ”Facebook” bieži vien publisko ilgpilnas pārdomas par mīlestību, vīriešiem un sievietes laimi. Nu Linda iepriecinājusi atbalstītājus paziņojot, ka atradusi savu laimi un izveidojusi attiecības.