Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Linda Liepiņa

Atkal neizdodas no Pieprasījumu komisijas vadības amata atcelt Liepiņu; opozīcija panāk, ka nav kvoruma

Atkal neizdodas no Pieprasījumu komisijas vadības amata atcelt Liepiņu; opozīcija panāk, ka nav kvoruma 11

Izmantojot robus juridiskajās procedūrās, Saeimas Pieprasījumu komisijas vadītājas amatā jau atkal izdevies noturēties neatkarīgajai deputātei Lindai Liepiņai, kuru varas partiju politiķi jau vairākkārt centušies atcelt no amata. Liepiņa notiekošo sauc par sportisku spēkošanos viltībā, tikmēr viņas politiskie oponenti Saeimas kolēģes rīcību sauc par nekaunīgu.

KPV LV frakcijas sēdes par katru jautājumu tagad notiek divreiz

KPV LV frakcijas sēdes par katru jautājumu tagad notiek divreiz 3

“Pliķis sejā,” tā divu ”KPV LV” frakcijas deputātu parakstu zem demisijas pieprasījuma Krišjāņa Kariņa (JV) valdībai dēvē partijas līderis Artuss Kaimiņš. Tomēr viņa mēģinājumi disciplinēt tā dēvēto iekšējo opozīciju nav bijuši sekmīgi, tā vietā tagad nākas organizēt divas dažādas frakcijas sēdes.

Kaimiņš un vēl vairāki "KPV LV" biedri prasa no partijas izslēgt Gobzemu

Kaimiņš un vēl vairāki "KPV LV" biedri prasa no partijas izslēgt Gobzemu 10

Krišjāņa Kariņa valdības stabilitāti apdraud nu jau asiņaina cīņa, kas izvērsusies starp diviem partijas “KPV LV” līderiem – Aldi Gobzemu un Artusu Kaimiņu. Biedri iesaka, ka abiem būtu jāatvēsina prāti. Un, iespējams, gan vienam, gan arī otram no partijas vadības vajadzētu paiet malā. Kaimiņš un vēl daži biedri uzrakstījuši iesniegumus par Gobzema izslēgšanu no partijas. Deputāts vēlas, lai valde par to varētu lemt jau jaunnedēļ.

Kaimiņš par neizdevušos apvērsumu: Es pirmais biju "KPV LV", es pēdējais no tās aiziešu

Kaimiņš par neizdevušos apvērsumu: Es pirmais biju "KPV LV", es pēdējais no tās aiziešu 19

“KPV LV” līderim Artusam Kaimiņam trešdien izdevās novērst Saeimas frakcijā organizēto pret viņu vērsto apvērsumu. Pēc partijas līdzpriekšsēdētāja Ata Zakatistova un Alda Gobzema iniciatīvas deputāti slēgtā balsojumā lēma, vai Kaimiņu atcelt no “KPV LV” frakcijas priekšsēdētāja biedra amata, taču balsu tam nepietika. Visticamāk, balsojums bija arī mēģinājums torpedēt Krišjāņa Kariņa valdības tapšanas procesu.

Liepiņa KNAB liecinājusi par "KPV LV" biroja un biedru pulcēšanās vietām

Liepiņa KNAB liecinājusi par "KPV LV" biroja un biedru pulcēšanās vietām

Partijas “KPV LV” partijas līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) sarunas liekajā daļā atbildēja uz jautājumiem par biroja atrašanās vietām un partijas biedru pulcēšanās vietām dažādos laika posmos, pastāstīja politiķe.