Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Līgatne

VARAM dodas tūrē pa Latviju, lai ar pašvaldībām pārrunātu reģionālās reformas plānus

VARAM dodas tūrē pa Latviju, lai ar pašvaldībām pārrunātu reģionālās reformas plānus 3

Vides un reģionālās attīstības ministrs ar komandu turpina reģionos apspriest novadu reformu. Trešdien kopā bija sanākuši to novadu pārstāvji, kurus iecerēts apvienot ap Cēsīm. Daudzi pagastveči atzīst, ka reformas vajag, tās mēdz būt sāpīgas, bet pieredze ar iepriekšējām pašvaldību reformām bijusi neveiksmīga, kas rada bažas arī par jauno piedāvājumu.

Lācenīte Ilzīte šodien svin pilngadību

Lācenīte Ilzīte šodien svin pilngadību 4

Līgatnes dabas parka iemītniece – lācene Ilzīte – piektdien, 11. janvārī, svin pilngadību. Jubilejas ballīte sāksies tieši pusdienlaikā – dabas izglītības centrā “Pauguri”.

Nebēdnīgas vāveres Līgatnē "apstrādā" LNT ziņu žurnālistus

Nebēdnīgas vāveres Līgatnē "apstrādā" LNT ziņu žurnālistus

Gada dzīvnieks Latvijā – Eirāzijas vāveres – patiešām spēja sadraudzēties ar LNT ziņu žurnālistiem. Izmērā nelielie dzīvnieciņi ar kuplajām astēm bija pat gatavi paslēpt operatora un reportieres drēbēs kaudzi riekstu un zīles, tā teikt, nebaltām dienām.

Līgatnes centrā gadiem atrodas ēka avārijas stāvoklī, ne īpašnieki, ne pagasts nesteidz situāciju labot

Līgatnes centrā gadiem atrodas ēka avārijas stāvoklī, ne īpašnieki, ne pagasts nesteidz situāciju labot

Nu jau laikapstākļi ir pamatīgi pasliktinājušies, bet vēl iepriekšējās brīvdienās mēs varējām baudīt atvasaru to izmantojot, lai apskatītu skaistās Latvijas vietas. Piemēram, Līgatni, kur daži labi tūristi var izbaudīt arī asākas sajūtas, apmeklējot ikvienam pieejamu, gauži bēdīgā stāvoklī esošu ēku pašā pilsētas centrā.

Lācis, kurš nekad neguļ ziemas miegu! Lācenei Ilzītei - 17!

Lācis, kurš nekad neguļ ziemas miegu! Lācenei Ilzītei - 17! 2

Līgatnes dabas taku simbols – lācene Ilzīte – ceturtdien, 11. janvārī, svin 17. dzimšanas dienu. Apsveikt lāceni bija atnākuši daudzi apmeklētāji, un Ilzīte saņēma ne tikai gardumus un sarkanas rozes, bet pat muzikālu sveicienu.

FOTO: ļaudis nedēļas nogalē rosās pa Līgatnes dabas takām

FOTO: ļaudis nedēļas nogalē rosās pa Līgatnes dabas takām 2

Nedēļas nogalē draugu kompānijas un ģimenes ar bērniem devās baudīt Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takas, lai izbaudītu skaisto Latvijas dabu un iepazītos ar pie mums dzīvojošo savvaļas zīdītājdzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību.

FOTO: festivāla Laba Daba stilīgie viesi

FOTO: festivāla Laba Daba stilīgie viesi

Līgatnes pagasta Ratniekos un tā ietvaros šajā nedēļas nogalē iespējams ne vien baudīt labu mūziku un spilgtas personības, bet arī piedalīties dažādās sporta un mākslas aktivitātēs festivāla Laba Daba ietvaros.