Trešdiena, 1. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Lietuva

Atšķirīgo ierobežojumu dēļ Lietuvā pieaug pircēju skaits no Latvijas

Atšķirīgo ierobežojumu dēļ Lietuvā pieaug pircēju skaits no Latvijas 1

Kaimiņvalsts Lietuvas epidemiologi ar piesardzību raugās uz pēdējā laikā vērojamo Latvijas iedzīvotāju pieplūdumu pierobežas pilsētu lielveikalos. Ja epidemioloģiskā situācija turpinās pasliktināsies, netiek izslēgts, ka kaimiņi varētu tādēļ pastiprināt robežkontroli, informē TV3 Ziņas.

Migrantiem Lietuvas robežu izdodas šķērsot arī avioreisos

Migrantiem Lietuvas robežu izdodas šķērsot arī avioreisos

Lietuvas robežsargi aizvadītajā diennaktī piespieduši doties atpakaļ uz Baltkrieviju 186 migrantus, kuri nelikumīgi mēģinājuši iekļūt Lietuvā, bet četri ārvalstnieki ar viltotiem dokumentiem aizturēti Viļņas lidostā, piektdien, 29. oktobrī, paziņojis Lietuvas Valsts robežsardzes dienests.

Baltkrievijas režīms meklē jaunus veidus, kā veikt spiedienu uz Eiropu

Baltkrievijas režīms meklē jaunus veidus, kā veikt spiedienu uz Eiropu 1

Ņemot vērā pēdējā laikā pieredzēto nelegālo migrantu pieplūdumu no Baltkrievijas, kas vērojams pēdējo pusgadu, trešdien, 13. oktobrī, Lietuvas iekšlietu ministre piedāvāja jaunus likuma grozījumus un norādīja, ka Baltkrievija visiem spēkiem cenšas rast jaunus veidus, kā radīt spiedienu Eiropas valstīm.

Netālu no Latvijas, nopietnā avio incidentā, bijušas iesaistītas Ķīnas pasažieru kā arī Krievijas un NATO kaujas lidmašīnas

Netālu no Latvijas, nopietnā avio incidentā, bijušas iesaistītas Ķīnas pasažieru kā arī Krievijas un NATO kaujas lidmašīnas 7

Virs Baltijas jūras pie Latvijas krastiem pirms diviem gadiem Krievijas un NATO kaujas lidmašīnas bīstami tuvu pielidojušas Ķīnas pasažieru aviolainerim. Atbildīgie izvairās teikt, ka gandrīz notikusi avio katastrofa. Bet incidents bijis ļoti nopietns. Jaunāko laiku vēsturē tāds piedzīvots pirmo reizi. Pasažieru lidmašīnai iedarbojusies avārijas sistēma, kas likusi tai automātiski pacelties augstāk, lai izvairītos no iespējamas sadursmes.