Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Liepājas teātris

Liepājas teātri varētu glābt gan pašvaldības, gan VKKF finansējums

Liepājas teātri varētu glābt gan pašvaldības, gan VKKF finansējums 2

“Melnais oktobris” nepienāks, un Latvijā vecāko profesionālo teātri, par laimi, nenāksies slēgt, tā trešdien pēc tikšanās ar Kultūras un Finanšu ministrijas pārstāvjiem TV3 Ziņām apgalvoja pašvaldības un teātra vadība. Vienlaikus krīze, kas skārusi vēju pilsētas teātri, sakustinājusi jautājumu par tā atgriešanu valsts pārvaldībā.

Melbārde: Ir ļoti svarīgi atrast resursus un palīdzēt Liepājas teātrim

Melbārde: Ir ļoti svarīgi atrast resursus un palīdzēt Liepājas teātrim 1

Viens no Liepājas “ārkārtīgi spēcīgiem resursiem” kultūras nozarē ir Liepājas teātris, un ir ļoti svarīgi gan pilsētai, gan valstij šobrīd atrast resursus un palīdzēt Liepājas teātrim pārvarēt krīzi, intervijā “Rietumu radio” sacīja kādreizējā kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

Liepājas teātra nākotne joprojām neskaidra

Liepājas teātra nākotne joprojām neskaidra 2

Arvien liela neskaidrība par Latvijas vecākā profesionālā teātra – Liepājas teātra – nākotni. Lai teātris turpinātu pastāvēt, aprēķināts, ka nepieciešams pusmiljons eiro.

Mūžībā aizgājusi aktrise Dzintra Klētniece

Mūžībā aizgājusi aktrise Dzintra Klētniece

Adventa laikā 70 gadu vecumā mūžības slieksnim pārkāpusi aktrise Dzintra Klētniece (17.02.1946.-14.12.2016.), informē Latvijas Teātra darbinieku savienības (LTDS) sabiedrisko attiecību speciāliste Māra Dzene.

Šodien - Teātra diena! Desmit burvīgākās latviešu aktrises

Šodien - Teātra diena! Desmit burvīgākās latviešu aktrises 1

27.martā šogad svinam Lieldienas, bet katru gadu šajā datumā teātra ļaudis svin Starptautisko Teātra dienu. Latviešu teātra  skatuve un kino, un televīzijas ekrāni nav iedomājami bez daiļajām aktrisēm, kurām grib līdzināties ne viena vien jaunā dāma. Protams, ka mēs visos laikos varam lepoties ar veselu plejādi bezgala talantīgām un meistarīgām skatuves māksliniecēm, un mēs allaž esam cienījuši un mīlējuši viņas visas. Par godu Teātra dienai Skaties.lv/Sievietei dāmas izveidojām savu, mūsuprāt, šobrīd populārāko un talantīgāko aktrišu Top 10.

FOTO: ieskaties Liepājas teātra drāmā Ziloņcilvēks pirms pirmizrādes!

FOTO: ieskaties Liepājas teātra drāmā Ziloņcilvēks pirms pirmizrādes!

Šodien, 26. februārī, Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos amerikāņu dramaturga Bernarda Pomeransa lugas Ziloņcilvēks iestudējums Lauras Grozas-Ķiberes režijā. Cilvēka drāmā, kā iestudējumu žanriski apzīmējusi pati režisore, galvenā – Džona Merika – loma uzticēta aktierim Egonam Dombrovskim, vēsta Liepājas teātra pārstāve Zanda Borga.

FOTO: iepazīsties - latviešiem ir skaistākie Romeo un daiļākās Džuljetas

FOTO: iepazīsties - latviešiem ir skaistākie Romeo un daiļākās Džuljetas

Ja kādā daiļrunīgā epitetā būtu jānoraksturo jauni, tikko iemīlējušies jaunieši, noteikti pirmais apzīmējums, kas nāktu prātā, ir – Romeo un Džuljeta. Valentīna dienas jeb Mīlētāju dienas priekšvakarā iepazīsti vai atsauc atmiņā latviešu skaistākos Romeo un apburošākās Džuljetas.

Liepājas teātris Džimija Fellona fanam piedāvā biļetes uz nu jau slaveno izrādi!

Liepājas teātris Džimija Fellona fanam piedāvā biļetes uz nu jau slaveno izrādi!

Kā jau ziņojām, vienā no pēdējām pasaulslavenā Džimija Fellona sarunu šova sērijām pavīdēja arī Latvijas vārds un nebūt ne basketbolista, komandas Ņujorkas Knicks dalībnieka Kristapa Porziņģa kontekstā. Kāds šova fans no Latvijas vārdā Edmunds Kalniņš iesūtīja interesantu attēlu, kurā redzama fotogrāfija no Liepājas teātra izrādes Sniegbaltīte un septiņi rūķīši. Viņš pievienojis komentārā, ka viens no izrādes aktieriem – Armands Kaušelis – konkrētajā attēlā ir ļoti līdzīgs pašam Fellonam. Teātris par šo īso, bet tomēr ievērojamo slavas mirkli nolēmuši viņam piešķirt biļetes uz šo iestudējumu.

Triānas parks gatavojas akustiskajai koncerttūrei

Triānas parks gatavojas akustiskajai koncerttūrei

Eklektiskā poproka grupa Triānas parks novembra sākumā ar koncertu Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē atklās savu pirmo akustisko koncerttūri, kurai dots nosaukums Acoustic Moon Sessions, informē grupas pārstāve Laura Lauziniece.