Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Lielas krūtis

Foto: Lolita Novikova Bulgārijas pludmalē žilbina miniatūrā bikini

Foto: Lolita Novikova Bulgārijas pludmalē žilbina miniatūrā bikini 2

Dziedātāja Lolita Novikova augustā svinēs 55. dzimšanas dienu. Māksliniece uzskata, ka dzīve pa īstam sākas tikai pēc piecdesmit gadu sasniegšanas. Tāpēc bauda ikvienu dzīves dienu uz pilnu klapi. Lolita nekautrējas izrādīt bikini savas kārdinošās formas.

Video: modele Viktorija Vailda dejo un izrāda savas brangās krūtis

Video: modele Viktorija Vailda dejo un izrāda savas brangās krūtis 6

Modele, par Latvijas lielākajām krūtīm dēvētā Viktorija Vailda, nebeidz iepriecināt savus atbalstītājus ar draiskiem foto vai video. Šoreiz skaistule publiskojusi video, kurā redzama dejojam, un mūzikas ritmā kustinot savas apetītlīgās krūtis. Viktorija apzinās, kas padara viņu seksīgu, kā jāizrāda savs augums, lai iegūtu vēlamo reakciju!

Viktorija Vailda: Jūtos par sevi tik pārliecināta, ka pa ielu varētu staigāt kaila, ja vien tas būtu atļauts

Viktorija Vailda: Jūtos par sevi tik pārliecināta, ka pa ielu varētu staigāt kaila, ja vien tas būtu atļauts 1

Latvijā dzimušajai foto modelei Viktorijai Vaildai, pateicoties efektīgajai ārienei, vienaldzīgo nav. Kamēr vieni apbrīno sievietes izskatu, citi formu uzlabošanu ar plastiskās ķirurģijas palīdzību neuzskata par skaistuma etalonu. Portāls Skaties.lv satikās ar Viktoriju viņas vizītes laikā Latvijā, lai uzzinātu par viņas modeles gaitām, pārvērtībām un privāto dzīvi.

Vai pārāk lielas krūtis var sabojāt vasaru? Lūk, piemēri iz dzīves!

Vai pārāk lielas krūtis var sabojāt vasaru? Lūk, piemēri iz dzīves!

Sievietes ar kuplām krūtīm, paceliet rokas! Tikai – uzmanīgi! Daudzas no mums ir saskārušās ar problēmu, kad vēlamies sekot modes tendencēm un uzvilkt ko stilīgu, piemēram, “cropped” kreklu, bet nevaram, jo krūšu izmērs to neatļauj. Lūk, deviņi iemesli, kāpēc vasarā lielas krūtis ir vairāk traucēklis, nekā kaut kas patīkams.

Lūk! Lielas priekšrocības sievietēm ar mazām krūtīm

Lūk! Lielas priekšrocības sievietēm ar mazām krūtīm 1

13. oktobris ir diena bez krūštura. Šis rakstiņš domāts visām, kuras grib un var atļauties iziet ielās, atstājot mājās savu krūšturi. Pastāv uzskats, ka pār mūsdienu pasauli valda biezs naudas maks un lielas krūtis. Sievietes šā stereotipa dēļ bieži meklē glābiņu pie plastiskā ķirurga un silikona, nemaz nepadomājot, ka daudziem pretējā dzimuma pārstāvjiem ļoti patīk sievietes ar mazām krūtīm.