Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Lielā talka

Vairāk nekā 1200 vietās notiek Lielā talka

Vairāk nekā 1200 vietās notiek Lielā talka

Sestdien, 24.aprīlī, no plkst.9 līdz 15 vairāk nekā 1200 vietās Latvijā 14.reizi notiek Lielā talka, lai sakoptu vai labiekārtotu savu tuvāko apkārti, informēja Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Līdz šim pieteiktas vairāk nekā 1200 talkas vietas; iepazīsties ar ieteikumiem drošai un atbildīgai talkošanai!

Līdz šim pieteiktas vairāk nekā 1200 talkas vietas; iepazīsties ar ieteikumiem drošai un atbildīgai talkošanai!

Sestdien, 24. aprīlī, četrpadsmito reizi norisināsies Lielā talka, kurā, ievērojot valstī noteiktos drošības noteikumus, šogad talkot var doties ikviens vienatnē, divatā, esot no vienas mājsaimniecības vai ievērojot vismaz divu metru distanci, vai ģimenes lokā jeb kopīgās talkās līdz 10 cilvēkiem, taču ir vairāki principi, kas ļaus talku aizvadīt droši un veiksmīgi, informē talkas organizatoru pārstāvji.

Pasaules talkas laikā Latvijas iedzīvotājus aicina stādīt kokus

Pasaules talkas laikā Latvijas iedzīvotājus aicina stādīt kokus 1

Cenšoties mazināt cilvēces radīto dabas piesārņojumu, tieši pēc mēneša visā pasaulē notiks īpaša atkritumu vākšanas akcija. Pasaules talka norisināsies jau trešo gadu. Latvijā gan tā noritēs citādi, nekā pavasarī – mēs stādīsim kokus.

"Ne vairāk par 25 cilvēkiem un ar divu metru distanci"; arī "Lielā talka" notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus

"Ne vairāk par 25 cilvēkiem un ar divu metru distanci"; arī "Lielā talka" notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus 1

Koronavīrusa laikā Latvija būšot vienīgā vieta pasaulē, kurā notiks pavasara “Lielā talka”, – tā šodien sacīja organizatori. Šī gan ir pirmā reize, kad “Lielajā talkā” būs tik maz dalībnieku. To ierobežo arī drošības noteikumi – vienā atkritumu savākšanas grupā nedrīkst būt vairāk par 25 cilvēkiem.

Ikgadējo "Lielo talku" pārcels uz 16. maiju

Ikgadējo "Lielo talku" pārcels uz 16. maiju 1

Ņemot vērā Latvijā noteikto ārkārtējo situāciju Covid-19 pandēmijas dēļ, “Lielās talkas” organizatori pieņēmuši lēmumu pārcelt pasākumu no šā gada 25. aprīļa uz 16. maiju, liecina organizatoru publicētā informācija.

Talcinieki cer, ka valsts viesīs izmaiņas depozīta sistēmā

Talcinieki cer, ka valsts viesīs izmaiņas depozīta sistēmā 7

Desmit gados kopš norisinās Lielās talkas Latvija ir kļuvusi manāmi sakoptāka. Apkārtnē izmētāto atkritumu daudzums samazinājies uz pusi. Taču, protams, šie darbi nekad nebeidzas, un arī sestdien tūkstošiem cilvēku pielika roku, lai Latvija taptu vēl jaukāka.

Lielās aktivitātes dēļ pagarina pieteikšanos Lielajā talkā

Lielās aktivitātes dēļ pagarina pieteikšanos Lielajā talkā

Lielās talkas rīkotāji šogad aicina talkas laikā atrastos atkritumus uzreiz šķirot. Jau šajā nedēļas nogalē – sestdienā, 27. aprīlī, –  notiks Latvijas Lielā talka. Patlaban ir pieteiktas turpat 1300 talkošanas vietas visā valstī.